• YARIM ALTIN
  1.343,00
  % 0,15
 • AMERIKAN DOLARI
  7,4602
  % 0,14
 • € EURO
  9,0123
  % 0,21
 • £ POUND
  10,4270
  % 0,16
 • ¥ YUAN
  1,1537
  % 0,10
 • РУБ RUBLE
  0,1009
  % -0,01
 • BITCOIN/TL
  381941,359
  % 6,72
 • BIST 100
  1.531,05
  % 0,15

ING Bank Günlük ATM Para Çekme ve Yatırma Limiti Değişti mi? 2021

ING Bank Günlük ATM Para Çekme ve Yatırma Limiti Değişti mi? 2021

ING Bank günlük ATM para çekme ve yatırma limiti ne kadardır? ATM makineleri hayatımıza girdiğinden beri nakit para yatırma ve çekme işlemleri oldukça basit bir hal almaya başladı.

Her ne kadar işler kolaylaşıyor olsa da ister istemez bazı durumlarda işlem limitleri ile karşılaşabiliyoruz. ING Bank günlük ATM para çekme limiti güncel olarak 2.000TL ile sınırlandırılmıştır. Günlük para çekme limiti üzerinde işlem yapmak isteyen kullanıcıların mutlaka komisyon ücretlerini ödemeleri gerekmekte.

ING Bank günlük ATM para yatırma limiti konusunda kullanıcılar herhangi bir limit ile karşılaşmamakta. Para yatırma işlemlerinin üst limiti oldukça fazla olmaktadır. Hafta içi ve hafta sonu yatırma işlemlerinize göre para yatırma üst limitleri ile karşılaşabilirsiniz.

Bunun yanı sıra ING Bank ATM cep telefonuna nakit yükleme limiti günlük olarak 400TL ile sınırlandırılmış durumda. Üzerinde işlem yapabilmek için ekstra işlem ücreti vermeniz gerekmekte.

ING Bank Günlük ATM Para Çekme Limiti (Kartsız işlem)

ING Bank Günlük ATM Para Çekme ve Yatırma Limiti

ING Bank günlük kartsız işlem limitleri ile günlük olarak kartsız yapacağınız işlemlere limitler uygulanmakta. Söz konusu limitler para çekme ve para yatırma konularında farklılıklar gösterebilmekte.

ING Bank günlük kartsız para yatırma limiti

ING Bank günlük kartsız para yatırma limiti 20.000TL olarak belirlenmiş durumda. Kartsız işlemler üzerinden hesaplarına para yatırmak isteyen kullanıcılar 20.000TL gibi bir ücret sınırı ile karşılaşmakta. Bu limitin bir sonraki gün sıfırlandığını hatırlatmakta fayda var.

ING Bank günlük ATM para çekme limiti kartsız

ING Bank günlük kartsız para çekme limiti tek seferde 1.500TL olarak belirlenmiş durumda.  Kartsız para çekme konusunda QR kod teknolojisi kullanılmakta. İşlem sonrasında tekrar işlem oluşturarak para çekim şansınız bulunmakta. Kartsız işlemler üzerinden para çekme limiti her ay için 5.000TL ile sınırlandırılmış durumda.

ING Bank Günlük TL Döviz Alım Limiti

ING Bank günlük TL döviz alım limiti her kullanıcı için uygulanmakta. Her ne kadar sadece ATM üzerinden uygulanan bir sınır bulunuyor gibi bir algı oluşmuş olsa da döviz alış ve satış işlemlerinde de sınırlandırmalar mevcut durumda.

ING Bank günlük TL döviz alım limiti hafta içi ve hafta sonunda farklılıklar gösterebilmekte.  Bunun yanı sıra aylık ve haftalık TL döviz alım limiti uygulanmakta.

ING Bank Hafta içi Döviz alım limiti günlük 175.000TL olarak belirlenmiş durumda. Bunun yanı sıra hafta sonu limitleri de günlük 6.000TL ile sınırlandırılmış durumda.

Bu limitler bir hafta boyunca 800.000TL bir ay boyunca ise 3.000.000TL ile sınırlandırılmıştır. Her ay ve hafta başı bu limitler sıfırlanmaktadır.

ING Bank Günlük TL Döviz Satış Limiti

ING Bank Günlük ATM Para Çekme ve Yatırma Limiti

ING Bank günlük TL döviz satış limiti de TL alış limiti ile ortalama olarak benzerlikler göstermekte. Hafta içi ve hafta sonu yapacağınız döviz satış işlemleri için farklı limitler uygulanmaktadır.

ING Bank günlük olarak TL döviz satış limiti 175.000TL olarak belirlenmiş durumda. Bu işlem limiti sadece hafta içinde yapılacak işlemler için geçerlidir. Hafta sonunda yapacağınız işlemler için ayrı bir limit ile karşılaşacaksınız.

ING Bank günlük TL döviz satış limiti hafta sonu için 6.000TL olarak belirlenmiş durumda.

Bu işlem limitleri haftalık 800.000TL aylık olarak 3.000.000TL ile sınırlandırılmış durumda. Tüm limitler hafta başında ve ay başında sıfırlanarak tekrar kullanıma sınılmaktadır.

ING Bank Cep Telefonunda Gönderilen Parayı Çekme Limiti

ING Bank cep telefonuna gönderilen parayı çekme limiti. ING Bank ATM makineleri üzerinden yapacağınız işlemler sınırlandırılmış durumdadır. Bu sınırlamalar cep telefonunuza gelen paralar için de geçerlidir.

Cep telefonuna gönderilen parayı çekme limiti günlük 500TL olarak belirlenmiş durumda. Bir hafta içinde çekebileceğiniz para 1.000TL iken bir ay içinde çekebileceğiniz para miktarı 1.500TL ile sınırlandırılmıştır.

ING Bank Para Mara Karta Para Yatırma Limiti

ING Bank Para Mara karta para yatırma limiti tek seferlik ve aylık olarak para yatırma limitleri uygulanmakta. Tek seferlik yapacağınız işlemlerin limiti işlem sonrasında sıfırlanmakta ancak aylık olarak uygulanan limitin sıfırlanması için ay sonunu beklemeniz gerekmekte.

Para Mara karta para yatırma limiti tek sefer için 300TL olarak belirlenmiş durumda. Tek seferlik belirlenen limitin yanı sıra aylık olarak da 750TL işlem limiti belirlenmiştir. Ay başının gelmesi ile birlikte limitler sıfırlanmaktadır.