• YARIM ALTIN
  1.458,00
  % -0,40
 • AMERIKAN DOLARI
  8,1550
  % 0,27
 • € EURO
  9,7089
  % -0,14
 • £ POUND
  11,2284
  % 0,02
 • ¥ YUAN
  1,2454
  % 0,29
 • РУБ RUBLE
  0,1056
  % -0,32
 • BITCOIN/TL
  487247,500
  % 1,65
 • BIST 100
  1.393,24
  % -1,65

En İyi Telefon Takip Programı Uygulaması 2021

En İyi Telefon Takip Programı Uygulaması 2021

Telefon takip programı çoğu ebeveyn için çocuğununun güvenliği açısından oldukça kullanışlı ve önerilen uygulamalar arasındadır. İlkokul çağındaki çocuğunuzun teknoloji ile arasına mesafe koymaması için ona bir akıllı telefon verip ardından Whatsapp, telefon görüşmeleri, sms yazışmaları, girdiği internet siteleri vs. gibi bilgileri ücretsiz telefon takip uygulaması aracılığıyla kendi telefonunuzdan izleyebilirsiniz. İOS yada Android marketlerde birçok sayıda bulunan ücretsiz telefon takip programı sayesinde çocuğunuzu ya da başka kişilerin telefonda ne yaptığını görebilirsiniz.

Son zamanlarda ebeveynler için çocuklarının güvenliğinde kullanılan telefon takip programları artık eşler arasında da kullanılmakta. Güven sorunu yaşayan eşler arasında oldukça fazla sayıda kullanılan casus telefon takip uygulaması sayesinde eşinizin nereye hangi saatte gittiğini ya da Whatsapp ve sms yazışmalarını bütün detaylarıyla görebilirsiniz. Apple Store ya da Google Play Store’dan indirebileceğiniz en iyi telefon takip uygulaması yazımızı sizler için yazdık.

Find My Kids Telefon Takip Uygulaması

Find my kids telefon takip uygulaması sayesinde çocuğunuzun nereye hangi saatte gittiğini konum olarak bildirim alabilirsiniz. Uygulama sayesinde hem çocuğunuzu rahatsız etmeden nereye gittiğini görmüş olursunuz. GPS bilgisini kullanarak çocuğunuzun okula hangi yollardan geçerek gittiğini en ayrıntılarıyla izleyebilirsiniz. Uygulamanın en güzel yanlarından birisi de çocuğunuz arkadaşlarıyla beraber olduğunda gizliden hoparlörünü açıp etrafındaki kişilerin seslerini dinleyebilirsiniz.

ebeveyn takip programı

Çocuğunuz tehlikede olduğunda ya da sinyal alamadığınızda acil durum sinyali alabilirsiniz. Find my kids ile çocuğunuzun telefonda neler yaptığını, hangi uygulamalarda daha fazla zaman geçirdiğine kadar görebilirsiniz. Uygulama GPS saatleriyle de oldukça uyumlu çalışmaktadır. Telefon takip uygulamaları arasında bulunan Find My Kids uygulaması bu kategoride en çok beğeni alan uygulamadır. Uygulamayı Apple Store ya da Google Play Store’dan indirebilirsiniz.

En İyi Arkadaşlık Uygulamaları

GPS Telefon Takip Uygulaması

Uygulamayı yüklediğiniz telefona hızlı bir şekilde konum takip programı sayesinde telefon takibi yapmanızı sağlar. “GPS Telefon Takip” uygulaması ile anlık konum takip etme, telefon hareket ettiğinde bildirim gelme ve takip ile ilgili ayrıntıların kullanıcıya sunulması gibi birçok özellik ücretsiz olarak sunulmaktadır. Yapmanız gereken tek şey uygulamayı yükleyip takip etmek istediğiniz telefona takip davet bağlantısı göndermek ve onaylamak. Bu işlemi yaptıktan sonra telefonu anlık bir şekilde hangi konumda olduğunu görüntüleyebilirsiniz.

eş takip uygulamasıeş takip uygulaması

Ebeveyn Kontrolü Kroha

Uygulama daha çok ebeveyn kontrol programı olarak bilinse de asıl mantığını düşündüğünüzde sadece çocuğunuz için değil diğer bireyler içinde kullanılabilir. Uygulama sayesinde kişinin kaç saat telefon kullandığını ve hangi uygulamara eriştiğini izleyebilir, istemediğiniz internet sitelerine erişimini engelleyebilirsiniz. Ayrıca uygulama sayesinde Facebook, Twitter, Instagram, Whatsapp vb. sosyal medya uygulamalarında neler yaptığını görebilir ve izlyebilirsiniz. Uygulama içerisinde bulunan coğrafi konum izleme sayesinde rahatlıkla yükleme yaptığınız telefonun konum bilgisine ulaşabilirsiniz.

konum izleme uygulamasıkonum izleme uygulaması

Qustodio Free

Qustodio sayesinde dileyenler Apple ya da Android cihazlarından izlemek istediği telefonu an ve an görüntüleyebilirler. Uygulama sayesinde telefona gelen tüm sms, whatsapp ve sosyal medya mesajlarını görüntüleyebilirsiniz. Oldukça basit arayüzü sayesinde kullanıcı deneyimi yüksek olan Qustodio sayesinde karşıdaki kişi hiç birşeyin farkında olmadan telefonun neredeyse tüm bilgilerine erişebiliyorsunuz. Uygulamanın ücretsiz versiyonu sadece 1 kişiyi izlemek için kullanılabiliyor, eğer birden fazla kişi izlemek isterseniz premium üyelik almanız gerekmektedir.

telefon takip uygulaması