• YARIM ALTIN
    2.485,00
    % -0,12
  • AMERIKAN DOLARI
    13,6788
    % 1,38
  • € EURO
    15,5387
    % 2,02
  • £ POUND
    18,1301
    % 1,29
  • ¥ YUAN
    2,1617
    % 1,65
  • РУБ RUBLE
    0,1859
    % 1,99
  • BITCOIN/TL
    688034,108
    % 1,14
  • BIST 100
    2.004,55
    % 1,19

Bir Zamanlar Çukurova 86. Bölüm fragmanı izle ATV 4 Mart Tanıtımı Youtube Behice Öldü mü?

Bir Zamanlar Çukurova 86. Bölüm fragmanı izle ATV 4 Mart Tanıtımı Youtube Behice Öldü mü?

Finansagi.com – ATV’nin en çok izlenen dizilerinden biri olan Bir Zamanlar Çukurova dizisi yine reyting rekorları kırmaya devam ediyor. Bu sezon 3. sezonunu yaşayan Bir Zamanlar Çukurova dizisi her geçen gün izleyici kitlesini de genişletmeye devam ediyor. 4 Mart ATV Bir Zamanlar Çukurova Tanıtımı İzle. Bu akşam yayınlanan 85. Bölümüyle yine heyecan fırtınası yaratmayı başaran Bir Zamanlar Çukurova Dizisinin hayranları, bir sonraki bölümde neler olacağını merakla bekliyor. Bir Zamanlar Çukurova 86. Bölüm Fragman İzle.

ATV ekranlarında izleyiciyle buluşan Bir Zamanlar Çukurova dizisinde heyecan ve entrikanın dozu bir an olsun azalmıyor. 3. sezonunu yaşayan dizi her geçen gün izleyici kitlesini daha da genişletmeyi başarıyor. Entrika ve heyecan dolu Bir Zamanlar Çukurova dizisini izleyenleri her hafta olduğu gibi bu akşam da izleyenlerini ekranları başına bağlamayı başardı. Bu akşam yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni bölümünde izleyenler bir an olsun gözlerini bir ayırmadan diziyi takip ettiler.

ATV’nin reyting rekortmeni dizisi Bir Zamanlar Çukurova dizisinde heyecan ve entrikanın dozu bir an olsun düşmüyor. Fikret ve Ümit Yamanları bitirmek için kurdukları planı uygulamaya devam ediyor. Çukurova’da büyük bir itibara sahip olan, herkesin saygısını gören Demir Yaman’ı karısını aldatan bir adam konumuna düşürüp tüm itibarını yerle bir etmeye çalışan Başhekim Ümit, Demir Yaman ile olan ilişkisini ilerletir. Diğer yandan Demir Yaman’a maddi zarar da vermek isteyen Fikret Fekeli de Demir Yaman’ın şirketine girerek tüm süt depolarını boşaltır.

Öte yandan Annesi Hünkar Yaman’ın katilini öğrenen Demir, onu yaşatmamaya kararlıdır. Ali Rahmet Fekeli ise Yılmaz’ın ölümünden sonra Torunu olarak gördüğü Kerem Ali’nin hatırına Müjgan ve halası Behice’yi yeniden eve alır. Ancak Behice’nin Hünkar Yaman’ın katili olduğunun ortaya çıkması dengeleri değiştirir. Bir zamanlar düşman olan Demir Yaman ve Ali Rahmet Fekeli, Behice’yi bir uçurumun kenarında sıkıştırır. Behice ise gülümseyerek kendini uçurumdan aşağı bırakır.

Bir Zamanlar Çukurova dizisi bu akşam da heyecan dolu yeni bölümüyle izleyiciyle buluştu. Dizinin seyircileri bu heyecan dolu bölümün ardından bir sonraki bölümde neler olacağını merakla beklemeye başladı. Bir Zamanlar Çukurova hayranları bu heyecanlarını bir nebze olsun gidermek adına Bir Zamanlar Çukurova 86. Bölüm Fragmanını aramaya başladı bile.

Bir Zamanlar Çukurova 86. Bölüm Fragman İzle

porno izle