• YARIM ALTIN
  2.431,00
  % 4,41
 • AMERIKAN DOLARI
  13,4428
  % 4,88
 • € EURO
  15,2655
  % 5,29
 • £ POUND
  17,8692
  % 4,52
 • ¥ YUAN
  2,1019
  % 4,61
 • РУБ RUBLE
  0,1809
  % 5,31
 • BITCOIN/TL
  774643,391
  % 3,23
 • BIST 100
  1.809,65
  % 0,05

Papara Üyelik İptali Hesap Kapatma, İletişim, Black Card

Papara Üyelik İptali Hesap Kapatma, İletişim, Black Card

Papara Üyelik İptali Hesap Kapatma 2016 yılında faaliyet göstermeye başlayan Papara, ülkemizde ilk olarak bankalardan bağımsız olan kart sistemini tercih eden kullanıcılarına sunulmuştur. Papara ülkemizde iki yıllık bir süre de birçok müşteri kazanmayı başarmıştır. Temel açıdan Papara online alışverişlerde müşterilerinin aktif olmasını sağlamaktadır. Papara kart ile 7/24 saat boyunca işlemler yapılabilmektedir. Papara Üyelik İptali Hesap Kapatma işlemiyse oldukça basit, nakit para yerine kullanan Papara resmi web sitesi üzerinden üyelik iptali işlemlerinin yapılması mümkün değildir. Bunun için mesai saatleri kapsamında Papara müşteri hizmetleriyle iletişime geçerek talepte bulunulması gerekmektedir.

Müşteri temsilcisinin güvenlik sorularından sonra kartın neden iptalinin istendiği sorusu tarafınıza yönlendirilecektir. Bu aşama da kart iptalinden vazgeçilmesi için müşteri temsilcisi vazgeçirmeye çalışacaktır. Papara ısrar edilen Papara Üyelik İptali Hesap Kapatma işlemi için hesaplarınızı inceledikten sonra tarafınıza dönüş sağalanarak talep edilen işlem için çalışma yapılacaktır. Bunun sebebi hesap kapatma işlemlerinin fazla vakit almasıdır. Bununla birlikte kart aktif olarak kullanılmaya başlanması halinde iptal işlemi başvurusu askıya alınmaktadır.

Papara Nedir Ve Ne İşe Yarar?

Online alıverişlerde işe yarayan Papara, güvenli olarak ödemelerin yapılmasını sağlayan online cüzdandır. Böylelikle Papara cüzdana para eklemek isteyen müşteriler 10 dakika da hesaplarına para ekleyebilmektedir. Papara kartın en önemli özelliğinde müşterilerinden herhangi bir komisyon talep etmemesidir. Papara hesabına yapılacak olan para yatırma, para çekme, veya para gönderme işlemlerinden herhangi bir komisyon alınması söz konusu değildir. Bu tür işlemler genelde internet ödemesi şeklinde yapılmaktadır. Papara kart, hesap üzerinden yapılan ödemelerde herhangi bir ücret ödemesi ve de komisyon ücreti söz konusu değildir.

Papara kart piyasaya girişinin ilk dönemlerinde para çekme imkanı vermiyordu lakin daha sonra üyelerin hesaplarından 10 TL ücret yatırmaları durumunda ATM üzerinden nakit çekme imkanını oluşturmuştur. Papara kart oldukça kullanışlı ve sade olan bir karttır. Bu web sitesi üzerinden her türlü işlem kısa süre de yapılmaktadır. Bununla birlikte mobil uygulamalarda da işlemler gerçekleştirilmektedir. Papara kart hesabına sahip olan bir kişi haftanın her günü kesintisiz olarak hizmet görmektedir. Papara tüm banka firmalarıyla çalışmaktadır. Bu saye de EFT işlemlerinde kesinlikle zorluk yaşanmamaktadır.

Papara Hesabı Askıya Alması

Papara Üyelik İptali Hesap Kapatma İşleminde; Papara Hesabı Askıya Alma durumu söz konusudur. Papara sistemi kullanıcılarına kart iptali yerine kartın askıya alınması hizmetinde vermektedir. Masrafsız ve kesintisiz olarak para transferlerinin yapılmasını sağlayan Papara sistemi kart iptali taleplerinde sistemi incelemeye almaktadır. Papara kart hesabı kapatılması talepleri doğrultusunda müşteri temsilcisi ile iletişime geçilmesi gerekmektedir. Müşteri temsilcisi ile yapılacak görüşmede hesap ile alakalı sorular sorulacaktır. Daha sonra da tekrar hesabın kullanılmak istenmesi durumunda iletişime geçilmesi durumu oluşur. Papara müşteri hizmetleri temsilcisi ile yapılan görüşme sonrasında 15 gün içerisinde askıya alınma işlemleri gerçekleşmektedir.

Papara İletişim

Papara Kart işlemleri için Papara İletişim müşteri hizmetleri direk irtibat numarası 0850 340 03 40 numaralı hattın aranması gerekmektedir. Bu hat ile direk müşteri hizmetlerine direk olarak bağlanarak istenilen hizmet hakkında bilgi alabilir. Aranan bu hat üzerinden bütün sorulara ve iptal işlemleri diğer işlemler hakkında bilgi alabilirsiniz.

Papara Şirketi Kimin

Papara şirketi yönetim kurulu çizelgesine bakıldığında şirketin asıl patronu Ahmet Faruk Karslı’dır. Ahmet Faruk Karslı Papara sistemini 2016 yılında ülkemizde kurmuştur. Fakat şirketin tek sahibi değildir. Şirketin diğer ortağı İlker Diker’dir.

Papara Black Card

Papara Black Card en yüksek limiti bulunan ATM’ler üzerinden nakit çekilebilen imkanı sunan bir karttır. Daha geniş hacme sahip olan işlemlerde ve daha fazla alanlarda Papara Black Card gönül rahatlığıyla kullanılabilir. Papara Black Card’ın nerede ne şekilde kullanılacağı müşteri inisiyatifine kalmıştır. Ayrıca bu kartın temassız ödeme yöntemiyle de alışverişlerde büyük ödeme kolaylığı sağlamaktadır.

Papara Yasal Mı

Papara Yasal’mı; BDDK tarafından tanınan ve izin verilen bir karttır. Bu kart sistemiyle online üzerinden herhangi bir şikayet görülmemektedir. Bu yüzden Papara sisteminin güvenirliliği BDDK gözleminden onay almıştır. Papara Kart Başvurusunda bulunmak için ise; sanıldığının aksine çok kolay bir işlemdir. Papara web sitesi olan www.papara.com.tr adresi üzerinden kısa sürede üyelik işlemleri yapılmaktadır. Web adresine giriş yapıldıktan sonra ekrana gelen ücretsiz hesap aç yönlendirmesine tıklanarak şu adımlar gerçekleştirilir:

 • Papara web sitesine giriş yapılır
 • Ücretsiz hesap oluşturulur
 • T.C. İsim, Soy isim diğer bilgiler girilir
 • E posta ve telefon doğrulama işlemleri yapılır
 • Hesap açılımı gerçekleşir. Papara kart talebi oluşturulur
 • Hesap kullanıcı tarafından aktifleştirilir

Papara Hangi Bankanın

Hem online hem de mobilde baştan aşağa yenilenen Papara kart Bankalararası Kart Merkezi üyesi olarak ülkemizde ilk defa bağımsız olarak MasterCard logolu olan ön ödemeli kart olarak kullanıcılarına hizmet vermektedir.

Papara Şikayet

Papara Şikayet; Papara kart hakkında online sitelerde karşılaşılan şikayetler ve bu şikayetlerin içeriği hakkında kullanıcı yorumları ile Papara şirketinin yanıtlarını araştırma kapsamında tespit edebilirsiniz. Papara kart hakkında şikayet söz konusu ise www.sikayetvar.com şikayet online sitesine şikayet formu oluşturabilir ya da www.papara.com.tr üzerinden şirketin şikayet için oluşturduğu sayfaya tıklayarak şikayet formunu doldurabilirsiniz.

 

https://finansagi.com/ Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin.