• YARIM ALTIN
  1.721,00
  % 0,23
 • AMERIKAN DOLARI
  9,3179
  % -0,16
 • € EURO
  10,8542
  % -0,01
 • £ POUND
  12,8667
  % 0,30
 • ¥ YUAN
  1,4600
  % 0,79
 • РУБ RUBLE
  0,1315
  % 0,31
 • BITCOIN/TL
  584662,723
  % 0,84
 • BIST 100
  1.430,42
  % 0,90

Mutlaka İzlemeniz Gereken En İyi Kore Dizileri

Mutlaka İzlemeniz Gereken En İyi Kore Dizileri

Mutlaka İzlemeniz Gereken En İyi Kore Dizileri , Asya dizileri ülkemizde gün geçtikçe popülerlik kazanmaktadır.Gençler arasında oldukça popüler olan Kore dizilerinin televizyonlar tarafından bir çok uyarlaması yapılmaktadır. Bu listemizde sizler için en iyi Kore dizileri bir araya geldi.

En İyi Kore Dizileri

Dünya çapında popülerliği gittikçe artan Kore dizilerini daha önce hiç izlemeyenler ya da yeni başlayanlar için en iyi Kore dizileri listesi karşınızda. Ülkemizde ve diğer ülkelerde çekilen dizilere ilham kaynağı olan, birçok uyarlaması olan Kore dizileri her geçen gün hayran sayısını attırmaktadır. Ülkemizde oldukça popüler olan Mucize Doktor, Kiraz Mevsimi, Güneşi Beklerken gibi diziler Kore dizilerinden uyarlanmıştır. İşte karşınızda 20 en iyi Kore dizileri listesi.

Oh My Venus (2015)

En iyi Kore dizileri listemizin ilki başrollerinde So Ji Sub (Kim Young Ho) ile Shin Min Ah (Kang Joo Eun) bulunan Oh My Venus’ dür. Kim Young Ho zengin bir aileden gelen ama geçmişinde sakatlıklar olan dünyaca ünlü bir kişisel antrenördür.

Kang Joo Eun gençliğinde yaşadığı şehirde Daegu Venus olarak anılan çok güzel bir kadındır. Fakat hayali olan avukatlık mesleğinde kendini geliştirirken kilo almaya başlayan ve eski cazibesini kaybeden bir başarılı bir avukata dönüşmüştür. Bir gün bir uçak yolculuğunda bu ikilinin yolları kesişir ve çeşitli nedenlerden dolayı Kim Young Ho, Kang Joo Eun’nun kişisel antenörü olur. Sonrasında yapmanız gereken tek şey yaşadıkları mutlulukları, üzüntüleri ve aralarında gelişen aşkı izlemek.

 • Tür: Romantik, Komedi
 • Oyuncular: So Ji-Sub, Shin Min-A, Jung Gyu-Woon, Yu In-Young
 • Bölüm Sayısı: 16

Weightlifting Fairy Kim Bok Joo (2016)

Dizinin başrollerinde Lee Sung Kyung (Kim Bok Joo) ve Nam Joo Hyuk (Jung Joon Hyung) görmekteyiz. Gerek oyuncuları gerekse dizi atmosferi sayesinde en iyi Kore dizileri listemiz yer almaktadır.

Kim Bok Joo babası ve amcasıyla yaşayan, gelecek vaadeden bir haltercidir. Jung Joon Hyung ise oldukçu yetenekli fakat bazı travmaları olan bir yüzücüdür. İkili aslında küçüklük yıllarında aynı sınıfta öğrenim görmüşlerdir fakat araya giren zaman ve mesafe birbirlerini unutmalarına neden olmuştur. Bir gün ufak bir kaza sonucu tekrar karşılaşmışlardır ve aralarındaki arkadaşlık tekrar gün yüzüne çıkmıştır. Fakat olaylar Kim Bok Joo’nun Jung Joo Hyung’un diyetisyen abisine aşık olmasıyla tamamen değişmeye başlar.

 • Tür: Romantik, Gençlik
 • Oyuncular: Lee Sung-kyung, Nam Joo-hyuk, Kyung Soo-jin
 • Bölüm sayısı: 16

Playful Kiss (2010) En İyi Kore Dizileri

Diğer Kore dizilerinden farklı olarak Playful Kiss Itazura na Kiss animesinden uyarlanmıştır ve en iyi Kore dizileri arasında kendi adından söz ettirmeye başlamıştır. Başrollerini Kim Hyun Joong (Baek Seung Jo) ve Jung So Min (Oh Ha Ni) paylaşmaktadır.

Oh Ha Ni ve Baek Seung Jo aynı liseye giden öğrencilerdir. Fakat Baek Seung Jo okul biricisiyken Oh Ha Ni okulun en kötü öğrencilerinden biridir. Bir gün Oh Ha Ni, Baek Seung Jo’ya bütün aşkını itiraf ettiği bir mektup yazar fakat aldığı karşılık mektubundaki yazım ve imla hatalarının düzeltilmesi ve bütün okulun önünde reddedilmesidir.Ertesi günlerde bir deprem olur ve Oh Ha Ni ve babasının yaşadığı ev yıkılır. Babasının eski bir arkadaşının evine taşınmak zorunda kalırlar. Bu evde Oh Ha Ni’yi bir sürpriz beklemektedir. Çünkü babasının arkadaşı Baek Seung Jo’nun babasıdır. Aynı evden yaşamaya başlayan ikilinin maceraları bu sayede başlar.

 • Tür: Romantik, Komedi, Gençlik
 • Oyuncular: Kim Hyung Joong, Jung So Min, Lee Tae Sung, Lee Si Young
 • Bölüm Sayısı: 16

The Doctors (2016)

Başrollerinde Park Shin Hye (Yoo Hye Jung) ve Kim Rae Won (Hong Ji Hong) olan ve Türkiye’de Kalp Atışı olarak uyarlanan en iyi Kore dizileri listesinde yer alan dizilerden biridir.

Yoo Hye Jung çocukluğunu büyükannesinin yanında annesiz ve babasız geçirmiştir. Bu zor çocukluk onu asi biri haline getirmiştir. Hong Ji Hong başarı bir cerrahken ailesini kaybetmesi sonucu kariyerini bırakıp lisede biyoloji öğretmeni olarak çalışmaya başlamıştır ve Yoo Hye Jung’un öğretmeni olmuştur. Lise öğretmeninin bilgi ve deneyimlerinden etkilenen Yoo Hye Jung bir cerrah olmaya karar vermiştir ve başarılı bir cerrah olmuştur. Çalışmaya yeni başladığı hastanede karşında Hong Ji Hong’u görmesiyle her şey yeniden başlar.

 • Tür: Dram, Romantik, Medikal
 • Oyuncular: Park Shin-hye, Kim Rae-won, Lee Sung-kyung, Yoon Kyun-sang
 • Bölüm sayısı: 20

Goblin (2016)

En İyi Kore Dizileri Goblin

Yayınlandığı dönemde en iyi Kore dizileri arasına giren dizinin başrolleri Gong Yoo (Kim Shin) ve Kim Go Eun (Ji Eun Tak)’dur.

Döneminin en ünlü ve başarılı komutanı Kim Shin sevdiği bir insanın ölümüne şahit olmuştur ve dönemin kralı tarafından göğsüne bir kılıç saplanmasıyla öldürülmüştür. Fakat öldürülen kişinin intikamını almak istemektedir ve tanrılar tarafından bir gobline dönüştürülmüştür. Öbür dünyaya gidebilmesi için göğsündeki kılıcın çıkarılması gerekmektedir fakat bunu yapabilecek tek kişi goblin gelinidir. Kim Shin yüzyıllarca goblin gelinini aramıştır. Ji Eun Tak küçük yaşta annesi kaybetmiştir ve teyzesiyle yaşamak zorunda kalmıştır. Jin Eun Tak için hayat hiç kolay değildir çünkü hayaletler onu hiç rahat bırakmazlar. Bir gün goblinle karşılaşması ve goblinin göğsündeki kılıcı görmesiyle hem goblinin hem de Ji Eun Tak’ın hayatı tamamen değişmiştir.

