• YARIM ALTIN
  1.336,00
  % -0,37
 • AMERIKAN DOLARI
  7,5177
  % 0,07
 • € EURO
  8,9816
  % -0,41
 • £ POUND
  10,3877
  % -0,76
 • ¥ YUAN
  1,1593
  % -0,17
 • РУБ RUBLE
  0,1009
  % 0,32
 • BITCOIN/TL
  354147,338
  % -4,14
 • BIST 100
  1.539,88
  % 0,12

Denizbank Bonus Kart Özellikleri 2021

Denizbank Bonus Kart Özellikleri 2021

Kredi kartı hayatımızı kolaylaştıran bazı araçlardan bir tanesidir. Bankalara başvurarak alabiliyoruz. Para taşımayı sevmeyen insanlar için son derece kullanışlıdır. Özellikleri ile dikkat çeken Denizbank Bonus Kart ise oldukça merak ediliyor.

Kredi Kartı Ne İşe Yarar?

Kredi kartı nakit para taşıma gereksinimi duymadan istediğiniz her ödemeyi kolay bir şekilde yapmanıza olanak sağlar. Aynı zamanda internetten alışveriş yapabilme imkânı da sağlıyor. Her kredi kartının bir limiti bulunuyor ve limitler genellikle kişilerin kredi notu puanına göre belirleniyor. Bankalarla sorunu olmayan kişilere daha fazla limit verildiğini söyleyebiliriz.

Kredi kartları ayrıca taksit imkanları da sağlıyor. Bu sağladığı kolaylık açısından Denizbank Bonus Kart  bir adım öne çıkıyor. Bir ürün aldığınızda taksit yaparak ödeme kolaylığı elde edebilirsiniz. Fakat harcadığınız paraların geri ödemesinin yapılacağını unutmamanız gerekiyor ve kesinlikle bütçenize göre harcama yapmalısınız. Aksi durumlarda büyük borçlar ile karşı karşıya gelebilirsiniz.

Kredi Kartı Çeşitleri

Denizbank Bonus Kart Özellikleri

Denizbank Bonus Kart Özellikleri

Bankalar tarafından belirlenen kartlar farklı çeşitliklerde olabiliyor. Özellikle bireysel ve ticari olarak ana iki grupta ayrılıyor. Ticari kart limitlerinin daha fazla olduğunu söyleyebiliriz. Ticari karta sahip olmak için verilmesi gereken bazı belgele mevcuttur. O belgeler olmadan ticari kredi kartı almanız mümkün değildir.

Bireysel kredi kartları da insanların ihtiyaçları için kullanılıyor. Kredi kartı limitleri kişilerin gelir durumuna göre değişkenlik gösterebiliyor. Kredi kartı başvurusu yaparken banka sizden gelir durumunuzu gösteren evrak isteyecektir. Aynı zamanda sigortalı aktif olarak çalışmanız gerekiyor. Banka gelir düzeyinize bakarak size vereceği kredi kartı limitini belirliyor.

Kredi kart başvurularınız her zaman onaylanacak diye bir kural bulunmuyor. Zira sabit bir geliriniz yoksa ya da geçmişe yönelik düzensiz ödemeleriniz bulunuyorsa kredi kartı alma ihtimaliniz oldukça düşük oluyor. Kredi kart limitlerinizi zamanla kendi isteğinizle yükseltebilirsiniz.

Denizbank Bonus Kart

Denizbank kartlarını sahip olan kişiler, banka tarafından tanınan tüm ayrıcalıkları kullanabilir. Bonus avantajlarıyla alışveriş işlemlerinde ayrıcalıklar tanıyabiliyor. Özel taksitlendirme seçenekleriyle ödeme kolaylığı sağlıyor. Denizbank kartlarında ek kart çıkartılabiliyor. Fakat bu ek kartların limitleri sabit kalıp, yükseltmek mümkün olmuyor.

Denizbank Bonus Kart özellikleri şu şekildedir;

 • Bir ay boyunca yaptığınız alışverişlerin toplamı 2000 TL’yi geçerse bonus kazancınız %25 oranında artış gösterir.
 • Bonus card ortaklığı yapan firmalardan alışveriş yapıldığında bonus kazanabilirsiniz.
 • Bonuslar zamanla biriktirilerek alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.
 • Denizbank’ın Gold kredi kartını kullandığınız zamanlarda bonus kart adına yapılan tüm kampanyalardan özel olarak faydalanabilirsiniz.
 • Kredi kartınızda bulunan limitinizi, taksitli avans veya nakit avans olarak çekebilirsiniz.
 • Temassız bir şekilde kartı okutarak alışveriş işlemlerinizi kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.