• YARIM ALTIN
  1.743,00
  % 0,44
 • AMERIKAN DOLARI
  9,4973
  % 0,17
 • € EURO
  11,0527
  % 0,10
 • £ POUND
  13,0938
  % 0,01
 • ¥ YUAN
  1,4844
  % -0,02
 • РУБ RUBLE
  0,1345
  % 0,51
 • BITCOIN/TL
  562037,306
  % -4,55
 • BIST 100
  1.519,25
  % 0,67

Halkbank Düşük Faizli Kredi İle Rekor Kırıyor. Herkes Başvuru Yapabilir

Halkbank Düşük Faizli Kredi İle Rekor Kırıyor. Herkes Başvuru Yapabilir

Halkbank Düşük Faizli Kredi İle Rekor Kırıyor. Herkes Başvuru Yapabilir

Halkbank açıklandı! İyi haberler birbiri ardına geldi. Binlerce kişi yaralanacak. İmzalar yapıldı. Düşük faizle kredi fırsatı sunulmaktadır. Ödeme kolaylığı sağlanacaktır. 18 ay vade imkanı vardır. Paraf Ticari Kredi Kartı Teminatlı Tedarik Zinciri Finansman Anlaşması ile birçok vatandaş ekonomik olarak rahatlayacak.

TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, Halkbank ile imzalanan anlaşma sonrasında yaptığı açıklamada, “Halkbank’ın bir güzel jest daha yaptığını ve bu kredi kartına TOBB logosunu eklediğini belirten Hisarcıklıoğlu,” Meclisimizin tüm üyeleri, her iki satıcıya da Halkbank tarafından ciro ve kredibiliteye göre belirlenecek limitler. alıcı olarak bu sistemden yararlanabilecektir.

Tedarik zincirini güvence altına alacak olan bu sistem, KOBİ’lerin kredi faizlerinin de düşürülmesine yardımcı olacaktır. Düşen finansman maliyetleri, KOBİ’leri yatırım ve üretime teşvik edecektir. “KOBİ’lerin ve dolayısıyla ülkemizin finansal istikrarı güçlendirilecektir.”

Halkbank harekete geçti! Düşük kredi faizi ve …

Halkbank, salgın sürecinde ekonomik zorluklar yaşayan vatandaşların yanında olmaya devam ediyor. TOBB ile yapılan yeni anlaşma ile ödeme kolaylığı sağlanacak. Düşük faizli bir kredi fırsatı da olacak. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Halkbank arasında “Ticari Teminatlı Kredi Kartı ile parafin Tedarik Zinciri Finansman Anlaşması” imzalandı. Satıcıya tahsilat garantisi, alıcıya ise 18 aya varan vade ile ödeme esnekliği sunan anlaşmadan TOBB çatısı altında 1,5 milyon işletme yararlanabilecek.

TOBB ile Halkbank arasında anlaşmanın imzalandığı tören internet üzerinden gerçekleştirildi.

TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu burada yaptığı konuşmada, Halkbank Paraf ticari kredi kartı sayesinde esnafın mal alıp satma, bankalardan kredi çekme gibi işlemlerde yaşadığı sıkıntıların, çek, senet gibi işlemlerin sona ereceğini söyledi.

Halkbank Düşük Faizli Kredi İle Rekor Kırıyor. Herkes Başvuru YapabilirHalkbank Düşük Faizli Kredi İle Rekor Kırıyor. Herkes Başvuru Yapabilir

Bu kartın tedarik zincirinin güvenli çalışmasını sağladığını belirten Hisarcıklıoğlu, şöyle devam etti:

“Bu kart ile alıcı ve satıcıların güvenle alışveriş yapmasının önünü açıyor. Böylece çek senetlerini takip etmeden, tahsilatlarla uğraşmadan ürünlerimizi güvenle satacağız. Bunu yapmak isteyenler satın alma konusunda endişelenmeyecekler. bankadan kredi alması veya satıcının kendi çek faturasını kabul etmesi Bu kart ile mülklerini satın alıp 1.5 yıllık esnek vade ile ödeyecekler.Kısacası mal almak gerektiğinde para ödemeden alışveriş yapılıyor . Kim olduğunu düşünmeden mallarını güvenle satacak ve parasını bankadan alacak. Böylece hem alıcı hem de satıcı nakit akışlarını rahatlatacak. ”

Hisarcıklıoğlu, bunun kazan-kazan yaklaşımına bir örnek olduğunu ve bu kartın üyelerine başka indirimler ve avantajlı kampanyalar da sunduğunu söyledi.

Halkbank’ın güzel bir jest yaparak bu kredi kartına TOBB logosunu eklediğini belirten Hisarcıklıoğlu, “Halkbank’ın belirleyeceği limitler dahilinde tüm meclis üyelerimiz bu sistemden hem satıcı hem de alıcı olarak yararlanabilecek. Bu sistem aynı zamanda KOBİ’lerin kredi faizlerinin düşürülmesine de yardımcı olacak, Azalan finansman maliyetleri KOBİ’leri yatırım ve üretime teşvik edecek, KOBİ’lerin ve dolayısıyla ülkemizin finansal istikrarı güçlendirilecektir ifadelerini kullandı.