 • Tür: Dram, Romantik,Fantastik
 • Oyuncular : Gong Yoo, Kim Go-Eun, Lee Dong-Wook, Yoo In-Na, Yook Sung-Jae
 • Bölüm Sayısı: 16

You’ve Fallen For Me (2011)

Başrollerinde Jung Yong Hwa (Lee Shin) ve Park Shin Hye (Lee Gyu Won) olan dizidir.

Lee Shin ve Lee Gyu Won aynı üniversitede okumaktadırlar. Lee Shin modern müzik okuyan bir gitarsit ve solisttir. Lee Gyu Won ise klasik bir Kore müzük altei olan gayageum çalan klasik müzik öğrencisidir. İkisinin hangi müziğin daha iyi olduğu üzerine girdikleri iddia ile aralarındaki ilişki başlar. Gerçek aşklar nefretle başlar derler bu sözün doğru olup olmadığını diziyi izlerken keşfetmek size kalmış.

 • Tür: Dram , Müzikal , Romantik
 • Oyuncular: Jung Yong Hwa, Park Shin Hye, Song Chang Ui, So Yi Hyun
 • Bölüm sayısı: 15

Fated To Love You (2014)

En iyi Kore dizileri listesindeki bir sonraki dizinin başrollerinde Jang Hyuk (Lee Gun) ve Jang Na Ra (Kim Mi Young) bulunmaktadır.Türkiye’deki No:309 dizisi Fated To Love You dizisinden esinlenerek çekilmiştir.

Lee Gun başaralı bir iş insanıdır ve büyük bir şirketin başkanıdır. Kim Mi Young ise bir hukuk firmasında sekreter olarak çalışmaktadır. Şirketteki insanlar ona yapışkan not lakabını takmışlardır. Çünkü ince ruhlu ve nazik yapısından dolayı kimseye hayır diyemez. Bir gün Lee Gun ve Kim Mi Young şans eseri aynı otelde kalırlar ve ikiside kör kütük şarhoş olup odaları karıştırılar. Birlikte geçirdikleri gecenin ardından Kim Mi Young hamile kalır ve ikilinin tatlı bir o kadar garip ilişkisi başlar.

 • Tür: Drama, Romantik, Dram, Komedi
 • Oyuncular: Jang Hyuk, Jang Na‑ra, Choi Jin‑hyuk, Wang Ji‑won
 • Bölüm Sayısı: 20

She Was Pretty (2015)

Başrollerinde Park Seo Joon (Ji Sung Joon) ve Hwang Jung Eum (Kim Hye Jin) dizi listemizin bir diğer önerisidir. Ülkemizde yayınlanan Seviyor Sevmiyor dizisi bu Kore dizisinden uyarlanmıştır.

Kim Hye Jin küçüklüğünde çok güzel bir kız çocuğuydu. Ji Sung Joon ise kilolu ve herkes tarafından dışlanan bir çocuktu. Fakat bu farklılıkları çok iyi arkadaş olmalarına engel değildi. Bazı nedenlerden dolayı küçükken yolları ayrıldı ve bir daha birbirlerinden haber almadılar. Yıllar geçtikçe Sung Joon kilolarından kurtulup yakışıklı bir editör olurken Hye Jin babasında geçtiğini söylediği kötü genler yüzünden güzelliğini kaybeder. Sung Joon Kore’ye döndükten sonra editör olarak bir dergide çalışmaya başlar. Hye Jin ise aynı dergide başka bir iş bulur. Fakat çocukluk arkadaşının bu kadar değiştiğini gördükten sonra onunla yüzleşmek istemez ve ev arkadaşından onun yerine geçmesini ister.Olaylar bu şekilde başlar.

