• YARIM ALTIN
  2.504,00
  % 0,94
 • AMERIKAN DOLARI
  13,8053
  % 0,63
 • € EURO
  15,5932
  % 0,22
 • £ POUND
  18,3140
  % 0,56
 • ¥ YUAN
  2,1601
  % 0,39
 • РУБ RUBLE
  0,1858
  % -0,09
 • BITCOIN/TL
  675500,466
  % 0,10
 • BIST 100
  1.927,39
  % 0,89

Kolay Kredi Veren Bankalar Nelerdir?

Kolay Kredi Veren Bankalar Nelerdir?

Kolay Kredi Veren Bankalar Nelerdir , Kolay kredi veren bankalar daha kısa sürede ve daha hafif koşullar altında tüketicilere nakit desteği sağladığı için tercih edilmektedir. Günümüzde dijital bankacılık uygulamalarının gelişmesi ve her geçen gün ivme kazanması nedeniyle kredi hizmetleri daha kolay alınabilir bir hale gelmiştir. Bunda, internet bankacılığının, telefon bankacılığının ve de mobil bankacılığın büyük bir etkisi bulunmaktadır.

Şubesiz bankacılık olarak adlandırılan bankacılık sistemi sayesinde nakit desteği almak isteyen kişilerin bankalara kredi başvurusu yapması oldukça kolaylaşmıştır. Bu başvuru yönteminde belge istenmemesi en büyük avantajlardan biridir. Üstelik şubesiz bankacılık ile internet imkânının olduğu her yerden ve her zaman, saat farkı gözetilmeksizin kredi başvurusunda bulunmak mümkündür.

 • En Kolay Kredi Veren Bankalar 2021
  • Kolay Kredi Veren Bankalar : NKolay Kredi
  • Kolay Kredi Veren Bankalar : Enpara İhtiyaç Kredisi
  • Hızlı Kredi Veren Bankalar : CEPTETEB İhtiyaç Kredisi

En Kolay Kredi Veren Bankalar 2021

Kredi Veren Bankalar 2020Kredi Veren Bankalar 2020

Günümüzde en kolay kredi veren bankalar; şubesiz bankacılık yöntemlerini hizmete sunan bankalardır. Bu bankaların özellikle ihtiyaç kredisi ürünleri, diğer kredilere göre daha kolay alınabilmektedir. Bu bankalar arasında ihtiyaç kredisi veren bankalar listesinin başında şunlar bulunmaktadır:

 • Enpara
 • CEPTETEB
 • Aktif Bank N Kolay

Tüketicilere diğer bankalara oranla daha kolay kredi veren bankalar herhangi bir belge isteğinde bulunmamaktadır. Yapılan kredi başvurusu sonrasında bu bankalar, tüketicilerin kredi notuna ve gelir durumuna bakmaktadır. Kredi Kayıt Bürosu ve e-Devlet sistemi sayesinde, başvuruda bulunan kişilerin bilgilerine banka kolaylıkla erişim sağlamaktadır. Ayrıca bu başvurular sonucunda onaylanan krediler, pratik bir şekilde kişilerin banka hesaplarına yatırılmaktadır.

Kolay Kredi Veren Bankalar : NKolay Kredi

Kredi Veren Bankalar 2020

NKolay Kredi, Aktif Bank’ın şubesiz bankacılık girişimdir ve kolay kredi veren bankalar arasındadır. Bankanın bu hizmeti sayesinde tüketiciler, nakit ihtiyacı duyduklarında kolaylıkla kredi başvurusunu yapabilmektedir. Oldukça kolay bir şekilde internet üzerinden başvuru yapılabilen bu kredide, onay durumunda gün hafta sonuna denk gelse dahi kredi tutarı hesaplara aktarılmaktadır. Bu durum, tüketiciler açısından büyük bir avantaj yaratmaktadır.

