• YARIM ALTIN
  1.349,00
  % -2,51
 • AMERIKAN DOLARI
  7,4294
  % 0,98
 • € EURO
  8,9820
  % 0,15
 • £ POUND
  10,3601
  % 0,33
 • ¥ YUAN
  1,1472
  % 0,90
 • РУБ RUBLE
  0,0998
  % 1,17
 • BITCOIN/TL
  354301,198
  % 1,88
 • BIST 100
  1.471,39
  % -1,13

5 Şubat Gelinim Mutfakta Kim elendi, Kim birinci oldu? Bilezikleri kim aldı?

5 Şubat Gelinim Mutfakta Kim elendi, Kim birinci oldu? Bilezikleri kim aldı?

Finansagi.com – Gelinin Mutfakta  haftanın finali bugün heyecanla ekrana geldi. Hafta içi her gün 13: 00’de Kanal D ekranlarında yayınlanan Gelinim Mutfakta’da Esin Alamehmet-Hacer Alamehmet, Aysun Kuşatan-Nurten Kuşatan, Zeynep Kalyon Gökçe-Yasemin Gökçe ve Ayten Hatamova Gürüf-Neriman Gürüf hafta birincisi olmak için yarıştı. Gelinim Mutfakta bugün kim elendi ve haftanın birincisi kim oldu sorusunun cevabı belli oldu. 2 Şubat 2021 Cuma bu hafta Gelinim Mutfakta bugün bilezikleri kim aldı, kazandı? 5 Şubat Gelinim Mutfakta kim elendi?

Gelinlerin yemek pişirdiği ve kayınvalidelerin yarışmaya puan verdiği fenomen yemek yarışmasında son heyecan yaşandı. Kanal D ekranlarında yayınlanan Gelinim Mutfakta yarışmasında haftanın birincisi belli oldu. Yeni yılla sunuculuğunu değiştiren programın adı Gelinim Mutfak bu hafta kim kazandı sorusunun cevabı belli oldu. Hafta içi her gün Seda Sayan’ın sunumuyla Kanal D ekranlarında yayınlanan Gelinim Mutfakta’da 5 Şubat Cuma günü bilezikleri kim aldı?

GELİNİM MUTFAKTA 5 ŞUBAT KİM ELENDİ?

Gelinim Mutfakta 5 Şubat Cuma günü haftanın finalinde en düşük puanı alıp elenen isim Hacer Hanım ve Esin oldu.

GELİNİM MUTFAKTA 5 ŞUBAT HAFTANIN BİRİNCİSİ KİM?

Gelinim Mutfakta 5 Şubat’ta günün en yüksek puanını alarak 5 altın bilezik Aysun’a gitti. Çeyrek altının sahibi Zeynep oldu.

Bugün Gelinim Mutfakta’da Osmanlı Usulü kuru baklava yapan gelinler endişeli dakikalar yaşadı. Yarışmacılardan Ayten kaynanalara kahve dağıtırken Aysun’un kaynanası Nurten Hanımın üstüne sıcak kahveyi döktü.

Gelinim Mutfakta 5 Şubat Cuma günü kim elendi?

Bu hafta toplamda düşük puanını alan iki gelin Ayten ve Esin oldu. Gelinim Mutfakta’ da hafta içi gösterdiği düşük performansı ile bu hafta yarışmaya veda etmek zorunda olan yarışmacı 5 Şubat Cuma günü 67 puanla Esin elendi.

Gelinim Mutfakta 5 Şubat Cuma günü kim birinci oldu?

Gelinim Mutfakta 5 Şubat Cuma günün en yüksek puanını alarak çeyrek altını kazanan yarışmacı Zeynep oldu. Bu hafta tam 90 puan toplayarak 5 altın bileziğin sahibi gelin Aysun oldu.

Puan Durumu

Ayten:

Aysun: 90

Zeynep: 84

Esin: 67

Kaynanalar odasında görünmez bir kaza yaşanıyor!

Ayten, yemeğini yaptıktan sonra kaynanalara kahve yaptı. İkram için kaynanalar odasına giden Ayten’in ayağı takılınca olanlar oldu. Elindeki tepside bulunan kahveler Nurten Hanımın üzerine döküldü. Nurten Hanım can havliyle ayağı sıçradı. Diğer gelinler ise, kaynanalar odasından gelen çığlığa kulak kabarttılar.