• YARIM ALTIN
  1.337,00
  % -0,22
 • AMERIKAN DOLARI
  7,5288
  % 0,23
 • € EURO
  8,9935
  % -0,29
 • £ POUND
  10,4089
  % -0,55
 • ¥ YUAN
  1,1616
  % 0,03
 • РУБ RUBLE
  0,1009
  % 0,34
 • BITCOIN/TL
  356779,632
  % -3,66
 • BIST 100
  1.538,05
  % 0,00

Paycell Kart Nedir, Paycell Kart Nereden Alınır?

Paycell Kart Nedir, Paycell Kart Nereden Alınır?

Dijitalleşen dünya ile birlikte günümüzde birçok kişi internet ortamından alışverişlerini güvenle ve oldukça hızlı bir şekilde yapabilmektedir. Alışverişlerini güvenle internet ortamından yapan kişiler, ödeme yöntemi için genellikle kredi kartlarını kullanmaktadır. Kredi kartı kullanmayan kişiler ise son dönemlerde oldukça popüler olan ön ödemeli kartları tercih etmektedir. Son günlerde popüler olan Papara gibi ön ödemeli kartları tercih eden kişilerin karşısına alternatif olarak Paycell çıkmaktadır. Peki, Paycell kart nedir, Paycell kart nereden alınır, nasıl bakiye yüklenir, avantajları nelerdir?

Paycell Kart Nedir?

Paycell kart nedir, nereden alınır, nasıl bakiye yüklenir, avantajları nelerdir

Paycell kart, Turkcell tarafından geliştirilen ve tasarlanan özel ön ödemeli kart olarak bilinmektedir. Söz konusu kart sayesinde kullanıcılar, internet ortamından güvenle ve oldukça hızlı bir şekilde alışveriş yapabilmektedir. Ayrıca internet ortamından alışveriş yapan kullanıcılar aynı zamanda faturalarını da ödeyebilmektedir. Kısacası, kredi kartı ile yapılan her aktivite, bu kart ile de yapılabilmektedir.

Paycell Kart Nereden Alınır?

Paycell kart nedir, nereden alınır, nasıl bakiye yüklenir, avantajları nelerdir

Paycell kart nereden alınır sorusu son dönemlerde oldukça sık sorulmakta ve araştırılmaktadır. Söz konusu ön ödemeli kartı başta Turkcell mağazası olmak üzere tüm online alışveriş sitelerinden son derece kolay ve hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz.

Paycell Karta Nasıl Bakiye Yüklenir?

Paycell karta bakiye yükleme işlemi son derece kolay ve hızlı bir şekilde yapılabilmektedir. Herhangi bir Turkcell mağazasına giderek söz konusu ön ödemeli kartınıza bakiye yükleyebilirsiniz. Turkcell mağazası dışında da tüm banka ATM’leri ile PTT Matik’lerden bakiye yükleme işlemini tamamlayabilirsiniz. Ayrıca dileyen kullanıcılar EFT yöntemiyle de bakiye yükleyebilmektedir.

Paycell Kartın Avantajları Nelerdir?

Paycell kart nedir, nereden alınır, nasıl bakiye yüklenir, avantajları nelerdir

Paycell Kartın avantajları ile son derece dikkat çekiyor. Söz konusu ön ödemeli kartı kullanarak son derece kolay ve hızlı bir şekilde bedava internet kazanabilirsiniz. İnternetin yanı sıra Google Play ve App Store üzerinden de indirim kuponları kazanabileceğiniz kart, son dönemin en popüler ön ödemeli kartlarından biri olarak kabul ediliyor.

Turkcell tarafından geliştirilen bu kartı kullanarak ayrıca, n11 gibi internet sitelerinde de indirim kuponları kazanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Paycell kampanyalarını takip etmek ve kampanya koşullarını sağlayarak alışverişlerinizi tamamlamak. Söz konusu ön ödemeli kartın avantajları hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için aşağıda yer alan bağlantı seçeneğini kullanabilirsiniz.

 • Paycell kart avantajları hakkında daha detaylı bilgi almak için tıklayınız.