• YARIM ALTIN
  1.375,00
  % -0,70
 • AMERIKAN DOLARI
  7,4837
  % 1,75
 • € EURO
  9,0683
  % 1,21
 • £ POUND
  10,4180
  % 0,94
 • ¥ YUAN
  1,1578
  % 1,81
 • РУБ RUBLE
  0,1000
  % 1,47
 • BITCOIN/TL
  345254,741
  % -7,52
 • BIST 100
  1.471,18
  % -1,14

İş Bankası Sim Kart Bloke Kaldırma İşlemi 2021

İş Bankası Sim Kart Bloke Kaldırma İşlemi 2021

İş Bankası sim kart bloke kaldırma adına pek çok önemli yöntemler bulunur. Özellikle sim kart bloke problemi, her banka müşterilerinin karşılaştığı ufak bir pürüz olarak bilinir. Bu durumun en önemli nedeni ise operatör değişikliğinin yapılmasıdır. Operatör değişikliğinden sonra maalesef banka müşterilerine ulaşamaz duruma gelir.

Bu nedenle banka müşterileri kısa süre zarfında bloke kaldırma işlemini yapmak zorundadır. Bu işlemi yapmak isteyenler paylaşacağımız bilgilerden yararlanabilirler. Eğer sizlerin de sim kartı bloke olduysa, hep birlikte bloke kaldırma yöntemlerine göz atalım. İş Bankası sim kart bloke kaldırma yöntemlerini şimdi sunuyoruz.

İş Bankası Sim Kart Bloke Kaldırma Uygulamasında Şubeler

İş Bankası Sim Kart Bloke Kaldırma İşlemi

İş Bankası müşterileri tüm işlemlerini şubeleri aracılığıyla sorun yaşamadan gerçekleştirebildikleri gibi özellikle sim kartın bloke problemini de buradan halledebilirler. Yakında bulunan bir İş Bankası şubesine giderek bu problemi müşteri temsilcileri yardımıyla atlatabilirsiniz.

Yapılacak olan sadece müşteri temsilcisinin vermiş olduğu sim kart bloke kaldırma dilekçesini doldurmak ve teslim etmektir. Bu şekilde bloke ortadan kalkacaktır. Her müşteri istediği zaman şubeye giderek bloke sorununu en kısa sürede bitirebilir.

Sim Kart Bloke Kaldırma Uygulamasında Müşteri Hizmetleri

İş Bankası müşteri hizmetleri bünyesinde pek çok işlem yapılabiliyor. Bunlardan bir tanesi elbette sim kartın bloke sorununu çözmektir. Sim kartı bloke olan müşteriler İş Bankası müşteri hizmetleri numarası olan 0850 724 0 724 rakamlarını tuşlayarak ulaşım gerçekleştirebilirler. Daha sonra müşteri hizmetleri desteğiyle sim kartın blokesi ortadan kaldırılacaktır.

ATM İle Sim Kart Bloke Kaldırma İşlemini Yapmak

İş Bankası Sim Kart Bloke Kaldırma İşlemi

Tüm müşteriler yakınlarda bulunan İş Bankası ATM’si için giderek, sim kartlarının blokesinin kaldırma adımlarını gerçekleştirebilirler. ATM içerisine giriş gerçekleştirdikten sonra daha fazlası bölümüne girilir. Adımı takiben anında bankacılık kısmına giriş gerçekleştirilir.

En son adım ise mobil onay kodu bloke kaldırma olarak yapılır. Böylece  sim kart bloke kaldırma adımı tamamlanmış olacaktır. Yapılması gereken en önemli şey işlemi gerçekleştirirken belirttiğimiz adımları eksiksiz takip etmektir.

Daha sonra basit bir şekilde sim kartın blokesi tamamen ortadan kaldırılabilecektir. Bu üç farklı işlemden bir tanesini seçerek kolayca işleminizi tamamlayabilirsiniz.