• YARIM ALTIN
  1.337,00
  % -0,29
 • AMERIKAN DOLARI
  7,4986
  % 0,69
 • € EURO
  9,0121
  % 0,11
 • £ POUND
  10,4498
  % 0,41
 • ¥ YUAN
  1,1620
  % 0,79
 • РУБ RUBLE
  0,1004
  % -0,53
 • BITCOIN/TL
  362321,706
  % -3,75
 • BIST 100
  1.538,04
  % 0,46

Halkbank Pos Destek Hattı 2021

Halkbank Pos Destek Hattı 2021

Halkbank pos destek hattı, sanal pos hizmetinde meydana gelebilecek sorunları çözümleyebilen iletişim kanalıdır. Pos cihazları, bu bankada pos kullanımı üyeliği bulunan tüm iş yerleri tarafından kullanılmaktadır. Bu cihazlar tüketicilerin kredi kartı ya da banka kartı kullanılarak alışveriş yapılabilmesine olanak sağlayabilecektir. Devlet kurumu olan Halkbank, pek çok memurun maaşını düzenli olarak aldığı Türkiye’nin önde gelen bankaları arasındadır. Bu nedenle birçok iş yeri de bu banka için pos üyeliği açarak, sanal pos hizmeti vermektedir.

Sanal Pos Destek Hattı Hakkında

Halkbank Pos Destek Hattı İletişim

Pos ücretleri konusunda üye iş yerlerini memnun etmeyi başaran Halkbank sanal pos destek hattı sayesinde üyelerine kapsamlı bir hizmet sunabilecektir. Sanal pos normal pos cihazından daha farklı bir kullanıma sahiptir. Bu pos cihazında yalnızca kullanım değil, pos ücretleri de farklılık gösterecektir.

Hızlı ve çözüm odaklı hizmet veren bankanın pos cihazında dönem dönem arızalar meydana gelebilmektedir. Genel olarak sunucu yoğunluğuna bağlı olarak ortaya çıkan Pos cihazı sorunları sebebiyle, kredi ya da banka kartı ile yapılan alışverişler onaylanmamaktadır. Üye iş yerlerinin bu durumları çözümleyebilmesi ve sorun bildirimi için oluşturulan müşteri destek hattını araması gerekecektir. Halkbank pos destek hattının numarası tüm pos cihazı tipleri için aynıdır.

Halkbank pos destek hattının güncel telefon numarası 0212 365 75 85’dir. Mobil cihazlar ya da sabit cihazlar üzerinden arayan kullanıcılar müşteri temsilcisi ile görüşerek oluşan arıza durumlarını bankaya bildirebileceklerdir. Arıza durumları sonrasında ise, iş yerlerine özel servis ekipleri gönderilerek cihazın kontrol edilmesi ve gerekli durumlarda arıza onarımı yapılacaktır. Bunun yanı sıra destek hattı yalnızca arıza bildirimi için değil rulo talebi, diğer talepler ve şikayet gibi durumlar içinde ulaşılabilecektir.

Halkbank Pos Destek Hattı İletişim

Halkbank Pos Destek Hattı İletişim

Halkbank pos destek hattıyla sorununu çözümlemek isteyen kullanıcıların tamamı bu destek hattına direkt bağlanmak isteyeceklerdir. Direkt bağlanma işlemi için ilk olarak destek hattının numarası aranmalıdır. 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren müşteri hizmetlerine kısa sürede bağlanmak için sizden talep edilen iş yeri kodu ve müşteri numarasının girilmesi gereklidir.

İşyeri kodunun bilinmemesi durumunda, iş yeri sahipleri sakladıkları sliplerin üzerinde yer alan iş yeri kodunu kolayca öğrenebilir. Yalnızca Kobililer için pos destek hattı olarak hizmet veren bu iletişim kanalında gerekli bilgilerin girilmesi sonrasında çok kısa sürede temsilciye bağlanmak mümkün olacaktır. Halkbank pos destek hattı iletişim hattına sanal, mobil, ADSL, dial-up ve GPRS pos çeşitleri hakkında yaşanan tüm sorunlar bildirilebilecektir.