• YARIM ALTIN
  2.428,00
  % 4,12
 • AMERIKAN DOLARI
  13,4059
  % 4,58
 • € EURO
  15,2045
  % 4,96
 • £ POUND
  17,8186
  % 4,37
 • ¥ YUAN
  2,1019
  % 4,61
 • РУБ RUBLE
  0,1805
  % 5,04
 • BITCOIN/TL
  773449,602
  % 2,32
 • BIST 100
  1.809,65
  % 0,05

iPhone-iPad En İyi Video Düzenleme Programı

iPhone-iPad En İyi Video Düzenleme Programı

iPhone-iPad Bu uygulamalar, kısa videoları ve hatta amatör filmleri düzenlemenize yardımcı olacaktır.

1. iMovie

Hem yeni başlayanlar hem de daha deneyimli kullanıcılar için uygun olan Apple’ın tescilli video düzenleyicisidir. IMovie, kullanımı kolay düzenleme araçları, proje şablonları, filtrelerin yanı sıra geçişler, başlıklar ve dışa aktarma çözünürlük seçenekleri dahil video düzenlemek için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. Dahası, programın anlaşılması çok kolaydır.

iphone video düzenleme programları

iMovie

Geliştirici: Apple

2.Splice

Kullanıcıya tonlarca düzenleme aracı sağlayan gelişmiş bir mobil düzenleyicidir. Renkleri ayarlayabilir, en boy oranlarını seçebilir, video hızını ayarlayabilir, bölümleri kırpabilir, filtreler uygulayabilir, geçişleri ayarlayabilir, 4K dahil çeşitli çözünürlüklerde kaydedebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Tüm bu özellikler ücretsiz olarak mevcuttur. Ve abonelikle, ses kitaplığına erişim dahil olmak üzere daha da fazla seçeneğe sahip olursunuz.

2020 IOS En İyi Video Düzenleme Uygulamaları

Splice

Geliştirici: Bending Spoons Apps IVS

3.Clips

Başka bir Apple video düzenleyici, ancak çok daha basit. Clips, Instagram Hikayeleri arayüzünü andırıyor ve sosyal medya için kısa klipler oluşturmak için tasarlandı. Uygulama, animasyonlu başlıklar, güzel efektler ve müziğin eklenmesiyle, videoları ve fotoğrafları canlı videolar halinde oluşturmanıza ve ayrıca popüler çizgi film karakterlerin bulunduğu çıkartmaları eklemenize olanak tanır .

En İyi Video Düzenleme Uygulamaları (Android - iOS)Özellikle görsel olarak keyif veren ve eğlenceli kurgular yapabileceğiniz en pratik video düzenleme uygulamaları için detaylı bir liste hazırlıyoruz. Mobil uygulamalardan tutun da masaüstü uygulamalara kadar herkesin işine yarayacak, kolaylıkla kullanabileceğiniz uygulamaları siz de hemen kullanabilirsiniz. Hazırsanız başlayalım!

Clips

Geliştirici: Apple

iPhone veya iPad Facebook Video İndirme

4. Quik

Bu uygulamayı tanınmış GoPro şirketi geliştiriyor. Quik ile video, fotoğraf ve ses dosyalarından kısa, aksiyon dolu bir filmi hızla bir araya getirebilirsiniz. Önce bir klip şablonuna karar verin ve gerekli kaynakları buna yükleyin. Daha sonra, program dosyaları özelleştirmenize izin verir: gereksiz yerleri kırpın, en boy oranını değiştirin, başlıklar ekleyin, filtreler uygulayın vb. Ortaya çıkan klip, seçilen sosyal ağa aktarılabilir.

En İyi Video Düzenleme Uygulamaları (Android - iOS)

Quik

Geliştirici: GoPro, Inc.

5. InShot

Bu program fotoğraf ve video düzenleyicinin işlevlerini birleştirir, böylece bir filme resim eklemeden önce bunları rötuşlayabiliyorsunuz. Ek olarak, uygulama, Instagram hikayelerinden YouTube videolarına kadar çeşitli sosyal ağlarda gönderi oluşturmak için şablonlara sahiptir. Düzenleyici, tüm temel işlevleri içerir: parçaları kes ve yapıştır, metin ekleme, kontrol hızı vb. Ücretsiz sürümde, reklamlar mevcut ve InShot logosunu videoya ekliyor. Ancak kaydetmeden önce onu kaldırabilirsiniz.

InShot

Geliştirici: InstaShot Inc.

6. Videoleap

İlginç orijinal özelliklere sahip oldukça güçlü bir video düzenleyici . Videoleap, zaman çizelgesinde parmağınızı basitçe kaydırarak videolar ve anlık görüntüler oluşturmanıza olanak tanır. Hizmetinizde farklı efektler, filtreler, geçişler ve ayarlardan oluşan büyük bir arşiv var. Bazı seçenekler yalnızca abonelere özel fakat ücretsiz sürümde seçim yapabileceğiniz çok şey vardır.
Video sekansında fotoğrafların veya diğer videoların üst üste bindirime yapabilirsiniz. Bu şekilde, şık video kolajları oluşturabilir ve birden fazla görüntüyü karıştırabilirsiniz.
Geliştirici: Lightricks Ltd.

Videoleap

https://finansagi.com/ Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin.