• YARIM ALTIN
  1.699,00
  % 0,06
 • AMERIKAN DOLARI
  9,2130
  % 0,00
 • € EURO
  10,7595
  % -0,01
 • £ POUND
  12,7700
  % 0,10
 • ¥ YUAN
  1,4418
  % -0,03
 • РУБ RUBLE
  0,1301
  % -0,02
 • BITCOIN/TL
  611602,642
  % 2,86
 • BIST 100
  1.432,80
  % 0,21

Kadınların ve Erkeklerin Sevişirken Yaptığı 10 Hata

Kadınların ve Erkeklerin Sevişirken Yaptığı 10 Hata

Laurie Watson

Cinsiyetçi ve aile terapisti, blogcu, Arzu ve İyileşme ve Cinselliksiz Evlilik kitabınızın yazarı.

Erkek hatalar

Watson’a göre çoğu erkek cinsel becerilerini arttırmak için terapiye gider. Ancak sorun genellikle yetenekleriyle ilgili değildir. Hata, aşağıdakilerden bir veya daha fazlasında yatıyor:

1. Kadın arzusunun yokluğunu yanlış yorumlamak

Kadınların erkeklere çekiciliği vücutları tarafından derhal bildirilir. Sadece bir tür yabancı güzellik veya kendi partneriniz onlara kısmi ereksiyona neden olabilir. Kadınlar farklı. Onların heyecanı, hayal gücü  ile ilişkilidir, bu yüzden seks yapmak için daha fazla zamana ihtiyaçları vardır.

Bu nedenle, eşinizden kalbe olan anlık arzu eksikliğini almamalısınız. Baştan çıkarma sürecini biraz uzatmak daha iyidir.

2. Yavaşça uyarılmasından dolayı sinirlenebilir

Bu hata bir öncekiyle yakından ilişkili. Kadınlar yavaş yavaş seks yaparlar ve yavaşça heyecanlanırlar. Bu artık fizyoloji meselesi değil. Fakat eş, erkeğin hız yeteneklerinden hayal kırıklığına uğradığını hissederse, arzusu daha da yavaşlar. Veya tamamen yok olur.

Çözüm: rahatlayın, zaman ayırın ve her anın tadını çıkarın.

3. Cinsel organlara çok hızlı hareket etmek

Birçok erkek herkese genital okşamaları tercih eder ve kadınların sempati duyduğunu düşünür. Hata. Bir kadının fiziksel uyarılması, ana noktaya hızlı bir geçişin bir işareti değildir. Buna karşılık, erken genital stimülasyon arzuyu öldürebilir.

Çözüm: biraz daha beklemek, ortağın tüm vücudunu okşamaya devam etmek daha iyidir.

4. Ereksiyonlarına konsantre olun

Ereksiyonlarına çok önem veren erkekler, seks sırasında samimiyet hissini mahvedebilir.

Boşalmayı geciktirmeye odaklanırlarsa, bir kadın izole edilmiş, unutulmuş hissedebilir. Onu sakinleştirmek için erkeklerle iletişimde kalmalarını ve onunla arzularını konuşmalarını önerir.

Eğer ereksiyon, aksine, zayıflarsa, bu sefer ek bir okşama turu için kullanmak iyi bir fikirdir.

Hızlı boşalma durumunda, ortağa sebebinin inanılmaz seksi olduğunu söyleyebiliriz. Ve oral seks yapmak. O her zamanki cinsel ilişkiden daha kötü değildir.

5. Sadece vajinayı uyarın

Klitorisin başı, penis başı ile aynıdır. Sadece vajinal stimülasyonun çok etkili olmadığını söylemeye gerek yok mu? Evet, elbette istisnalar da var. Ama yine de daha sık görülen bir şey, klitoris – bir kadının cinsel zevkinin merkezi.

Kadınların hataları

Cinsiyetle ilgili sorunları olan kadınlar genellikle onları porno yıldızlarınınkiler gibi kusursuz bir beden veya fantastik becerilerin eksikliği ile ilişkilendirir. Laurie Watson’a göre, bunların hepsi gerçeklikle bağıntılı değil. Büyük olasılıkla, nedeni aşağıdaki hatalarla ilişkilidir.

1. Onunla konuşun

Birçok kadın erkeklerin zihin okuyabildiğine inanıyor. Bu nedenle, doğrudan arzularını anlatmak ya da eylemle göstermek yerine, yalnızca onun tarafından anlaşılabilecek ipuçlarına sahip olan bir süptil sisteme başvuruyorlar.

Çözüm: telepatiyi unutun. Kelimeler ve kesin dokunuşlar daha etkilidir.

2. İsteklerinizi söylemekten çekinmeyin

Tercihlerinizi bir kez söylemek yeterli değil. Heyecanlı bir adam sevdiğiniz tüm nüansları unutabilir (özellikle altı ay önce dava arasında dile getirildiyse). Ona onları hatırlatmaktan korkma. Her durumda, bu seni mutlu etmek istemediğini düşünmek, beklemekten, katlanmaktan ve kırılmaktan iyidir.

3. Vücudunuzun eksikliklerine konsantre olun

Erkekler sadece gerçek, çıplak ve çekici bir kadının varlığından zevk alırlar. Şu an olanlar kendi bedenlerinin kusurlarını düşünüyorlar. Öz-eleştiri akışı, kadınları süreçten uzak tutar, arzuları azaltır ve seksin soluk ve yumuşak olmasını sağlar.

Benzer bir probleminiz varsa, dikkatinizi bedensel duyumlara kaydırarak eleştiriden uzak durmaya çalışın. Nefesi dinlemeye çalışın, dokunma zevkini hissedin. Ve daha az düşünün.

4. Her şeyi doğru yapmaktan endişelenmeyin

Bir partneri gerçekten güzel yapmak için, kendisiyle eğlenmeniz gerekir. Watson ayrıca, seks terapisinde kadınların yatakta ne kadar iyi davrandıklarını umursamalarının daha muhtemel olduğuna dikkat çekiyor. Sonuç olarak, kaygı rahatlamalarına ve kendi duygularını keşfetmelerine izin vermez.

Çözüm: sadece adama ne sevdiğini ve nasıl olduğunu sor. İdeal olanı ustalaştırmak için fazladan enerji harcamaktan, pratikten, teknolojiden ayrılmadan çok daha iyidir.

5. Hafifçe veya geçici olarak dokunun

Çoğu erkek, temas halinde olmak da dahil olmak üzere kadınların güvenini heyecanlandırıyor. Aksine, kadınlar, genellikle kendileri istedikleri gibi, bunu çok nazikçe yapıyorlar. Ayrıca, Watson, erkeklerin eşlerinin cinsel organlarına dokunmaktan kaçındıklarından veya özel bir davet beklediklerinden sık sık şikayet ettiğini belirtti.

Onun tavsiyesi utangaç bir kız olmayı bırakmak. Tutkuyla öp, sıkıca bük ve kısıtlama olmadan dokun. Genel olarak, uygulamaya olan ilginizi kanıtlayın.

Karşı cinsle ilgili başka herhangi bir şikayetiniz var mı? Yorumlarda bunları paylaşmaktan çekinmeyin.

https://finansagi.com/ Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin.