• YARIM ALTIN
  1.744,00
  % 0,55
 • AMERIKAN DOLARI
  9,5008
  % 0,21
 • € EURO
  11,0602
  % 0,12
 • £ POUND
  13,1041
  % 0,09
 • ¥ YUAN
  1,4854
  % 0,01
 • РУБ RUBLE
  0,1346
  % 0,58
 • BITCOIN/TL
  559356,119
  % -4,55
 • BIST 100
  1.519,25
  % 0,67

Mesken Finans 2021

Mesken Finans 2021

Mesken Finans Ev Alma Yöntemleri

Mesken Finans herkesi avantajlı şekilde ev sahibi yapmak istiyor.  Beğendiğiniz evi, yüksek maliyetlere katlanmadan,kredi faizi ödemeden değerinde satın alabilirsiniz. Vade farkı ödemezsiniz.  Peşinatsız taksitlerinizi bütçenize göre düzenlersiniz.

Ev alma yöntemleri ile ilgili  gelir durumunuza en uygun seçeneklere ulaşmak için size önerimiz web sitesi üzerinden iletişim bilgilerinizi bırakmanızdır. En kısa sürede size danışman ulaşarak tüm sorularınızı yanıtlayacak ve en yakın şubeye davet edecektir.

Mesken Finans

Ev, araba, arsa almak gibi çeşitli hayallere sahip olan kişilerin sıklıkla başvurduğu bir yöntem Mesken Finans yöntemidir. Kişilere sağladığı çeşitli kolaylıklarla diğer kredi türlerine göre daha çok rağbet gören bu yöntem büyük avantajlar sağlamaktadır. Her türden gelire sahip olan kişiler tarafından tercih edilen bu yönteme göre kişiler gelirlerine göre çeşitli taksit imkanlarını kendileri belirleyebilmektedir.

Mesken Finans Nedir?

Herkesi ev sahibi yapmak isteyen ve kişilerin gelirine göre en uygun ve mantıklı yöntemler ile faizsiz ev,araba vb sahibi olmanıza olanak sağlayan tasarruf şirketidir. İhtiyaç sahipleri  ile görüşerek mantıklı planlamalar yaparak ev, iş yeri, otomobil ve arsa sahibi yapan yenilikçi bir şirkettir.

Faizsiz tasarruf şirketi olarak ihtiyaç sahiplerine faizsiz ve peşinatsız avantajlı ödeme seçenekleri sunarken ülke ekonomisinde de büyük destek olmaktadır.

Mesken Finans Kimin?

Mesken Finans Gayrimenkul Yatırım Organizasyon San. ve Tic. Anonim Şirketi ; Duran Ateş, Muhammed Musab Tok, Ömer Burkay ve Serdar Turhan tarafından 50.000.000 TL sermaye ile kurulmuştur.

Birçok sektörde hizmet veren şirket inşaattan otomotiv sektörüne başarılarına her geçen gün yeni başarılar ve yatırımlar ekliyor.

Peşinatsız, faizsiz ve küçük taksitler ile ev, otomobil,arsa vb. ihtiyaçlarınızı gidermek üzere Mesken Finans ile irtibata geçebilirsiniz.  Almak istediğiniz ihtiyacınızı olması gereken fiyattan üstüne herhangi bir  fark ödemeden sahip olursunuz.

Mesken Finans Bireysel Finansman Programı

Mesken Finans’a göre bireysel finansman programı insanlara sunulan seçeneklerden biridir. Bu yöntemle taksit seçeneklerini kendileri belirleyen kişiler diğer kredi türlerinde olduğu gibi sıkışık bir ödeme planına bağlı olmadıkları için hem istedikleri şeyi alabilmekte hem de kendi hayatlarını rahatlıkla idame ettirebilmektedirler.

Mesken Finans Şubeleri

Mesken Finans şubeleri Türkiye’nin dört bir yanında hizmet verecektir.  Ancak bölge bazında iller konusunda web sitesi üzerinden form doldurmanız durumunda Mesken Finans yetkilisi size dönüş yaparak bilgi aktarımı yapacaktır.

Mesken Finans Şikâyet ve Yorumları

Mümkün olan en kaliteli hizmeti vermeye kendini adamış olan Mesken Finans, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek süreçlerde, hizmetlerde dinamik şekilde entegre etmektedir.  Şikayet sitelerini incelediğimizde herhangi bir şikayete ulaşamadık.

Müşterinin katılımını biraz kişisel bir dokunuşla bir adım daha yukarıda tutan Mesken Finans bağın güçlenmesi için ilişkilerini kuvvetli tutar.   Ürün, hizmet satın alındıktan sonra, Mesken Finans size istediğiniz her an hizmet vermeye devam eder.  Ulaşılabilir bir yapısı bulunur.  Hizmet kalitesini sorgulayan Mesken Finans  memnuniyet açısından müşterisini birebir takip eder.  Ve müşterisinin değerli olduğunu hissettirir.

Ayrıca asla müşterilerle sahte sözler vermez. . Ürününüzü yanlış sözlerinizle bir kez satabilirsiniz, ancak bu durum müşteri karmaşasına yol açar ve müşteriyi sonsuza kadar kaybedersiniz. Bu bilçinç ile müşterisine değer vererek sağlıklı dinleme yapan Merkez Finans yetkilileri bu konuda gerekli eğitimlere tabi tutulurlar.

Mesken Finans’a Nasıl Güvenebiliriz

İnsanların akıllarına gelen ‘Mesken Finans’a nasıl güvenebiliriz?’ sorusunun cevabı olarak bu kurumun etik ve ahlaki ilkelerle kurulmuş olması ve yöneticilerinin deneyimli kişiler olup prensiplerine sadık kalmaları verilebilir.

 

Web Sitesi : https://www.meskenfinans.com.tr/