 • Tür: Romantik, Komedi
 • Oyuncular: Park Seo‑joon, Hwang Jung‑eum, Choi Siwon, Go Joon‑hee
 • Bölüm sayısı: 16

Moon Lovers-Scarlet Heart Ryeo (2016)

İzleyen herkes tarafında en iyi Kore dizileri arasında gösterilen Moon Lovers’ın başrol oyuncuları Lee Joon gi (dördüncü prens Wang So) ve IU (Hae Soo)’dur.

Hae Soo’nun başarısız bir iş hayatı vardır. Bir gün bir su kenarına su içmeye gittiğinde boğulmak üzere olan bir çocuk görür ve çocuğu kurtarmak için suya atlar. Çocuğu kurtarırken suyun dibine doğru çekilir ve batmaya başlar. Tam bu sırada Güneş tutulması olur ve suyun yüzeyine çıktığında kendini yaşadığı zamandan yüzyıllar öncesinde Goryeo Hanedanlığı sarayında bulur. Bilmediği insanlarla yaşamaya çalışırken herkesin korktuğu dördüncü prens olan Wang Soo’ya aşık olur ve macerası başlar.

 • Tür: Dram, Tarih, Romantik, Fantastik
 • Oyuncular: Lee Joon‑gi, IU, Ha‑neul Kang
 • Bölüm sayısı: 20

Kill Me, Heal Me (2015)

Başrollerinde Jin Sung (Cha Do Hyun) ve Hwang Jung Eum (Oh Ri Jin) olan dizi en iyi Kore dizileri arasında yerini almaktadır.

Cha Do Hyun küçüklüğünde yaşadığı travmalar sonucu Dissosiyatif kişilik bozukluğu olarak bilinen çoklu kişilik bozukluğuna sahiptir ve yedi farklı kişiliği vardır. Oh Ri Jin ise psikiyatri uzmanlığının birinci yılında olan bir doktor adayıdır. Kişiliğinin değiştiği bir gün Cha Do Hyun ve Oh Ri Jin karşılaşır. Aralarında ikisininde çocukluğundan gelen bir ilişki vardır ve ikiside bunu hatırlamaz. Fakat Cha Do Hyun’un bir kişiliği ne olduğunu bilmektedir. İkilinin romatik komedi tarzındaki ilişkileri aynı zamanda oldukça gizemli ve etkileyicidir.

 • Tür: Komedi, Dram, Romantik
 • Oyuncular: Ji Sung, Hwang Jung‑eum, Park Seo‑joon
 • Bölüm sayısı: 20

Strong Woman Do Bong Soon (2017)

Gerek başrol oyuncuları Park Hyung‑sik (An Min‑Hyuk) ve Park Bo‑young (Do Bong‑Soon) gerekse senaryosundan dolayı Strong Woman Do Bong Soon en iyi Kore dizileri arasında yer alır.

Do Bong Soon her zaman çocukluk arkadaşı olan In Kook Do’yu sevmiştir. Fakat ondan saklaması gereken bir sırrı vardır. Do Bong Soon’nun ailesinde anneden kızına geçen özel bir güç vardır fakat bu güç başkası tarafından görülürse kadınlar güçlerini kaybetmektedir. Bundan dolayı Do Bong Soon sırrını hiç kimseye söyleyemez. Do Bong Soon’un en büyük hayali bir oyun geliştirici olmaktır. An Min Hyuk bir oyun şirketinin başarı ve genç başkanıdır. Aldığı tehditlerden dolayı hayatı çok zorlaşmaktadır. Bir gün Do Bong Soon’un mafya kılıkları erkekleri dövdüğünü görmesiyle kızı kişisel koruması olarak işe alır. İkilinin maceraları bu şekilde başlar.

 • Tür: Komedi, Romantik
 • Oyuncular: Park Hyung‑sik, Park Bo‑young, Ji Soo
 • Bölüm sayısı: 16

Boys Over Flowers (2009)

En iyi Kore dizileri listemizde yer alan başka bir animeden uyarlana dizi boşrollerinde Lee Min‑ho (Gu Jun‑pyo), Kim Hyun Joong (Yoon Ji‑hoo) ve Ku Hye‑sun (Geum Jan‑di) olan Boys Over Flowers’tır.

Japon animesi Hana yori Dango’dan uyarlanmıştır. Türkiye’de ise Güneşi Beklerken dizisi bu Kore dizisinden uyarlanmıştır. Geum Jandi’nin ailesi kuru temizlemecidir ve maddi durumları çok iyi değildir. Bir gün Geum Jandi sadece zengin ailelerin çocuklarının gidebildiği bir okula sipariş teslimatına gitmiştir ve okulda gördüğü zorbalıktan dolayı intihar etmeye çalışan bir çocuğu kurtarır. Medyanın ilgisini çeken Geum Jandi bu okula kabul edilir. Okulun popüler çocukları olan F4 ile yüzleşen Geum Jandi yeni hedef haline gelir ve F4 ile macerası başlar.

 • Tür: Romantik, Komedi, Gençlik
 • Oyuncular: Lee Min‑ho, Kim Hyun Joong, Ku Hye‑sun
 • Bölüm sayısı: 25

You’re Beautiful (2009)

İdollerin yaşamlarından bize kesitler sunan dizinin başrol oyuncuları Jang Keun‑suk (Hwang Tae Kyung) ve Park Shin‑hye (Mi Nyu Go)’dir.

Mi Nyu Go bir rahibe adayıdır. Kendisinin bir tek yumurta ikizi vardır. İkizi bir grubun üyesi olma aşamasındayken bir kaza geçirir. Menajeri bu durumda ne yapacağını düşünürken Mi Nyu Go’ya ikizinin yerine geçmesini ve gruba girmesini ister. Zaten üç kişilik bir idol grubu olan A.N.JELL grubuna dördüncü üye olarak girer ve macerası başlar.

 • Tür: Romantik, Komedi
 • Oyuncular: Jang Geun Suk, Park Shin Hye, Jung Yong Hwa, Lee Hong Ki, Yoo Hee Yi
 • Bölüm Sayısı: 16

Crash Landing On You (2020)

Güney Kore ve Kuzey Kore arasında farkı bize azda olsa gösteren en iyi Kore dizileri listesinde yer alan dizi aslında imkansız bir aşkı bizlere sunar. Dizinin başrollerinde Hyun Bin (Ri Jung Hyuk) Kuzey Kore ordusuna mensup bir askerini,  Son Ye‑jin (Yoon Se‑ri) ise Güney Koreli başarılı bir iş kadınını canlandırmaktadır.

Yoon Se-ri firmasının yeni ürününü denemek için yamaç paraşütü yapar. Fakat beklenmedik bir fırtına sonrasında kendisini Kuzey Kore’de bulur. Yoon Se-ri’yi bulan Ri Jung Hyuk başta kadının bir casus olduğundan süphelensede sonrasında masum olduğunu anlar ve onu Güney Kore’ye götürmenin yollarını arar. Bu sayede ikilinin maceraları ve aşkları başlar.

 • Tür: Dram, Romantik, Komedi
 • Oyuncular: Son Ye-Jin, Hyun-Bin, Seo Ji-Hye, Kim Jung-Hyun
 • Bölüm Sayısı: 16

W-Two World (2016) En İyi Kore Dizileri

Bir çizgi roman dünyasının gerçek olabileceği aklınza gelir miydi? W Two World bize bu düşüncenin gerçek olma olasığında olabilecekleri gösterdiği için en iyi Kore dizileri listesinde yerini alıyor. Dizinin başrol oyuncularında Lee Jong‑suk (Kang Cheol) bir çizgi roman karakterini, Han Hyo‑joo (Oh Yeon‑joo) ise çizgi roman dünyasına girebilen bir kızı canlandırıyor.

