• YARIM ALTIN
  1.339,00
  % 0,07
 • AMERIKAN DOLARI
  7,5359
  % 0,03
 • € EURO
  9,0244
  % 0,10
 • £ POUND
  10,4234
  % -0,14
 • ¥ YUAN
  1,1601
  % 0,00
 • РУБ RUBLE
  0,1017
  % 0,04
 • BITCOIN/TL
  377232,160
  % 2,77
 • BIST 100
  1.541,98
  % 0,26

Demet Gül Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Demet Gül Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Gurbetçi oyuncularımızın başarısı hem Avrupa’da konuşuluyor hemde Türkiye’de.Bu oyunculardan biri olan Gurbetçi ve güzel oyuncu Demet Gül kimdir? kaç yaşında boyu kaç? ünlü oyuncunun kendisi hakkında bilgilere ulaşmak için hemen makalemizi incelemeye başlayın.

Demet Gül Kimdir? Biyografisi

19 Nisan 1982 tarihinde Almanya’da hayata gözlerini açan Demet Gül, 1.63 metre boyunda, 59 kilo ve Koç burcudur.Doğduğu yer olan Almanya’da Konservatuvar’da eğitim görmüş olan isim, ardından Türkiye’ye yerleşmiş ve burada oyunculuk yapmaya başlamıştır.Bir tane kardeşi bulunan oyuncu, Eğitim sonrası oyunculuk teklifleri almış ve “Almanya’ya Hoşgeldiniz” isimli film ile birlikte oyunculuğa başlamıştr.

Babası ve annesi 1960 tarihinde Almanya’ya göç etmiş ve burada çalışmaya başlamışlardır.Bu sırada tanışıp evlenmişler ve iki tane çocukları dünyaya gelmiştir.Okul zamanında tiyatroya girmesinle beraber sınıf içerisinde en komik kişilerden biri olmuş ve her zaman arkadaşlarını güldürmeyi başarmıştır.

Oyuncu olmaya karar verdiği gibi Annesine bunu söylemiş ve anneside ona oyunculuk dışında başka meslekle ilgilenmez misin? diye bir soru sormuş ve ünlü oyuncu annesine oyunculuğu istediğini ve başka meslekler yapmayacağını söylemiştir bu şekilde oyunculuğa tamamen giriş yapmıştır.Kimdirkim com İlk adımını Konservatuar’a giriş yaparak yapmış sonrasında annesinin de desteğini görmüştür.

Önce Almanya’ya hoşgeldiniz filmi ardından ise Ulan İstanbul adındaki dizi onun bir nevi hızlı bir şekilde oyunculuğa girdiğinin göstergesi olmuştur.Özellikle Ulan İstanbul dizisindeki canlandırmış olduğu karakter onun çok fazla merak edilen bir kişi olmasına vesile olmuştur.

Hedefleri ise çok değişik sinema ve dizilerde rol alıp çeşitli değişik karakterlerde rol almak olan oyuncu ayrıca senaryo yazmayıda her zaman sürdürmek istiyor.Zamanla oynadığı rollerle beraber daha çok kendine güveni gelen Demet Gül ilerde daha çok sesini duyuracak gibi.

Demet Gül Oynadığı Diziler ve Filmler

– Arka Sokaklar
– Keşke Hic Büyümeseydik (Şennur) (Film)
– Dünya Hali (Film)
– Maide’nin Altın Günü (Film)
– Müthiş Bir Film
– Aşk Laftan Anlamaz
– Ulan İstanbul
– Sekiz Saniye (Film)
– Almanya’ya Hoş Geldiniz (Film)