• YARIM ALTIN
  1.343,00
  % -0,79
 • AMERIKAN DOLARI
  7,4519
  % 1,20
 • € EURO
  9,0058
  % 1,10
 • £ POUND
  10,4230
  % 1,28
 • ¥ YUAN
  1,1520
  % 1,19
 • РУБ RUBLE
  0,1007
  % 1,01
 • BITCOIN/TL
  383977,538
  % 8,68
 • BIST 100
  1.531,05
  % 0,15

13 Farklı Meydan Okuma | Düello Çeşitleri

13 Farklı Meydan Okuma | Düello Çeşitleri
13 Farklı Meydan Okuma

Birkaç yüzyıl önce, bir düello, kendi koduyla güzel bir ayindi. Şimdi bir düello tutun, Puşkin ve Dantes günlerinde olduğu gibi, Ceza Kanununa izin vermeyecek. Ve her zamanki kavga banal ve travmatiktir. Lifehacker, bugünlerde bir düelloya itirazınız varsa, nasıl silah ve yer seçeceğinizi anlatıyor.

1. Eskrim okulunda düello

Burada yalnızca kanalın kılıçları bulun. Spor kılıçlarını alın ve eskrim klübünde savaşın, antrenörler ve koruyucu donanımlar birbirinizi öldürmenize izin vermeyecek, ancak düello neredeyse XVIII yüzyılda olduğu gibi gerçek olacak.

2. Sevdiğin için düello

Son zamanlarda popüler olan Instagram-duel formatı. Bir fotoğraf çekin veya daha çok beğeni toplayan rakip için birkaç “tatlı” kelimesi olan bir video kaydedin. Beğeni toplamak için gereken zamanı ayarlamayı unutma. Dürüst bir düello, rakipler aynı sayıda aboneye sahip olduğunda elde edilir. Ve sonra her zaman başka bir düello düzenleyebilir, sayacı kimin bozduğunu ve botlara takıldığını görebilirsiniz.

3. Paintball’da düello

Bir paintball kulübüne karşı bir rakip çağırın, bir silah alın ve bir çatışmada ilişkiyi bulun. Birbirlerine boya topları ile sakat kalmayacaksınız, ancak isabetler aşikar olacak – morluklara. Böyle bir düelloda ve saniyelerde ihtiyaç duyulmuyor – kimi daha fazla boya kaybetti,

4. Rap Savaşı

Bu arada, hakaretler kabul edilemez ise, ücretsiz bir rap savaşı düzenleyin: kim birisini övecek. Mizah ve ironi duygusuyla her şey yolundaysa, böyle bir savaş normal savaştan daha saldırgan olabilir.

5. Karaoke Savaşı

sfreimark / Flickr.com

Neredeyse rap’i sevenler için Kötü sözler yaz, aynı rapçilerin yaratıcılığından daha tartışmalı bir şarkı seç, sonra da karaoke bara gidersin ve alkışla kimin kazandığını öğren.

6. Dans düello

Sanata yakın olan insanlar için bir seçenek Saniyeler, müziği topladılar, rakipler ne dans edebileceklerini gösteriyorlar – Kim kazandı – hakimler veya izleyiciler karar vermek zorundalar, yani hazırlanmak ve izleyiciler toplamak zorundalar, ancak danslar insanları birleştirir, belki de bir düellodan sonra mutabakata varırlar

.

7. Satranç

Spor yarışmasına layık olan en eski entelektüel oyunlardan biri. Satranç turnuvalarının kuralları iyi bilinmektedir. Bir çarpışmayı tehdit eden en yüksek seviye bir satranç tahtasına yapılan darbedir. Tatsız, ama ölümcül değil

8. Fikri oyunlar

Rakiplerin zekası ve zekâ seviyesini kontrol eden herhangi bir yarışma. “Oyunum” veya “Ne?” Gibi eğlenceli Nerede? Ne zaman? ”- zorlu düellolar için. Bu arada, bu tür oyunlar için soru üsleri bile var. Saniyelerden doğru olanları seçmesini isteyin – ve devam edin, kendinizi zihinle ölçün.

9. Spor salonunda düello

Eğer dövüş sana uymuyorsa, ama gücünü ölçmek istiyorsan sallanan sandalyede bir spor düello yap. Kurallar önemsiz: kim daha fazla sıkacak, göğsünden sıkacak ve sıkacak. Herhangi bir hazırlık gerektirmez: spor salonuna gel, antrenörü yargıç olarak çağır, kavga et. Böylece bir kavgadan ve bir aramadan hemen sonra tutabilirsiniz.

10. Sosisli sandviç yeme düello

Bu zaten tehlikeli bir düello, çünkü aşırı yemek bitmesi kötü bir şekilde bitebilir En azından mide ağrıyor, ama kimse bir düello yapmanın hoş bir deneyim olduğunu söylemedi.Bir kafede bir masada oturuyorsunuz, daha fazla sosisli sandviç sipariş ediyor, yemek için gereken zamanı ayarlıyor ve bir puan tutuyorsunuz. sosisli sandviç – pasties, krep veya pizza yiyin.

11. Düello yarış

Kimin daha güçlü olduğunu bulmak için kimin daha hızlı olduğunu bulmak için. Sadece yollarda değil – başkaları için tehlikelidir ve hız sınırı iptal edilmemiştir. En güvenli olanı stadyuma gelip karting yarışmalarını düzenlemektir.

12. Bir bilgisayar oyununda düello

Herhangi bir şekilde şiddeti kabul etmeyenler için uygundur. Bilgisayar oyunları gerçekten değil, sonuçta, sadece ekrandaki rakamlar acı çekecek. Fakat bir rakibinizi uzun bir süre, acı ve birkaç kez öldürebilirsiniz. İstenirse, saniyeler içinde bir takımda takım oynayın.

13. Bilek Güreşi

Kimin daha güçlü olduğunu bulmak için en basit yol. iki rakip – ve başlayabilirsiniz .. Kırık bir kolla kalma veya rakibini kırma riski vardır, ancak kırılma iyileşir ve zafer kalır. Düellocuların kendilerini kontrol edemediği ve kavga edemediği durumlar için uygun değildir.