Çizgi roman karakteri Kang Cheol ailesini kaybeden bir milli sporcudur. Oh Yeon-joo ise bu çizgi romanın çizerinin kızıdır. Bir gün babasına ulaşamayan Oh Yeon-joo babasının ofisine girdiğinde her yerin dağınık halde olduğunu görür ve kendisini çizgi roman dünyasında bulur. Çizgi roman dünyasında bir binanın çatı katındadır yerde kanlar içinde yatan Kang Cheol’ü görür. İkilinin maceraları bu şekilde başlar.

 • Tür: Dram, Romantik, Fantastik/Bilimkurgu
 • Oyuncular: Lee Jong‑suk, Han Hyo‑joo, Lee Tae‑hwan, Jung Yoo‑jin
 • Bölüm sayısı: 16

Who Are You:School 2015 (2015)

Akran zorbalığına bir örnek olan, en iyi Kore dizileri arasına giren dizide başrol oyuncuları Kim So-Hyun (Lee Eun-Bi, Go Eun-Byul), Nam Joo-Hyuk (Han Yi-An) ve Yook Sung-Jae (Gong Tae-Kwang)’dir.

Lee Eun Bi ve Go Eun Byul tek yumurta ikizleridir fakat aileleri olmadığı için sevgi evinde yaşamaktadırlar. Go Eun Byul evlat edinildikten sonra yurttan ayrılmıştır fakat Lee Eun Bi sevgi evinde yaşamaya devam etmektedir. Lisede yaşadığı zorbalıklar Lee Eun Bi’nin hayatını çekilmez hale getirmektedir. Bu arada ikizi olan Go Eun Byul Seul’de prestijli bir lisede okumaktadır. Bir gün okul gezisi için Go Eun Byul, Lee Eun Bi’nin yaşadığı şehire okul gezisi için gelmiştir. Gezi sırasında kaybolan Go Eun Byul günler sonrasında hafızasını kaybetmiş halde bulunur ve annesiyle birlikte Seul’e geri döner. Acaba bulunan kişi gerçekten Go Eun Byul’muydu?

 • Tür: Romantik, Gizem, Gençlik
 • Oyuncular: Kim So-Hyun, Nam Joo-Hyuk, Yook Sung-Jae, Lee Pil-Mo
 • Bölüm Sayısı: 16

Sassy Go Go (2015)

En iyi Kore dizileri listemizde yer alan dizi lisede geçen amigo öğrenciler arasındaki rekabeti konu alır. Dizi Sebit Lisesi’nde geçiyor ve başrollerinde Jung Eun-Ji (Kang Yeon-Doo) ve Lee Won-Geun (Kim Yeol) vardır.

Sebit Lisesi’nde Real King adından okulun başarısız öğrencilerinin kurduğu bir amigo kulübü vardır. Fakat kulüp odaları okulun en zeki öğrencilerine verilen çalışma odasının hemen yanındadır. Dans etmek için şarkıya ihityaçları olan Real King çıkan ses yüzünde zeki öğrencilerle hep tartışma halindedir. Bir gün yine bu nedenden dolayı kavga ettikleri sırada öğretmenlere yakalanırlar ve Real King kulübü kapatılır. Bazı nedenlerden dolayı zeki öğrenciler ve amigo klubü öğrencileri birlikte çalışmak zorunda kalır. Bu şekilde bu iki zıt grup birlike çalışmaya başlar.

