• YARIM ALTIN
  2.485,00
  % -0,20
 • AMERIKAN DOLARI
  13,6788
  % 1,38
 • € EURO
  15,5387
  % 2,02
 • £ POUND
  18,1301
  % 1,29
 • ¥ YUAN
  2,1617
  % 1,65
 • РУБ RUBLE
  0,1859
  % 1,99
 • BITCOIN/TL
  695143,205
  % 1,68
 • BIST 100
  2.004,55
  % 1,19

Akrep 13. Bölüm fragmanı izle Star TV 4 Mart Tanıtımı Youtube

Akrep 13. Bölüm fragmanı izle Star TV 4 Mart Tanıtımı Youtube

Finansagi.com – Star TV’nin sevilerek izlenen dizisi Akrep her hafta olduğu gibi bu hafta da entrika dolu bir bölümle izleyicilerin karşısına çıktı. Bu sezon seyircilerin beğenisine sunulan Akrep dizisi kısa zamanda ciddi bir izleyici kitlesi yakalamayı başardı. 4 Mart Star TV Akrep Tanıtımı İzle. Aldığı ciddi reyting rakamlarıyla dikkatleri üzerine çeken Akrep dizisi sinin hayranları, bu akşam yayınlanan heyecan dolu 12. bölümün ardından merakla bir sonraki bölümde neler olacağını bekliyor. Akrep 13. Bölüm Fragman İzle.

Star TV ekranlarında bu sezon izleyicinin beğenisine sunulan Akrep dizisi kısa zamanda kemik izleyici kitlesini oluşturmayı başardı. Entrika dozu yüksek senaryosuyla izleyenleri kendine bağlamayı başaran Akrep dizisi, usta oyunculardan kurulu oyuncu kadrosuyla da dikkatleri üzerine çekiyor. Akrep dizisinin hayranları her hafta olduğu gibi bu hafta da adeta ekranları başına kilitlenerek diziyi takip etti.

Hayranlarının bir an olsun gözlerini ayıramadan izledikleri Akrep dizisi, heyecan verici senaryosu kadar oyuncu kadrosuyla da büyük ilgi görüyor. Dizi, özellikle de uzun zamandır ekranlardan uzak kalan usta oyuncu Demet Akbağ’ı yeniden televizyon izleyicisiyle buluşturmuş ve bu sayede de usta oyuncunun hayranları tarafından büyük ilgi görmüştü. Dizide ayrıca, Yusuf Çim, Başak Daşman, Evrim Alasya gibi gibi ünlü oyuncuları da oyuncu kadrosunda barındırıyor.

Ferda olay gecesine ait kanıtların gözler önüne serilmesine rağmen savaşmaya devam eder. Görüntülerle birlikte artık yapacak çok bir şeyi kalmayan Ferda, annesine olan biteni anlatır. Ferda olayların içinden sıyrılma peşindedir. Kardeşi Berna’nın öldürüldüğü geceye dair çok kuvvetli delillerin polise gitmesiyle birlikte hem annesine hem de polise kendinin de orada olduğunu, Fikret ile birlikteyken Berna’nın kendilerini gördüğünü ve ölümüne ise Fikret’in neden olduğunu söyler. Aras’ın ise Fikret’in tehdit etmesi üzerine cesedi ortadan kaldırmaya mecbur kaldığını söyler.

Berna’nın ölümünün perde arkasında yatanların bir anda gözler önüne serilmesi tüm dengeleri alt üst eder. Duru annesinin ölümünde Aras’ın da parmağı olduğun öğrenince büyük bir hayal kırıklığı yaşar. Aras her ne kadar bütün doğruları anlatsa da bir türlü kendini kimseye inandıramaz. Perihan da kızının anlattıklarına inanmış ve Ferda’ya karşı bir takım bulgular elde etmeye çalışmaktadır.

Akrep dizisi bu akşam da heyecan dolu 12. bölümüyle ekranlara geldi. Bu akşam yayınlanan heyecan dolu bölümün ardından Akrep dizisinin izleyenleri bir sonraki bölümde neler olacağını merakla bekliyor. Akrep hayranları bu meraklarını bir nebze olsun gidermek için Akrep 13. Bölüm Fragmanını aramaya başladı bile.

Akrep 13. Bölüm Fragman İzle

twitter retweet satın al