• YARIM ALTIN
  2.233,00
  % 3,22
 • AMERIKAN DOLARI
  12,4902
  % 3,08
 • € EURO
  14,1202
  % 4,02
 • £ POUND
  16,6855
  % 3,24
 • ¥ YUAN
  1,9380
  % 2,96
 • РУБ RUBLE
  0,1652
  % 1,77
 • BITCOIN/TL
  675560,481
  % -1,60
 • BIST 100
  1.776,41
  % -2,35

Bankaya Gitmeden Anında Kredi (Gelir Belgesiz)

Bankaya Gitmeden Anında Kredi (Gelir Belgesiz)

Bankaya Gitmeden Anında Kredi Bankaların dijital bankacılık hizmetleri ile artık anında kredi hizmetleri ile her kesimden vatandaş evraksız kredi başvurusu yapabiliyor ve istediği limitlerde tüketici kredilerinden yararlanabiliyor. Gelir belgesi olmadan kredi başvurusu yapmak isteyenler için bu içeriğimizde anında kredi hizmeti sunan bankaların şubeye gitmeye gerek kalmadan internet bankacılığı üzerinden nasıl kredi verdiği, şartları ve faiz oranları ve tüm merak edilenler hakkında bilgiler yer almaktadır. Şubeye Gitmeden Anında Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar için mobilden, internetten online başvuru yapılıyor. Anında kredi veren bankalar, Bankaya gitmeden hesaba kredi almak, PTT kredi, Denizbank anında kredi, Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi, Vakıfbank kredi ve diğer bankaların şartları ve merak edilenler yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Mobilden ve İnternetten Anında Şubesiz Kredi Veren Bankalar

Yapı kredi bankasının sloganıyla attığımız başlığımızda gelir belgesi olmadan kredi veren bankaların hangileri olduklarına geçmeden önce bazı önemli hususları hatırlatmakta fayda görüyoruz.

 • Müşterilerin kredi notunu ekstra önem veren bankalara başvuru yapacak olan kişiler öncelikle kredi notu bulunmuyorsa,
 • Bankalara mevduat hesabı açmalı, kredi kartı talep ederek kredi notu oluşturmalı ardından düzenli olarak alışverişlerinde ödemeleri zamanında yaparak notları düşürmemeye özen göstermelidir.
 • Kredi notu düşük olanlar ise yükseltecek hamleler yapmalı ve bankaların gözünde güvenilir, sadık müşteri profili çizmelidir.
 • Aksi durumda kredi notunuz yoksa, kredi skorunuz riskli ise ve düşükse hangi banka olursa olsun size kredi kullandırmaktan imtina edecektir.
 • Bu gibi olumsuz durumlar ile karşılaşmamak için öncelikli bu tavsiyelere uymanızı, sonrasına talebinizin değerlendirilmesi için başvuru yapmanızı öneririz.
 • Kredi talebinizin herhangi bir banka tarafından olumsuz değerlendirilmesi durumunda,
 • Kredi başvurusu reddi sizin kredi notunuzu düşüreceğinizden,
 • Başvuru öncesinde gerekli tüm araştırmaları faiz oranlarını,
 • kredi kullandırdım şartları gibi tüm hususları öğrenmeli ve notunuzu olumsuz yönde etkileyecek hamlelerden kaçınmalısınız.

Sizde bankalara gitmeden mobil üzerinden ve internet bankacılıkları üzerinden kredi talebinde bulunmak istiyorsanız gerekli tüm hatırlatmalara ve tavsiyeleri kulak ardı etmeden müracaat işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Şubeye Gitmeden Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar 2021

Şubeye gitmeden anında gelir belgesiz kredi veren bankalar sayısı hayli fazladır. Bu bankaların en önemli özelliği ise gelir belgesini şubeye götürmeye gerek kalmadan internet bankacılığı üzerinden kullandırıyor olması. Kredi kullandırırken müşterilerinden her hangi bir evrak talep etmemesinin yanında dahası var. Bu bankalar tüketici finansman desteklerini 7/24 internet bankacılığı üzerinden anında değerlendirerek olumlu ya da olumsuz dönüş yapıyor. Böylece zaman kaybı olmadan kişiler kredi notuna göre değerlendiriliyor. Hemen hemen her bankanın artık internet bankacılık hizmeti bulunuyor ancak gelir belgesi olmadan kredi kullandıran bankalar aşağıdaki bankalardan oluşuyor.

Bu bankalardan şubeye gitmeye gerek kalmadan anında kredi çekebilirsiniz.

Sıraladığımız bu bankalardan kredi çekmek için şubeye gitmenize gerek kalmadan anında gelir belgeniz olmadan da ihtiyaç kredinizi alabilirsiniz. Bankalardan kredinin olumlu değerlendirilmesi için de mutlaka kredi puanınızın yüksek olması ve sicilinizin temiz olması gerekmektedir. Kullandırılacak olan İhtiyaç Kredileri Hayat Sigortalı ve sigortasız olarak değişmekte ve buna göre de faiz oranları değişiklik göstermektedir. Bu bankalardan herhangi birinin maaş müşterisi iseniz, işlemleriniz daha kolay olacaktır. Maaş müşterisi olduğunuz bankadan finansman desteği alarak belirtilen miktarda kredi çekebilirsiniz.

Gelir belgesiz maaş bordrosuz kredi veren bankalar olan diğer bankalarında  faiz oranları ve şartlarını incelemek için linke tıklamanız yeterli.

Akbank Gelir Belgesiz Kredi

Gelir belgesiz kredi denilince akla ilk gelen bankalar arasında yer alan Akbank, Direk kredi kampanyası sayesinde anında kredileri 40 bin lira limitli olarak uygun faiz oranları ile 36 ay vadede  sunmaya devam ediyor. Akbank’lı olun olmayın Direk krediye başvurularınızı hemen buradan yaparak kredinizi kendiniz hesaplayarak ne kadar vadede geri ödeme yapacaksınız kendiniz görebilirsiniz. Şubesiz imzasız kredi imkanlarından yararlanmak isteyenler Akbank Mobil, internet, telefon şubesi üzerinden başvuru yaparak kredi çekebilirler.

Akbank Direk kredi başvurularını bu kanallar üzerinden saniyeler içinde gerçekleştirebilirsiniz.

Ziraat Bankası Gelir Belgesiz Kredi

Ziraat bankası tarafından sunulan kredi imkanları gelir belgesiz evraksız internet bankacılığı üzerinden şubeye gitmeden web sitesi ve Ziraat mobilden başvuranlara sağlanıyor. Bu imkanlardan yararlanmak isteyenler hemen Ziraat mobil üzerinden kredi talebini iletebilir, istediği limitler de kredi imkanlarından yararlanabilir.

Ziraat bankasına Online başvuru adımlarını anlatacak olursak;

Ziraat bankasına kayıtlı iletişim numarası bulunan müşteriler, kart bilgileri ile gerekli olan ilave kontrolleri sağlamaları durumunda, web sitesi üzerinden ve Ziraat Mobil uygulaması üzerinden online başvuru ile dijital kanallara başvurabilir ve tüm bankacılık işlemlerini anında gerçekleştirebilir.

Öncelikle TC kimlik numarası veya yabancı kimlik numarasını Bankaya kayıtlı olan iletişim numarası ile birlikte doğrulama kodunu girerek tüm bu bilgiler ile giriş yapılarak kayıtlı iletişim numarasına gönderilecek onay şifresi ile yine ekran üzerinde bulunan alana geçerli şifreyi girerek Bankkart bilgilerini son 6 hanesi ve şifresini girdikten sonra başvurular tamamlanıp tüm gereken kontroller yapılarak tarafınıza cep telefonuna gönderilecek İnternet ve Mobil Bankacılık şifresi ile giriş yaparak Bankanın sunmuş olduğu tüm bankacılık işlemlerini evdeki rahatınızı bozmadan gerçekleştirebilmenin kolaylığı sunulmaktadır.

Anında Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar
Ziraat bankası Online Başvuru yaparak gelir belgesiz kredi alabilirsiniz.

Banka kolaylığı teknoloji ile birleştiren online kanalları ile her zaman müşterilerinin yanınızda olmaya devam ediyor.

İş bankası Şubeye Gitmeden Anında Gelir Belgesiz Kredi

İş bankası Anında kredi imkanları ile gelir belgesiz evraksız imzasız mobil bankacılık üzerinden kredi kullandırıyor. İşbankası tarafından sunulan krediler acil ihtiyaçlarınız için 50.000 TL’ye kadar size özel faiz oranları ile sunuluyor. Şubeye Gitmeden Anında Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar arasında yer ala İşbank Anında kredi başvurularınızı İşCep, İnternet Şubesi veya Bankamatiklerden yaparak şubeye gitmeden sunulan kolaylıklardan yararlanarak 7/24 dilediğiniz zaman yapabilirsiniz. Anında kredi detaylarını buradan inceleyebilirsiniz.

CEPTETEB Anında Kredi Fırsatı

Cepteteb internet bankacılığı üzerinden anında kredi veriyor. CEPTETEB ihtiyaç kredisi tek tıkla hesabınıza yatıyor. Online Başvurularda kişisel bilgiler, kredi bilgileri, çalışma, gelir , adres bilgileri, ürün bilgileri kimlik bilgileri, ziyaret adresi, özet aşamaları tamamlandıktan sonra kredinizi onaylandığı takdirde anında hesabınızdan çekebiliyorsunuz. Kredinin olumlu olarak değerlendirilebilmesi için mutlaka kredi notunuzun yüksek olması ve sicilinizin temiz olması yani kara listede yer almamanız gerekmektedir. Bu şartları sağlıyorsanız sizde CEPTETEB üzerinden imzasız, evraksız, gelir belgesine gerek kalmadan şubeye gitmeden kredi başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Yapı Kredi Mobilden ve İnternetten Anında Şubesiz Kredi İmkanı

Yapı kredi bankası gelir belgesiz evraksız mobilden ve internet üzerinden kredi kullandıran bankalar arasında yer alıyor. Online kredi başvurusu  mobilden ve internetten anında şubesiz krediye 36 ay vadeye kadar yapılıyor.  Başvurular Yapı Kredi Mobil ve Bireysel İnternet Şubesi’nden 7/24 şubeye gitmeden rahatlıkla yapılabiliyor. Yapı kredi gelir belgesiz kredinin faiz oranları ise;

 • 15.000 TL 36 ay vadede % 1,74
 • 50.000 TL 36 ay vadede % 2,03

Krediye başvuruda bulunabilmeniz için Yapı kredi Mobil / Bireysel İnternet Şubesi üyesi olmanız gereklidir. Üye olmayanlar yeni şifre almak için buraya tıklayabilirler. Üye olanlar giriş yaptıktan sonra talep ettiği kredi miktarını yazmalıdır. Vadesini seçerek ödeme planı oluşturmalı ve onay vermelidir. Sonrasında onaylı krediler veya ön onaylı kredi limitleri Krediler menüsündeki Bireysel İhtiyaç Kredisi Başvurusu ve Kullanımı adımından kullanıma açılmaktadır. Bu şekilde yalnızca online başvurulardaki ön onaylı limitlerinizi ve Yapı Kredi Mobil ve İnternet Şubesi’nden başvurduğunuz onaylanmış kredilerinizi tatil günleri de dahil her gün 02:00 – 21:30 saatleri arasında kullanabilirsiniz.

Odeabank Gelir Belgesiz Kredi

Odeabank gelir belgesiz kredi sunan bankalar arasında yer alıyor. 36 ay vadede % 1,97 faiz oranları ile Odeabank üzerinden kredi çekmek isteyenler 15 bin liraya kadar olan krediler için gelir belgesiz nakit hazır kredilerinden yararlanabilir.

Ayrıca Yeni yılda yeni ihtiyaçlar için %1,97’den başlayan faiz oranları ile 36 ay vadelerde sunulan Nakit Hazır kredinin başvuruları devam ediyor. 15 bin lira ve üzeri krediler için Banka gelir belgesi talep edebileceğini hatırlatırken kredi hesaplamasını buradan yapabilirsiniz.

Vakıfbank Anında Kredi

Vakıfbank tarafından bireysel segmentteki tüm müşterilere özel anında kredi imkanı sunuluyor. Hafta sonu ve tatil günleri de dahil olmak üzere 7/24 mobil bankacılık müşterisi olanlara sunulan bu kredi başvuruları şu şekilde yapılıyor.

Mobil Bankacılık üzerinden krediye başvurmak için Mobil Bankacılığa giriş yaptıktan sonra “Başvurular”, “İhtiyaç Kredisi Başvurusu” bölümünde yer alan ilgili alanları doldurulması yeterlidir.

İnternet Bankacılık üzerinden ise İnternet Bankacılığı’na giriş yaparak,  İnternet Bankacılığı ekranının sol tarafında yer alan menüde bulunan “Başvurular”, “İhtiyaç Kredisi Başvurusu” bölümünde yer alan ilgili alanları doldurarak gerçekleştirebilirsiniz.

 • 9.000 TL kredi limitli 36 Ay vadeli %1,78 faiz oranları sunulan kredinin aylık taksitleri 360,86 TL olurken;
 • 30.000 TL kredi limitli 36 Ay vadeli %1.68 faizli kredinin aylık taksitleri ise 1.180,01 TL oluyor.
 • Vakıfbank Anında kredi detaylarını inceleyebilirsiniz.

Garanti BBVA 100.000 TL Gelir Belgesiz Kredi

Kişilerin kredi notu ve sigorta durumuna göre kredi veren Garanti BBVA, bu belirlenen durumları iyi olan müşterilerine 36 ay vade seçeneği ile %1,49 faiz oranında 100.000 TL’lik kredi vermektedir. Dijital ortamdan kolayca gelir belgesiz kredi imkanına ulaşabilen kişiler, kendisine en yakın banka şubesine giderek de başvurularını gerçekleştirebilmektedir.

Denizbank 55.000 TL Gelir Belgesiz Kredi

Denizbank belirlediği yeni kampanyası ile birlikte kredi kullanmak isteyen kişilere 55.000 TL’lik gelir belgesiz kredi vermektedir. Kısa mesaj ve dijital ortamlardan kolayca başvurulabilen krediye isteyen kişiler şubelere giderek de başvuru oluşturabilmektedir. Gelir belgesiz kredi veren banka, bu kredileri 36 aya varan vade seçenekleri ile müşterilerine sunuyor.

Krediye başvuru yapmak isteyenler T.C. kimlik numarasını 3280’e yollayarak krediye başvuru sağlamış olacaktır.

 

https://finansagi.com/ Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin.