• YARIM ALTIN
  1.339,00
  % 0,07
 • AMERIKAN DOLARI
  7,5345
  % 0,28
 • € EURO
  8,9837
  % -0,40
 • £ POUND
  10,4413
  % -0,27
 • ¥ YUAN
  1,1600
  % -0,09
 • РУБ RUBLE
  0,1016
  % 1,02
 • BITCOIN/TL
  368421,652
  % 3,34
 • BIST 100
  1.541,98
  % 0,26

18 Yaş Altı Kredi Kartı Veren Bankalar 2021

18 Yaş Altı Kredi Kartı Veren Bankalar 2021

18 Yaş Altı Kredi Kartı

18 yaş altına kredi kartı veren bankalar, ilk olarak ebeveynlerin tercihi olan ve sık sık kullanılan kredi kartları, bu bankalar sayesinde 18 yaş altı çocuklarında hizmetine giriyor. Aileler, çocuklarını dışarıya yollarken yanlarına nakit para vermekten kaçınıyorlar. Böyle durumlarda kredi kartı veya banka kartı devreye giriyor bu sayede hem harcama limitini düzenli bir şekilde kontrol altına alıyorlar hem de çocuklarının yaptığı harcamayı kontrol edebiliyor. Çoğu banka 18 yaş altına kredi kartı tahsis etmiyor. Bildiğiniz üzere kredi kartları hayatımızın içinde önemli bir payı var. Bunun en önemli payı her yerde geçiyor ve çok kullanışlı olması.

18 Yaş Altındaysanız Hangi Bankalardan Kredi Kartı Alabilirsiniz?

 • Ziraat Bankası
 • Akbank
 • Türkiye İş Bankası
 • QNB Finansbank
 • Garanti BBVA

 18 Yaş Altı Kredi Kartı Veren Bankalardan Nasıl Kart Alınır?

Kredi kartı başvurusunun onaylanması için başvuran kişinin 18 yaşını tamamlamış olması gerekir. 18 yaş altı kredi kartı almak isteyen kişilerin aile bireyleriyle banka şubesine giderek kredi kartı başvurusu yapması gerekmektedir. Tek başına yapılan başvurular kabul edilmemektedir. Aile bireylerinin bankaya gelip onaylamasıyla kişini kredi kartı başvurusu kabul edilir. Aile ebeveynleri onay vermeden başvuru aşamalarını başlatılamıyor. Evraklar tam olsa bile aile ebeveynini imzası olmadan kart tahsis edilmiyor. Bu işlemleri 18 yaş altı için kredi kartı veren bankaları tercih ederseniz onay alma şansınız daha da artıyor.

Müjde: 18 Yaş Altındakilere Ek Kart Çıkartabiliyorsunuz!

Bu yöntem az bilinse de gayet kolay ve hızlı bir yöntemdir. Ek kart çıkartmak Nasıl mı oluyor? Herhangi bir bankadan kullandığınız kredi kartınız varsa eğer banka ile iletişime geçerek ailenizden biri için ek kart çıkartabilirsiniz. Çıkarılan ek kartın limitini kendiniz ayarlayabilir ayrıca takibini de rahatlıkla yapabilirsiniz. Böylece hem başvuru işleri ile zaman kaybetmeyecek hem de hızlı bir şekilde sonuç elde edeceksiniz.

18 Yaş Altı Kredi Kartı

İş Bankası 18 yaş altındakilere Kredi Kartı

18 Yaş Altı Kredi Kartı Veren Bankalar

Öğrenciler tarafından çok tercih edilen ve Maximum özelliği olması, MaxiPara Gençlik -18 isimli kredi kartı hem harcamalarınızdan puan elde ediyor hem de kampanyalardan yararlanabiliyorsunuz

Akbank Exi26 Kredi Kartı

Akbank Exi26 kartı ile 16 yaş ila 26 yaş arası kişilere kredi kartı tahsis etmektedir. 18 yaş üstü kendi başvurabiliyor ancak 16-18 arası kişilerin ebeveynleri ile başvurması gerekiyor. Taksitli ödeme seçeneği gibi bir çok avantajı bulunmakta.

Türkiye Halk Bankası 18 Yaş Altı Kredi Kartı

Halk bankasının bir kartı olan Bank24jet isimli bu kart 18 yaş altında olsanız bile size tahsis ediliyor. Tabiki de ebeveyn kontrolünde olmak üzere. Kartın önemli özelliklerinden biride ön ödemeli olması ne kadar yükleme yapıyorsanız o kadar harcama limitiniz oluyor böylelikle çocuklarınız eklenen tutarı aşamıyor.

Garanti BBVA Öğrenci Kredi Kartı

Garanti bankası farklı kart seçenekleriyle müşteri memnuniyetini karşılamaya çalışmıştır. Garanti 18 yaş altında olanlar kredi kartı başvurusu yapabilmek için Garanti bankasında vadesiz hesabınızın olması gerekmektedir. 18 yaş altındakilerin Garanti şubelerine ebeveynleri ile gidip vadesiz hesap açtırabilir. Ardından ise kredi kartı başvurusu yaptırabilir. Eğer başvurunuz onaylanmaz ise aileniniz Garanti kredi kartı üzerine bir ek kart çıkartabilirsiniz.

18 Yaş Altından Küçükler Kredi Çekebilir mi ?

Maalesef, 18 yaş altından küçük olanların kredi çekmesi söz konusu olamaz. Kişi 18 yaşını doldurmadan Kredi başvurusu yapamaz. Kredi kartı da dediğimiz gibi sadece ebeveyn izni ile olur tek başına başvuru yapılamaz.