• YARIM ALTIN
  1.458,00
  % -0,40
 • AMERIKAN DOLARI
  8,1550
  % 0,27
 • € EURO
  9,7089
  % -0,14
 • £ POUND
  11,2284
  % 0,02
 • ¥ YUAN
  1,2454
  % 0,29
 • РУБ RUBLE
  0,1056
  % -0,32
 • BITCOIN/TL
  493231,325
  % 3,47
 • BIST 100
  1.393,24
  % -1,65

3 Banka Kolay Onaylı Kredi Dönemini Başlatıyor!

3 Banka Kolay Onaylı Kredi Dönemini Başlatıyor!

3 Banka Kolay Onaylı Kredi Kolay onaylı kredi dönemi, 3 bankanın katkılarıyla birlikte önümüzdeki günlerde resmi olarak başlıyor. Önümüzdeki günlerde başlayacak olan kolay onaylı kredi dönemi sayesinde vatandaşlar da artık beklemeden kolaylıkla kredi çekebilecek. Dilerseniz TEB, QNB Finansbank ve Fibabanka tarafından vatandaşlara sunulacak olan kolay onaylı kredi dönemini gelin ayrıntılı olarak birlikte inceleyelim.

Kolay Onaylı Kredi Dönemi Sonunda Başlıyor!

TEB, QNB Finansbank ve Fibabanka artık son derece kolay bir şekilde müşterilerine kredi verebilecek. Kredi paketlerinden yararlanmak isteyen kişiler, SMS hizmeti sayesinde kredi başvurusu yapabilecek. Yapılacak olan başvurular ise dakikalar içerisinde sonuçlandırılacak. Dilerseniz, 3 büyük bankanın SMS kredi hizmetini gelin ayrıntılı olarak birlikte inceleyelim.

1.     TEB Kolay Onaylı Kredi Başvurusu

TEB Bankası müşterisi olan kişiler, artık son derece kolay ve pratik bir şekilde kredi başvurusu yapabilecek. Üstelik yapılacak olan bu başvurular da dakikalar içerisinde sonuçlandırılacak. Sizlerde TEB bankası üzerinden kredi başvurusu yapmak istiyor iseniz aşağıda yer alan anlatımı takip edebilirsiniz.

 • TEB Bankası kredi başvurusu için öncelikli olarak telefonunuzun SMS ekranını açınız.
 • SMS ekranını başarıyla açtıktan sonra T.C. kimlik numaranızı mesaj ekranına yazınız.
 • C. Kimlik numarasını mesaj ekranına yazdıktan sonra mesajı 4466’ ya gönderiniz.

Yukarıda yer alan anlatımı uygulayan kişiler, ne kadar kredi çekebileceklerini saniyeler içerisinde öğrenebilecektir. Ayrıca TEB Bankası kredi başvurusu için bankanın herhangi bir şubesine gidebilir veya dijital bankacılık hizmetini kullanarak aynı gün içerisinde kolaylıkla 100.000 TL’ ye kadar kredi çekebilirsiniz.

3 Banka Kolay Onaylı Kredi Dönemini Başlatıyor!

3 Banka Kolay Onaylı Kredi Dönemini Başlatıyor!

2.     QNB Finansbank Kolay Kredi Başvurusu Nasıl Pratik Bir Şekilde Yapılabilir?

Kolay onaylı kredi başvurusu QNB Finansbank üzerinden de pratik bir şekilde yapılabilmektedir. Sizlerde, QNB Finansbank kredi başvurusu yapabilmek için aşağıda yer alan adımları takip edebilirsiniz.

 • QNB Finansbank kredi başvurusu yapabilmek için öncelikli olarak telefonunuzun SMS ekranını açınız.
 • SMS ekranına girdikten sonra T.C kimlik numaranızı eksiksiz ve doğru bir şekilde yazınız.
 • C Kimlik numaranızı eksiksiz ve doğru bir şekilde yazdıktan sonra mesajı 5030’ a gönderiniz.

Yukarıda yer alan anlatımı uygulayarak QNB Finansbank üzerinden ne kadar kredi çekebileceğinizi dakikalar içerisinde öğrenebilirsiniz. QNB Finansbank kredi başvuruları 100.000 TL’ ye kadar SMS ile öğrenilebilmektedir.

Eğer sizde QNB Finansbank müşterisi iseniz kredi başvurunuzu online internet bankacılığı üzerinden de yapabilirsiniz. İnternet bankacılığı üzerinden yapılacak olan başvurular aynı gün içerisinde sonuçlandırılmakta ve onay almanız durumunda kredi hesabınıza yatmaktadır.

3.     Fibabanka Kolay Kredi Başvurusu Nasıl Pratik Bir Şekilde Yapılabilir?

Fibabanka müşterileri tıpkı diğer bankalar da olduğu gibi son derece kolay ve pratik bir şekilde çekebilecekleri kredi miktarını dakikalar içerisinde öğrenebiliyor. Sizlerde aşağıda yer anlatımı takip ederek çekebileceğiniz kredi miktarını dakikalar içerisinde öğrenebilirsiniz.

 • Fibabanka kredi başvurusu için öncelikli olarak telefonunuzun SMS ekranına giriniz.
 • SMS ekranına girdikten sonra T.C kimlik numaranızı yazınız.
 • C Kimlik numaranızı mesaj ekranına yazdıktan sonra 3422’ ye gönderiniz.

Yukarıda da görüldüğü üzere son derece kolay bir şekilde çekebileceğiniz kredi miktarını öğrenebilirsiniz. Ayrıca, kredi başvuru sonucunuz olumlu sonuçlanması durumunda en yakın Fibabanka şubesine gidebilir ve kredinizi dakikalar içerisinde teslim alabilirsiniz.

Tüm bunların yanı sıra Fibabanka, kredi notu düşük olan müşterilerine de kolaylıkla kredi verebilmektedir. Kredi notu düşük olan kişiler, 24 ay vade seçeneği ile birlikte 10.000 TL kredi çekebilmektedir.

Kredi notu oldukça yüksek olan müşteriler ise 36 ay vade seçeneği ile birlikte 50.000 TL’ ye kadar kredi alabilmektedir. Kolay onaylı kredi dönemi fırsatından sizlerde oldukça hızlı bir şekilde yararlanabilirsiniz.