• YARIM ALTIN
  2.485,00
  % -0,12
 • AMERIKAN DOLARI
  13,6788
  % 1,38
 • € EURO
  15,5387
  % 2,02
 • £ POUND
  18,1301
  % 1,29
 • ¥ YUAN
  2,1617
  % 1,65
 • РУБ RUBLE
  0,1859
  % 1,99
 • BITCOIN/TL
  692289,682
  % 1,61
 • BIST 100
  2.004,55
  % 1,19

Hoskinson, Ethereum, Polkadot ve Cardano’nun Birlikte Var Olabileceğini Söyledi

Hoskinson, Ethereum, Polkadot ve Cardano’nun Birlikte Var Olabileceğini Söyledi

Cardano Kurucusu Charles Hoskinson’a göre, piyasada birden fazla akıllı sözleşme platformu için yer var.

Geçtiğimiz günlerde yaptığı bir röportajda Hoskinson, “Pazarda kesinlikle birkaç güçlü protokol için yer olduğunu düşünüyorum.” dedi.

Google, Apple ve Microsoft gibi birkaç büyük teknoloji şirketinin bir arada var olduğunun altını çizerek, Ethereum, Cardano, Polkadot ve diğerlerinin aynı anda var olmasının tamamen mümkün olduğunu söyledi.

Ona göre, birlikte, sonunda multi-trilyon dolarlık bir endüstri olacağını iddia ettiği büyük bir uygulama ekosistemine hizmet edebilirler.

Ethereum ağındaki yüksek gas ücretlerine ve şu anda oldukça yeni aşamalarda olan ölçeklenebilirlik sorunlarına rağmen, Ethereum en baskın ağ olarak yerini koruyor.

Ethereum savunucuları, bunun piyasanın tercihinin bir göstergesi olduğunu öne sürüyorlar. Hoskinson, Cardano ve Ethereum’un farklı demografik özelliklere odaklandığını belirterek bununla ilgilenmiyor.

“Gelişmekte olan dünya için Cardano projesinde büyük bir vurgu var. Ekonomik kimliği çok önemsiyoruz ve havale, mikrofinans ve sigortayı nasıl yapacağımızı söylüyoruz ”diyen Hoskinson, Cardano’nun Afrika ve Moğolistan’daki varlığını vurguladı.

Ethereum, Avrupa ve Kuzey Amerika’ya odaklanıyor, diyen Hoskinson,

“Geleneksel finansa çok odaklanıyorlar ve Fortune 500’ü bozmaya çok fazla odaklanıyorlar, bu yüzden belirli bir açıdan biraz farklı müşteri tabanlarına odaklanıyoruz.”

Bildirdiğimiz üzere, IOHK, çoklu varlık desteği ve yeni kullanım durumları getirecek ‘Mary’ Cardano protokol güncellemesinin 1 martta gerçekleşeceğini duyurdu.

facebook takipçi satın al