• YARIM ALTIN
  1.372,00
  % 0,49
 • AMERIKAN DOLARI
  7,4009
  % 0,59
 • € EURO
  9,0062
  % 0,46
 • £ POUND
  10,3623
  % 0,33
 • ¥ YUAN
  1,1432
  % 0,58
 • РУБ RUBLE
  0,0994
  % 0,80
 • BITCOIN/TL
  352172,550
  % -2,63
 • BIST 100
  1.488,21
  % 0,35

Bimcell TL Yükleme Nasıl Yapılır? İnternetten Online Yükleme 2021

Bimcell TL Yükleme Nasıl Yapılır? İnternetten Online Yükleme 2021

Bimcell mobil kullanıcısı sayısını her geçen gün hızlıca yükselten operatörlerden biri olma yolunda hızlıca ilerlemektedir. Kullanıcılarına uygun fiyata internet ve konuşma veren bimcell sadece faturasız hat sahiplerine yönelik paket sunmaktadır.

Hattını Bimcelle taşıyanlar yada Bimcell’den yeni hat alanların en sık sorduğu sorulardan biride Bimcell nasıl tl yüklenir ve bimcell internetten tl yükleme yapılır mı sorusudur. Sizlere bu yazımızda Bimcell kullananların kısa yoldan nasıl tl yüklenir ayrıntılı olarak anlatmaya çalışacağım.

Bimcell tl yükleme işlemlerine anında 1 gb internet vermektedir. Sizlerde 25 tl üstü yükleme yaparak anında 1 GB internet kazanabilirsiniz.

Bimcell Nasıl TL Yüklerim

İster kendinize isterseniz Bimcell kullanan bir yakınınıza bimcell tl yüklemek için bimcell’in resmi internet sitesine girmeniz yeterlidir. Bimcell’in sitesine girdiğinizde TL Yükle kısmına tıklayarak bakiye yada paket yükleyebilirsiniz.

Adım adım bakiye yüklemek için;

 • Ana sayfadan tıklayarak TL Yükleme ekranına girin.
 • Yükleme yapmak istediğiniz Telefon numarasını girin.
 • Yüklemek istediğiniz TL miktarını seçin.
 • Kredi kartı bilgilerinizi yazın.
 • Yükleme yapmak istediğiniz Telefon numarasını tekrar girin
 • Onay ekranının ardından Güvenli alışveriş şifresi, “3D Secure” şifrenizi girerek işlemi tamamlayın.

İşlem sonunda ödeme onayı verdikten sonra cep telefonunuza gelen şifreyi girdiğinizde bakiyeniz hemen hattınıza yüklenir.

Bimcell tl yükle kredi kartı ile yapıldığı gibi banka kartı ile bimcell tl yükleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Bimcell TL Yükleme İnternetten Nasıl Yapılır

Bimcell tl yükleme işlemi için bim mağazalarından bu işlemi yapabileceğiniz gibi internet üzerinden online olarak bakiye yüklemeniz mümkün. Bimcell tl yükleme işlemi online olarak internetten anlık olarak hızlı şekilde yüklenmektedir.

Bimcell Bedava İnternet Kazanma Yolları

Bimcell hattınıza tl yüklemek için için dilerseniz 444 4 551 numarasını arayarak anında bakiye yükleyebilirsiniz.

Bimcell TL Yükleme Miktarları

Bimcell tl miktarları ne kadar sorusuna cevap vermek gerekirse her bütçeye uygun fiyatlar sunan bu operatörde yükleyebileceğiniz miktarlar 20 tl, 25 tl, 30 tl, 35 tl, 40 tl, 45 tl ve 50 tl olarak belirtilmiştir. Hattınıza uygun bakiyeyi yükleyebilirsiniz.

Bimcell hattınıza 25 tl üstü yüklemede anında 1gb internet ve 500 dakika hediye vermektedir. Bimcell hat fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi almak için Bimcell Hat Fiyatları ve Paketleri yazımızı inceleyebilirsiniz.

Bimcell TL Yükleme Yapamıyorum Sorunu

Çok fazla kişinin yaşadığı sorunlardan biri ise bimcell tl yükleme yaparım sorunudur. Genelde hata alan pek kişi bakiye yüklemesi yapamadığını söylemiştir. İnternet üzerinden yapılan işlemlerde işlemin gerçekleşmemesi halinde bir kaç defa deneyerek sorunu çözebilirsiniz. Ayrıca internet bağlantınız yavaş olması yada kopması ödemenin iptal olmasına neden olur. Kredi kartının intenet harcamasına kapalı olması yada yeterli bakiye olmaması sorun yaşamanıza neden olabilir.

Sizlere bu yazımızda bimcell nasıl tl yüklenir hakkında bilgi vermeye çalıştım. Aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazarak sorabilirsiniz.