• YARIM ALTIN
  1.580,00
  % 1,13
 • AMERIKAN DOLARI
  8,6580
  % 1,42
 • € EURO
  10,1795
  % 0,81
 • £ POUND
  11,9093
  % 0,72
 • ¥ YUAN
  1,3359
  % 1,24
 • РУБ RUBLE
  0,1188
  % 0,59
 • BITCOIN/TL
  415466,346
  % 0,47
 • BIST 100
  1.419,43
  % 0,10

5 Adımda Enerji ile Eski Sevgiliyi Getirme

5 Adımda Enerji ile Eski Sevgiliyi Getirme

Enerji ile Eski Sevgiliyi Getirmek ve Çekim Yasasının Etkisi

Finansagi.com 5 adımda Enerji ile eski sevgiliyi getirme başlıklı makalemizde detaylıca bu konuyu anlatmaya çalışacağız.

İnsanın bir aşkı kaybetmesi ona dünyanın sonu gibi görünebilir. İlişki bitince hayat tatlılığını kaybeder ve bir gözyaşı okyanusunda boğuluyormuş gibi hissedebilirsiniz. Kalbinizde kocaman bir boşluk hissedersiniz ve bu boşluğu doldurmak için yeni umutlar alıp hayatınıza devam etmeye çalışırsınız. Terk edilen ya da terk eden kişi olmanız fark etmez, ayrılık dayanılmazdır ve çoğu ayrılık nihaidir.

Ancak her ayrılık geri döndürülemez değildir. Aşk, çiftlerin birbirini daha iyi anlamasıyla ve daha güçlü bir bağlılıkla geri döndürür. Aşkınızı geri kazanmak için acele etmeyin. İlk etapta neden gerçekten ayrıldığınızı belirlemek için zaman ayırın. İhmal miydi? Sadakatsizlik mi? Uyumsuzluk mu? Bunun hakkında mutlaka biraz kafa yorun.

Tüm suçu eski sevgilinize yükleyerek kendinizi temize çıkarmayın. Örneğin, İyi bir yaşam dengeniz yoksa zamanınızı ve enerjinizi aileyi desteklemek için harcayıp eşinizin duygusal ihtiyaçlarını göz ardı ederek harcadıysanız, burada yine sizin ihmaliniz söz konusudur. Kendinizi kötü hissetmeyin veya kendinizi suçlamayın, ancak ilişkilerde sorumluluk almaya hazır olmalısınız. Kendinizi veya eski sevgilinizi yargılamadan durumun farkında olun.

Enerji ile Eski Sevgiliyi Getirme

Enerji ile Eski Sevgiliyi Getirme

Çekim Yasasını kullanarak eski sevgilinizi geri alabileceğinizi mi merak ediyorsunuz? Cevap Evet.

Her zaman farkında olmasanız bile, gerçekçi bakış açınızı sürekli ortaya çıkarıyorsunuz. Çekim Yasası; siz birini beğendiğinizde, sizin de karşı tarafta beğeni oluşturacağını söyler. Yerçekimi Yasası gibi, Çekim Yasası da sürekli eylemde olan bir evren yasasıdır. İstisnasız enerjinizi, odaklanmanızı ve dikkatinizi verdiğiniz her şeyi hayatınıza her zaman çekeceksiniz. Elbette bu yasa romantik ilişkiler için geçerli olacaktır. Evren, farkında olsanız da olmasanız da, her zaman enerjinize yanıt verir.

Evrene düşük seviye enerji gönderirseniz, olumsuz sonuçları çekersiniz. Ama Evrene yüksek seviye enerji gönderdiğinizde, arzu ettiğiniz sonuçları çekeceksiniz. Evren, sizin hayatınıza uyan insanlar, deneyimler ve sonuçlar sunacaktır.

Adım 1: Eski Sevgilinizi Neden Geri Getirmek İstiyorsunuz?

Çekim Yasasını kullanarak eski sevgilinizi geri getirmenin ilk adımı, ne istediğinizi ve neden istediğinizi açıklığa kavuşturmaktır. Düşünceleriniz ve inançlarınız bir mıknatıs gibidir ve “benzer duygular birbirini çeker.” Bu yüzden, onu neden istediğiniz konusunda kafanızda soru işaretleri kalmaması gerekir.