 • Tür: Dram,Komedi, Romantik,Gençlik
 • Oyuncular: Jung Eun-Ji, Lee Won-Geun, Chae Soo-Bin, Ji Soo, Kim Ji-Suk
 • Bölüm Sayısı: 12

Descendants Of The Sun (2016)

Eğer karizmatik askerler ve doktorlar görmek istiyorsanız en iyi Kore dizileri listemizde yer alan bu diziyi oldukça seveceksiniz. Dizide Song Joong‑ki (Yoo Shi‑jin) bir Kore özel kuvvetlerine mensup askeri, Song Hye‑kyo (Kang Mo‑yeon) ise başarılı bir doktoru canlandırmaktadır.

Bir hırsızlık olayı sonrasında tanışan ikilimiz ilk görüşte birbirlerinden etkilenirler ve randevuya çıkarlar fakat Yoo Shi-jin acil bir emir nedeniyle gitmek zorunda kalır. Sonrası için sözleşseler bile sürekli gitmek zorunda kalan asker yüzünden ilişkilerini başlamadan bitirmek zorunda kalırlar. Aradan geçen süreden sonra bir ceza yüzünde başka ülkeye gönderilen Kang Mo-yeon gittiği ülkede karşında Yoo Shi-jin’i görür. Birbiriyle vakit geçirmek zorunda kalan ikilinin hikayesi bu şekilde başlar.

 • Tür: Dram, Romantik, Aksiyon
 • Oyuncular: Song Joong‑ki, Song Hye‑kyo, Kim Ji‑won, Jin Goo
 • Bölüm Sayısı: 16

Good Doctor (2013) En İyi Kore Dizileri

En iyi Kore dizileri arasında yer alan dizi birçok ülke tarafında uyarlanmıştır. Ülkemizde ise Mucize Doktor adıyla bizlerin karşısına çıkmıştır.Dizinin başrollerindeki Joo Won (Park Shi‑on) otizmli doktoru, Moon Chae‑won (Cha Yoon‑seo) ise doktor ekibinden bir doktoru canlandırmaktadır.

Park Shi-on doğduğu evde ve kasabada otizmli olduğu için sevilmeyen bir çocuktur. Fakat her daim onu koruyan ve seven abisi yanında olduğu sürece başka bir şeye ihtiyacı yoktur. Bir gün bir kaza sonucu abisini kaybeden Park Shi-on ailesi tarafında reddedilir ve kasabanın doktoru tarafından büyütülür. Kendisini büyüten doktor sayesinde doktor olmaya karar verir.Hastanede çalışmaya başlamasıyla insanlara ayak uydurmaya çalışan Park Shi-on’un hikayesi başlar.

 • Tür: Dram, Romantik
 • Oyuncular: Joo Won, Moon Chae-Won, Joo Sang-Wook, Cheon Ho-Jin
 • Bölüm Sayısı: 20

Pinocchio (2014-2015)

En iyi Kore dizileri listemizdeki bir diğer dizi olan Pinocchio yalan söyleyemeyen bir haber muhaberinin hikayesini bizlerler buluşturuyor. Başrolleri Lee Jong‑suk (Choi Dal‑po) ve Park Shin‑hye (Choi In‑ha) aynı haber kanalında çalışan yeni muhabirleri canlandırıyorlar.

Choi In-ha pinokyo hastalığı nedeniyle yalan söyleyemez eğer yalan söylerse hıçkırmaya başlar. Herkes yalan söyleyemediği için muhabir olamayacağını söylese de o hayalinde asla vazgeçmez. Choi Dal-po ise ailesinin intikamını almak için muhabir olmuştur. Kanalın kaynaklarını kullanarak gerçekleri gün yüzüne çıkarabileceğini düşünmektedir. İkilinin birlikte çalışmaya başlamasıyla gerçeğin peşinde koşma maceraları başlar.

 • Tür: Dram, Romantik
 • Oyuncular: Lee Jong‑suk, Park Shin‑hye, Kim Young-kwang, Lee Yu‑bi
 • Bölüm sayısı: 20
https://finansagi.com/ Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin.