• YARIM ALTIN
  1.353,00
  % -0,35
 • AMERIKAN DOLARI
  7,1712
  % -0,04
 • € EURO
  8,7297
  % -0,04
 • £ POUND
  10,1515
  % -0,01
 • ¥ YUAN
  1,1096
  % -0,22
 • РУБ RUBLE
  0,0976
  % -0,09
 • BITCOIN/TL
  364524,142
  % 1,71
 • BIST 100
  1.483,02
  % -2,30

Alo Garanti Kredi Başvuru Hattı ve Alo Garantiden Nasıl Kredi Alınır?

Alo Garanti Kredi Başvuru Hattı ve Alo Garantiden Nasıl Kredi Alınır?

Alo Garanti kredi başvuru hattından nasıl kredi alınır Merak ediyor musunuz?  Tüm sorularınızın en doğru cevapları yazımızda.

Gelişen teknolojik alt yapı ve yeterlilik sayesinde birçok banka işlemlerini dijital ortamda son derece kolay ve pratik bir şekilde yapabilmektedir. Dijital ortamın yanı sıra ayrıca tüm işlemler müşteri hizmetleri vasıtasıyla da gerçekleştirilebilmektedir.

Müşteri hizmetleri ile işlem gerçekleştiren bankaların başında ise Garanti Bankası gelmektedir. Garanti BBVA, müşteri hizmetleri vasıtasıyla kullanıcılarına standart işlemlerin yanı sıra kredi işlemlerini de sunmaktadır. Peki, alo Garanti kredi başvuru hattı nedir, alo garantiden nasıl kredi alınır?

Alo Garanti Kredi Başvuru Hattı Nedir?

Alo Garanti Kredi Başvuru Hattı ve Alo Garantiden Nasıl Kredi Alınır?

Alo Garanti kredi başvuru hattı nedir sorusu, son dönemlerde oldukça sık sorulmakta ve merak edilmektedir. Alo Garanti kredi başvuru hattı, Garanti Bankası tarafından müşterilere sunulan ayrıcalıklardan biri olarak kabul edilmektedir.

Kredi çekmeyen isteyen kişiler, müşteri hizmetlerini arayarak işlemlerini oldukça hızlı bir şekilde ve pratik olarak gerçekleştirebilmektedir.

Çalışanlardan emeklilere isteyen herkes 444 0 335 nolu telefonu arayarak kredi başvurusunda bulunabilir. Söz konusu yöntemi kullanarak yapılan başvurular tıpkı diğer başvurularda olduğu gibi kişilerin kredi notuna göre değerlendiriliyor. Peki, alo Garantiden kredi nasıl alınır?

Alo Garantiden Kredi Nasıl Alınır?

Garanti Bankası üzerinden kredi çekmeyen isteyen herkes 444 0 335 no’ lu numarayı arayarak kredi başvurusunda bulunabiliyor. Garanti Bankası Müşteri hizmetleri, müşterilerine 60 aya varan vade imkanlarıyla çeşitli ayrıcalıkları sunuyor. Yapılan başvurular, en kısa süre içerisinde değerlendiriliyor ve müşterilere bildiriliyor.

Kredi Notu Nedir?

Alo Garanti Kredi Başvuru Hattı ve Alo Garantiden Nasıl Kredi Alınır?

Kredi notu, kişilerin bankalarla olan ödemeleri baz alan ve yapılan ödemelere göre şekillenen son derece dinamik bir derecelendirme sistemidir. Kredi notu öğrenme işlemi için Findeks sitesini ziyaret edebilir ya da internet bankacılığı üzerinden kredi notu sorgulama işlemini ücreti karşılığında gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi çekmek isteyen kişilerin başvuruları bu derecelendirme sistemine göre değerlendirilmektedir. Söz konusu derecelendirme puanları ise şu şekildedir;

 • 0 Puan ile 799 puan arası çok riskli. (Kredi başvurunuz reddedilebilir)
 • 800 Puan ile 1299 puan arası orta riskli. (Kredi başvurunuz reddedilebilir)
 • 1300 Puan ile 1499 puan arası az riskli. (Kredi başvurunuz olumlu sonuçlanabilir)
 • 1500 Puan ile 1699 puan arası iyi. (Kredi başvurunuz olumlu sonuçlanır)
 • 1700 Puan ile 1900 puan arası çok iyi. (Kredi başvurunuz olumlu sonuçlanır)

Yukarıda yer alan derecelendirme sistemi kişilerin, ödemelerine göre şekillenmektedir. Bankalara yapılan ödemelerin gecikmesi durumunda kredi notunuz düşmektedir. Düzenli ödemelerden sonra düşen not belirli bir zaman dilimi içerisinde tekrar yükselebilmektedir.