Olumlu düşünün, ancak olumlu düşünmenin tek başına yeterli olmadığını unutmayın. Evren duygulara tepki verir ve bu nedenle bu tür duygular daha önemlidir. Sürekli olarak hissettiğiniz şey, çektiğiniz şeydir. Bu nedenle sevgi, mutluluk, neşe ve uzlaşma duygularına odaklanmanız çok önemlidir. Bir günlük alın ve eski sevgilinizin adını ve neden tekrar bir araya gelmek istediğinizi yazın. Buradaki “neden” önemlidir çünkü olumlu veya olumsuz deneyimler çekip çekmeyeceğinizi belirleyecektir.

Enerji ile eski sevgiliyi getirmek istemenizin nedeni yalnızlık ve çaresizlik gibi negatif enerjiyle destekleniyorsa, o zaman daha olumsuz sonuçlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bunun yerine, eski sevgilinizin geri dönmesini istemenizin nedeninin mutluluk ve neşe gibi olumlu niyetlerle desteklenmesini isterseniz, böylece sevgi dolu bir ilişkiye sahip olabilirsiniz.

Evren sevgi ile doludur. Çünkü aşk, içinde olabileceğiniz en yüksek duygu enerjisidir. Arzunuz sevgi ile desteklendiğinde, Evren hayatınıza sevgi dolu deneyimler getirerek cevap vermeye mahkûmdur.

Enerji ile Eski Sevgiliyi Getirme

Enerji ile Eski Sevgiliyi Getirme

Adım 2: Eski Sevgilinizle Yeniden Bir Aradaymışsınız gibi Hayal Edin

Enerjiniz gerçekliğinizi yaratır. Bu nedenle, ortaya çıkan durum söz konusu olduğunda çekim gücünün sizin duygularınız olduğunu hatırlamak önemlidir. Mevcut tüm tekniklerin dışında, eski erkek arkadaşınızla veya eski kız arkadaşınızla yeniden bir araya gelme hissine kapılmanın en iyi yolu hayal etmektir. Bunu yapmak için, rahatsız edilmeden yalnız kalabileceğiniz sessiz bir yere gidin.

Derin nefesler alın ve nihayet eski sevgilinizle geri döndüğünüzde nasıl hissedeceğinizi kafanızda resmedin. Eski sevgilinizin yüzünü, adını, kişiliğini ve güzel anılarını hatırlayın. Onunla tekrar birlikte olma hissine kapılmanıza yardımcı olacak her şeyi düşünün. Mutluluk, neşe ve aşk gibi yüksek titreşimli duygulara odaklanmak isteyeceksiniz. Mutlu, neşe dolu ve aşık hissettiğinizde, Çekim Yasasına göre enerjinize uyan deneyimler çekeceksiniz.

Adım 3: Evrene Kendiniz ile İlgili Negatif Enerji Göndermeyin

Üçüncü adım, hayatınızı kısıtlayan olumsuz inançlardır. Olumsuz düşünmek Çekim Yasası güçlerinizi engeller. Çünkü sizi negatif enerjiye doğru sürükler ve karamsar bir ruh halinde olduğunuzda, olumsuz sonuçları çekersiniz.

Kimsenin size bittiğini söylemesine asla izin vermeyin. Çoğu zaman bittiğinde, bu sadece yeni bir başlangıçtır. Çekim Yasası gerektiği gibi uygulandığında; hiçbir çağrıya gerek yoktur, mesajlaşmaya gerek yoktur ve arzularınız eşleştiği için her şey yerine oturmuş gibi görünür.

Enerji ile Eski Sevgiliyi Getirme

Enerji ile Eski Sevgiliyi Getirme

Enerji ile eski sevgiliyi getirmek için, bir sevgili düşünürken bazı yaygın olumsuz kanılar şunlardır:

 • İlişkilerde beceriksizim.
 • Ömrümün sonuna kadar yalnız kalacağım.
 • Her zaman ilişkilerimde sorun çıkaran benim.
 • Hayatımda asla gerçek sevgiyi bulamayacağım.
 • O beni sevmiyor.
 • Benimle konuşmak ve hiçbir şey yapmak istemiyor.
 • O, başkasını seçti.

