• YARIM ALTIN
  1.333,00
  % -1,37
 • AMERIKAN DOLARI
  7,3216
  % -0,55
 • € EURO
  8,8596
  % -0,53
 • £ POUND
  10,2379
  % -0,51
 • ¥ YUAN
  1,1333
  % -0,37
 • РУБ RUBLE
  0,0996
  % -0,11
 • BITCOIN/TL
  364884,486
  % 2,40
 • BIST 100
  1.545,01
  % 1,06

Bim Islak Mendil Fiyatı 2021

Bim Islak Mendil Fiyatı 2021

Bim Islak Mendil Fiyatı

Bim ıslak mendil fiyatı, sizler tarafından sıkça sorulan sorulardan biriydi. Gerekli doğrulamaları yaparak makalemizi oluşturmak istedik. Islak mendiller, mevcut koşullarda hayati öneme sahip olan temizlik malzemelerinden biri olmaktadır. Dışarıdan geldiğimizde telefon, çakmak, anahtarlık ve cüzdan gibi eşyaları dezenfekte etmek gerekiyor. Bunu yapmak için peçete ve kolonya kullanabiliyoruz. Fakat bu ikisine sahip olmadığımız zamanlar da olabilmekte. Bu durumda kurtarıcımız Bim ıslak mendil olmaktadır. Büyük paket halinde raflarda yerini almaktadır. Pratik kullanım açısından cep boyunu da bulabilirsiniz. Genelde 3’lü paket halinde birbirine bantlı olarak satılmaktadır. Dışarıda kullanım ihtiyacınız olursa çanta ya da cebinize sığacak boyutta üretilmiştir. Bu şekilde acil durumlarda hijyen sağlamanız mümkün olacaktır.

Bim Islak Mendil Fiyatı

Bim‘e gitmek üzere yola koyulmadan önce ıslak mendil fiyatı için bilgi toplamak isteyebilirsiniz. Çünkü mevcut ekonomik durumunuzu iyi bir şekilde yönetmek istiyorsunuz. Ancak internet üzerinden maalesef doğru bilgiye ulaşmak her zaman kolay olmayabiliyor. Biz de bu sorunu fark ettik ve sizler için çözüm sunmaktayız. Üşenmeden bize en yakın mağazayı ziyaret ettik. Buna ek olarak diğer dezenfekte malzemelerinin de bilgilerini aldık. Bunları sizlere iletmeye devam edeceğiz. Fiyat ve performans oranını gözeten biriyseniz yazılarımız göz atabilirsiniz. Bim ıslak mendil için birçok bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Ayrıca soracağınız bir şey varsa lütfen çekinmeyin. Bizlere mail ya da yorum bölümlerinden isteğinizi iletmeniz yeterli olacaktır. Sık sık kontrol ettiğimiz için en kısa zamanda yanıt alacaksınız.

Bim Islak Mendil Fiyatı

Islak mendillerin satıldığı bir diğer çeşidi ise havlu olmaktadır. Paket içerisinde bulunan mendillerin boyutu oldukça büyüktür. Bu sayede geniş zeminleri basit bir şekilde silebilirsiniz. Bebekler için üretilen ıslak mendil modelleri de mevcuttur. Alt değiştirme ve temizleme işlemlerinde kolaylık sağlamaktadır. İçeriği normal ıslak mendillere göre farklıdır. Bebeklerin cildi hassas olduğu için özen gösterilerek imal edilmektedir. Bim’de satılan bebek ıslak mendillerin markası genel olarak Jenny Willy olmaktadır. Bim ıslak mendil cep ürününün markası ise Ivory olarak geçmektedir.  Havlular ise Family ismiyle satışa sunulmaktadır. Tüm bunları almadan önce Bim ıslak mendil fiyatı hakkında bilgi vereceğiz. Aktüel olarak geçen katalogları takip etmenizi tavsiye ediyoruz. Çünkü bazı kampanya dönemlerinde daha avantajlı ücretler söz konusu olmaktadır.

Bim Islak Mendil Fiyatı Ne Kadar?

Bim ıslak mendil fiyatı ne kadar? konusuna gelirsek sizler için aşağıda listeliyoruz.

Marka Adet Fiyat Bim Ivory Islak Mendil 45 Adet 2.75 TL

Bim Family Islak Havlu 100 Adet 6.95 TL

Bim Islak Bebek Havlusu 180 Adet 12.45 TL

Bim Islak Mendil Fiyatı

Bim Islak Mendil Fiyatı