• YARIM ALTIN
  1.448,00
  % -1,06
 • AMERIKAN DOLARI
  8,1476
  % -0,09
 • € EURO
  9,7285
  % 0,11
 • £ POUND
  11,2277
  % 0,09
 • ¥ YUAN
  1,2467
  % 0,00
 • РУБ RUBLE
  0,1054
  % -0,15
 • BITCOIN/TL
  490219,627
  % 0,30
 • BIST 100
  1.375,91
  % -1,24

Herkese 10 Bin Lira Anında Onaylı Kredi

Herkese 10 Bin Lira Anında Onaylı Kredi

Bankalar kesenin ağzını açtı.!Pandemi nedeni ile ekonomik olarak sıkıntı yaşayan vatandaşa ve esnafa kredi dağıtılması yönünde gelen talep sonrası 10 Bin Lira anında onaylı kredi limitleri müşterilere gönderilmeye başladı.

Gelir belgesiz kredi kapsamında sunulan 10 Bin Lira anında onaylı kredi için henüz mesaj ulaşmadı ise bankanızın internet bankacılığı üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Şayet anında onaylı kredi limitiniz hakkında bilgilendirme mesajınız size ulaştı ise internet bankacılığına girerek onaylı kredinizi hemen kullanabilirsiniz.

Anında Onaylı Kredi Nedir?

Anında onaylı kredi hakkında kısa bilgi vermek gerekirse, bankalar müşterilerinin kredi notu, emekli maaşı müşterisi olması ya da diğer mevduatları doğrultusunda bir hazır kredi limiti belirleyerek müşterilerine sunmaktadır.

Sizden bankanıza bir kredi çekme talebi olmadan oluşan bu kredi limiti onaylı hazır kredi limiti olarak tanımlanır. Bunun dışında pek çok banka tarafından bankacılık kanalları üzerinden yapılan kredi başvuruları da hızlı bir şekilde sonuçlanabilmekte ve anında onaylı kredi olarak sunulabilmektedir.

FAST Para Transferi İle Artık EFT Tarihe Karışıyor!

Kimler Anında Onaylı Krediye Başvurabilir?

10 Bin Lira anında onaylı kredi başvurusu yapabilmek için öncelikle kredi notu puanınızın yüksek olması gerekmektedir. 1500 üstü kredi notu puanı olan kişilerin toplam kredi limiti serbest olması halinde anında onaylı kredi alma ihtimali çok yüksektir.

1200 ile 1500 kredi notuna sahip kişilerin kredi başvurularının olumlu sonuçlandırılması bankadan bankaya değişim gösterebilir. Bankaların kredi değerlendirme kriterleri farklıdır ve bu nedenle her bankadan alacağınız sonuç da farklı olacaktır.

Anında Onaylı Kredi Almak İçin Ne Yapmam Gerekli?

Yapacağınız çok sayıda kredi başvurusu kredi notunu olumsuz etkilediği için 10 Bin Lira anında onaylı kredi başvurusu yapmadan önce tercihinizi doğru yapmanız gereklidir. Öncelikli olarak daha fazla çalıştığınız bankayı tercih etmenizi tavsiye ederiz.

Kredi kartını kullandığınız, fatura ödemelerinizin ya da mevduat hesaplarınızın olduğu, maaş aldığınız bankayı tercih ederseniz kredinizin anında onaylanma ihtimali yüksek olacaktır. Çocuğu Olana 50 bin Lira Faizsiz Kredi imkanı da sunulmaktadır. İncelemenizi tavsiye ederiz.

Kredi notunuz düşük ise öncelikli olarak kredi notunuzu yükseltme için çalışmanız gereklidir. Bunun içinde kredi kartı, kredi ödemelerinizi düzenli yapmanız, bankanızda ki mevduat hesabınızı aktif kullanmanızı önerebiliriz.

Kara listede olanlara kredi veren bankalar var ancak 5 Bin Lira anında onaylı kredi alma olasılığı çok düşüktür. Hacizliye kredi veren bankalar yeni bir kredi kullanımı için teminat talep etmektedirler. Kefil ya da gayrimenkul teminatı ile kredi kullanımı yaptırılacağı için anında onaylı kredi başvurusu büyük ihtimalle olumsuz sonuçlanacaktır.