NKolay, 2.000 TL’den başlayarak 40.000 TL’ye kadar olan kredi başvurularına cevap vermektedir. Bu hizmet kapsamında tüketicilere 3 aydan 36 aya kadar vade seçeneği sunulmaktadır. Kredinin faiz oranları ise talep edilecek olan kredi tutarına ve vadeye göre değişmektedir. Bankanın bu kredi ürününde faiz oranı %1,49 ile %1,89 arasında değişmektedir.

NKolay krediden yalnızca T.C vatandaşı olan 18 yaş sınırını geçmiş olan tüketiciler yararlanabilmektedir. Ayrıca bu kişilerin kredi notu bakımından risksiz grupta yer alması gereklidir.

Kolay Kredi Veren Bankalar : Enpara İhtiyaç Kredisi

Enpara İhtiyaç Kredisi

Kredi veren bankalar arasında son zamanların en popüler şubesiz bankacılık uygulaması olan Enpara da bulunmaktadır. Enpara, kuruluşu QNB Finansbank tarafından gerçekleştirilmiş olan bir şubesiz bankadır. Bu bankanın şubesiz oluşu nedeniyle masrafları daha azdır ve tüketicilere bu sebeple daha fazla bankacılık avantajları sunulmaktadır. Örneğin; Enpara İhtiyaç Kredisi’nde kredi tahsis ücreti ve dosya masrafı bulunmamaktadır.

Şubesiz bankacılık örneklerinden biri olarak başarısını sürdüren Enpara İhtiyaç Kredisi hizmeti kapsamında tüketicilere 1.000 TL ile 60.000 TL arasında nakit desteği verilmektedir. Vade süresi 1 aydan başlayarak 36 aya kadar uzayabilen bu kredi ürününde faiz oranı ise %1,47’dir.

Enpara kolay kredi ürününe internet bankacılığı ve mobil uygulama üzerinden başvuru yapılabilmektedir. Kredi notu riskli grupta yer almayan kişilerin genel olarak kredi talepleri aynı gün içinde onaylanmaktadır. Üstelik banka, tüketicilerin hiçbir belgeyi sunmasını da istememektedir.

Hızlı Kredi Veren Bankalar : CEPTETEB İhtiyaç Kredisi

Cepte Teb

CEPTETEB İhtiyaç Kredisi, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan 18 ve 65 yaş arasındaki tüketicilere sunulmakta olan bir kredidir. Bu kredi ürününe TEB veya CEPTETEB müşteri olmayan kişiler de başvuru yapabilmektedir. Başvuruda bulunacak kişilerden kefil istenmemesi ve teminat gösterme zorunluluğunun olmaması, bu hizmeti kolay alınabilir kılmaktadır. Ancak başvuru yapacak kişilerin kredi notunun yeterlilik göstermesi gerekmektedir.

CEPTETEB’in ihtiyaç kredisinde tüketicilere 1.000 TL ile 50.000 TL arasında nakit desteği sağlanmaktadır. 3 ay ve 36 ay arasında değişen vade seçeneklerinden tüketiciler dilediği gibi yararlanabilmektedir. Kredinin faiz oranı ise tüm vade süreleri için %1,24 olarak belirlenmiştir. Ancak kredi hesaplaması yapacak olan kişilerin kredi tahsis ücreti ve dosya masrafını da hesaba katması gerekmektedir.

Şubesiz olması ve internet üzerinden başvuru alması sebebiyle CEPTETEB kolay kredi veren bankalar arasında bulunmaktadır. Bu banka da diğer şubesiz bankalar gibi kredi başvurularında kişilerin kredi notlarını baz almaktadır. Belirtilen yaş sınırları içinde olan ve kredi notu uygunluk taşıyan herkes bu krediden faydalanabilmektedir. Ayrıca kredi başvurusu onaylanan banka müşterileri, aldıkları bu krediyi ödemeye dilerlerse 3 ay sonra da başlayabilmektedir.

https://finansagi.com/ Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin.