• YARIM ALTIN
  2.406,00
  % 3,29
 • AMERIKAN DOLARI
  13,2536
  % 3,39
 • € EURO
  15,0264
  % 3,72
 • £ POUND
  17,6235
  % 3,21
 • ¥ YUAN
  2,1019
  % 4,61
 • РУБ RUBLE
  0,1787
  % 3,96
 • BITCOIN/TL
  774964,325
  % 3,12
 • BIST 100
  1.809,65
  % 0,05

iPhone veya iPad Facebook Video İndirme

iPhone veya iPad Facebook Video İndirme

iOs İşletim Sistemi Facebook Video İndirme

iPhone veya iPad Facebook Video İndirme, Facebook uygulamasını açın ve video bağlantısını kopyalayın . Bunu yapmak için, videonun bulunduğu gönderinin altındaki “Paylaş” ı tıklayın ve “Bağlantıyı kopyala” yı seçin. Videoyu indirmek için buna ihtiyacınız olacak.

Diğer adımlar, cihazınızdaki ios sürümüne bağlı olarak farklılık gösterecektir.

İPadOS, iOS 13 veya daha yenisine sahipseniz:

İOS’un son sürümünde, geliştiriciler sonunda İnternet’ten standart bir tarayıcı aracılığıyla video indirmeye izin verdi.

Aşağıdaki indirme sitelerinden herhangi birini Safari’de açın: Getfvid , FB Downloader , SaceAs kopyaladığınız bağlantıyı metin alanına yapıştırın. İndir düğmesine tıklayın ve sonra videonun kalitesini seçin. Bundan sonra, tarayıcı dosyayı indirmeye başlayacaktır.
iPhone veya iPad Facebook Video İndirme

İndirme durumunu görüntülemek için Safari’nin sağ üst köşesindeki oka tıklayın. Video indirildiğinde, üzerine dokunun ve açın, video oynatıcıda açıldığında, “Paylaş” simgesine (oklu kare şeklinde) tıklayın ve “Videoyu Kaydet” i seçin. Standart Fotoğraf uygulamasında görünecektir.

ios facebook video downloadios,iphone, ipad facebook video indirme programları

iPhone-iPad En İyi Video Düzenleme Programı

Daha Eski Bir İOS’un sürümüne sahipseniz

ios 12, ios 11, ios 10, ios 9 facebook video indirme:

İOS 12 ve daha eski sürümlerde, videoları Safari üzerinden indiremezsiniz . Bu nedenle, yerleşik bir tarayıcıya sahip ücretsiz Documents by Readdle  programına ihtiyacınız olacak .

Uygulamayı yükleyin ve içinde bir tarayıcı açın (sağ alt köşedeki mavi düğme).

Şu indirme sitelerinden birine gidin: Getfvid , FB Downloader , SaceAs – ve önceden kopyalanmış video bağlantısını metin kutusuna yapıştırın. Ardından indirme düğmesine tıklayın ve uygun video kalitesini seçin.

ios 11 facebook video downloader

Uzantısını (.mp4) değiştirmeden herhangi bir dosya adı girin ve “Bitir” düğmesini tıklayın. Program videoyu indirmeye başlayacaktır , ilerleme “İndirilenler” sekmesinden (ok simgesi) izlenebilir.

Video indirildiğinde, ana Belgeler ekranına dönün ve Dosyalarım sekmesindeki İndirilenler klasörünü açın.

io

İndirilen videonun yanındaki üç noktaya tıklayın, Taşı → Fotoğraf’ı seçin ve taşı düğmesine tıklayın. Dosya, standart Fotoğraf uygulamasında görünecektir.

https://finansagi.com/ Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin.

YORUMLAR YAZ
 • SnapSave7 ay önce
 • Teşekkürler! Facebook’tan 4K’ya kadar video indirmeye yardımcı olmak için Facebook videolarını çok iyi indirmek için Güzel araçlar