Tüm bu olumsuz kanılarda ortak olan bir şey, hepsinin yanlış düşünceler olmasıdır. Bu kanılar, yalnızca kendinizi gelecekte acıdan korumak için geçmiş deneyimlerinizin bir sonucu olarak zihninizde var olur. Olumsuz kanılarınızdan kurtulmanın ilk adımı, onları kabul etmektir.  Olumsuz inançlarınıza onlardan kaçmak yerine tanıklık etme gücüne sahip olduğunuz için kendinizi kutlayın.

Adım 4: Pozitif Enerjinizi Evrene Yollayın

Olumsuz kanılarınızı belirledikten sonra, onlardan kurtulmanın iyi bir yolu doğru yolları kullanmaktır. İç sesinizden gelen fısıltılar, olumsuz düşüncelere yok etmek için kullanılan olumlu ifadelerdir. Olumsuz düşüncelerinizi yüksek enerjiyle değiştirmek için kabullenin.

Enerji ile Eski Sevgiliyi Getirme

Enerji ile Eski Sevgiliyi Getirme

Enerji ile eski sevgiliyi getirmek için, aşağıdaki pozitif sloganlardan herhangi birini seçin ve bunları olumsuz düşüncelerle savaşmak için kullanın.

 • Ben aşkı bulmaya değerim.
 • Gönlümü açıyorum ve gerçek aşkın geleceğine inanıyorum.
 • Ruh ikizimin bir yerlerde beni beklediğini biliyorum.
 • Aşk ve romantizmi hayatımda kolaylıkla buluyorum.
 • Evren bana mükemmel eş göndermesini diliyorum.
 • Sezgimin beni doğru yere götüreceğine inanıyorum.
 • Şimdi aradığım partnerimle tanışmak için doğru zamanda ve yerdeyim.
 • Sahip olduğum her tecrübe beni ruh eşime daha da yaklaştırıyor.
 • Sevgi, dürüstlük ve saygıya dayalı bir ilişki istiyorum.
 • Aşk ve romantizmi hayatıma çekiyorum.

Kendiniz için pozitif sloganlar yazmayı da deneyebilirsiniz. Kimse sizi ve koşullarınızı sizden daha iyi tanımıyor! En güçlü sloganlar, kendiniz için yazdığınız pozitif sloganlardır.

Adım 5: Evrenin İşini Yapmasına İzin Verin

Son adım, geri adım atmak ve Evrenin işini yapmasına izin vermektir. Pek çok insan bu aşamada hata yapar çünkü istedikleri sonucu Evren’ e bırakmaya istekli değildirler. Bu, sizi Evren ile aranızdaki uyumu bozar ve korku gibi olumsuz duygulara yol açar.

Buradaki en büyük ders sabırlı olmak ve sadece Evrenin arkanızda olduğuna inanmaktır. Eski sevgilin umduğun kadar çabuk ya da beklediğin gibi ortaya çıkmayabilir. Evrenin planının her zaman sizinkini aştığına ve her zaman en güzel aşka götürdüğüne güvenin.

Enerji ile Eski Sevgiliyi Getirme

Enerji ile Eski Sevgiliyi Getirme

Yüksek seviye enerjinizi korumak için bu 5 adımı uygulayın ve hayatınıza sevgi dolu deneyimler çekin. Eski sevgiliyi getirmeyi beklerken,  Evren ile etkileşim içinde olabilir ve pozitif enerjinizi Evrene gönderebilirsiniz.

Hayatınızda enerji ile eski sevgiliyi getirmek için Çekim Yasasının gücünden yararlanın.

Enerjinin insan ilişkisi, çevre, yaşam ve madde konularında daha fazla makaleyi Finansagi.com adresinde bulabilirsiniz.

Evrenin enerjisini anlattığımız makalede Siz eski sevgiliyi nasıl geri getirirsiniz? Evrenin Enerjisi hakkında ne düşünüyorsunuz? Enerji ile eski sevgiliyi getirme de  sizin planlarınız var mı? Konu ile ilgili görüşlerinizi aşağıda bulunan yorum kısmında paylaşabilirsiniz.

https://finansagi.com/ Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin.