• YARIM ALTIN
  1.372,00
  % 0,49
 • AMERIKAN DOLARI
  7,4046
  % 0,57
 • € EURO
  9,0075
  % 0,43
 • £ POUND
  10,3614
  % 0,29
 • ¥ YUAN
  1,1448
  % 0,60
 • РУБ RUBLE
  0,0994
  % 0,82
 • BITCOIN/TL
  351911,497
  % -2,75
 • BIST 100
  1.488,21
  % 0,35

Hacizliye Kredi Veren Bankalar Var mı? 2021

Hacizliye Kredi Veren Bankalar Var mı? 2021

Hacizli durumda olup da kredi çekmek isteyen oldukça fazla kişi bulunuyor. Ancak pek çok kişi bankalardan kredi çekme hususunda zorluk yaşıyor. Sıkıntılı bu dönemde hacizliye kredi veren bankalar ile ilgili yaptığımız araştırma ile siz de kolayca kredi çekerek nakit ihtiyacınızı giderebilirsiniz.

Haciz/ İcra Kredi Notunu Etkiler mi?

Findeks kredi notu kaç olmalı

Bankaların kredi değerlendirme aşamasında en çok dikkate aldığı verilerden biri kredi notu olmaktadır. İcra, haciz ya da yasal takip ile sonuçlanan banka borçları ise direkt olarak kredi notunu etkilemektedir. Kredi notunun düşmesine sebep olan bu durumlar sonrasında kişi kredi kullanmakta zorlanmaktadır. Çünkü bankalar notu düşük olana kredi vermek istemezler.

Üstelik üst üste yapılan ve olumsuz sonuçlanan kredi başvuruları da kredi notunun daha da düşmesine sebebiyet vermektedir. Bu nedenle çok fazla bankadan ya çıkarsa diye kredi başvurusu yapmak yerine hacizli olana kredi veren bankalar listemizi incelemenizi tavsiye ederiz.

Hacizliye Kredi Veren Bankalar Listemiz

Nakit ihtiyacı olan ya da mevcut borçlarını banka kredisi çekerek aylık taksitler ile ödemek isteyen kişiler hacizli/ icralık olana kredi veren bankalar arayışına girerler. Çünkü hem uygun faiz oranları ile bireysel kredi kullanabilecekler hem de uzun vadeler ile zorlanmadan ödeme imkanına sahip olabilecekler. Peki, araştırmalarımızda hacizliye ya da icralık olana kredi veren bankalar var mı? Gelin hemen listemize bakalım.

QNB Finansbank Borç Kapatma Kredisi

Bankalardaki olan tüm borçlarınızı kapatma imkanı tanıyan borç kapatma kredisi için başvuruda bulunabilirsiniz. Hacizli olana kredi veren bankalar arasında yer alan Finansbank sayesinde tüm borçlarınızı tek bir kredi altında birleştirerek uygun faiz ve uzun vade olanakları ile ödemeniz mümkündür.

Akbank Taksitli Borç Transferi

Akbank tarafından sunulan bir kredi hizmeti de taksitli borç transferi olmaktadır. Akbank şubelerine başvuru yaparak taksitli borç transferi kredisinden faydalanmak istediğinizi ve kredi koşullarını detaylı bir şekilde öğrenmenizi tavsiye ederiz.

ING Bank Borç Transferi Kredisi

Hacizliye kredi veren bankalar arasında yer alan ING Bank, kara listede olana, kırmızı kalem yiyene ya da icralık emekliye kredi veren bankalardan biridir. Borç transfer kredisi koşulları oldukça esnek olsa da kredi notunun çok düşük olması halinde ek teminat talep edilebilmektedir.