• YARIM ALTIN
  2.233,00
  % 3,22
 • AMERIKAN DOLARI
  12,4902
  % 3,08
 • € EURO
  14,1202
  % 4,02
 • £ POUND
  16,6855
  % 3,24
 • ¥ YUAN
  1,9380
  % 2,96
 • РУБ RUBLE
  0,1652
  % 1,77
 • BITCOIN/TL
  675810,735
  % -1,38
 • BIST 100
  1.776,41
  % -2,35

PC’de En İyi “Efsane” 8 Fps Oyunu

PC’de En İyi “Efsane” 8 Fps Oyunu

PC’de En İyi “Efsane” 8 Fps Oyunu

1. Half Life 2

Half-Life’ın 2  devrimsel bir oyundur. Çıkış tarihine göre; teknoloji (yenilikçi yüz animasyonu ve fizik) açısından devrim yapmıştır. Oyun, kesim sahneleri olmadan sunulan arsa ile yakından ilgilidir: her şey ana karakterin gözlerinden hemen önce gerçekleşir.Fps oyunları piyasa çıkmasından bu yana 15 yıl içinde, eşit kalitede ve yaratıcılıkta çok az oyun ortaya çıktı.

2. Titanfall 2

Titanfall 2’nin geliştiricileri oyunu sıra dışı fikirlere dayandırdı. Ya duvarları boyunca koşarken bir oyuncuyu zaman içinde hareket ettirirseniz? Veya fütüristik bir fabrikada gerçek zamanlı olarak inşa edilmiş bir eve mi koyuyorsunuz? Ya da büyük bir robotun bir uzay aracından diğerine kahraman atmasına izin verin.Şaşırtıcı seviyelerin yanı sıra, oyunun mükemmel çekimleri ve arkadaşlık ve sadakat hakkında bir hikayesi var.

3. Counter-Strike: Global Offensive

 Counter-Strike GO 2012’de çıktı, ancak Valve aktif olarak oyunu destekliyor, yeni haritalar ekliyor, silahların dengesini değiştiriyor sürekli güncelleme alıyor.Bununla birlikte, bu klasik bir CS. Burada hala her bir turun başında tedarik edilmeli, rehineleri kurtarmalı ve bombaları kurmalı veya silahsızlandırmalısınız. Ve en önemlisi – taktikleri kullanın.

4. F.E.A.R.

F.E.A.R. – Bu, fps ve korkuyu birleştirmek için yapılan en başarılı girişimlerden biri. Oyuncu, acımasız cinayetleri soruşturması gereken özel bir hizmet askerinin rolünü üstlenir. Kötülük yapan bir şirket, insanlar üzerinde deneyler yapıyor ve kötülükleri tek bir düşünce kuvveti ile kanlı parçalara ayırabilen berbat bir kız Alma bu konuya dahil oluyor.Neyse ki, ana karakter tüm zorlukların üstesinden gelmek için araçlara sahip. Ustaca geniş bir silah cephaneliği yönetiyor ve zamanı yavaşlatıyor.

5. Battlefield 1

Bir sonraki Battlefield reenkarnasyonu şaşırtıcı derecede başarılıydı. Geliştiriciler, First World Games’de çalışılan azınlığın temelini seçerek eski formülünü değiştirdiler.Silahlar daha az uzun menzilli ve güçlü hale geldi, ileri teknoloji ilk tanklar ve daha az çevik uçaklarla değiştirildi, süvariler ortaya çıktı. Şaşırtıcı olan, oyun hayranlık içinde kaybolmaz. Aksine, oyun daha odaklanmış gibiydi ve savaşlar daha destansıydı.

6. Doom

Kült serisinin yeniden başlatılması uzun sürdü ancak beklemeye değdi. Doom’un Uygulayıcısı olan ana karakter, savaştan kaçmaz, ama tam tersi gider, şeytanları çıplak elleriyle kırar ve testere ile parçalara ayırır.Oyunda kapak yok, otomatik kurtarma yok veya şarj yok. Tüm eski okul – ilkyardım kitleri, sürekli silah değişimi, durmaksızın hareket.

7. Borderlands 2

Borderlands 2, fps ve aksiyon RPG karışımıdır. Her biri kendi yetenekleri  olan birçok kahraman, geniş dünyayı dolaşıyor, görevleri tamamlıyor, karakterlerle etkileşime giriyor ve dağları düşmanlarından yağmalıyor.Oyunda bir çok Gearbox marka mizahı var. “Adamın suratını vur” arayışı nedir, ahbap verir, çığlık atar: “Beni yüzüme vur!”Eğlenceli olan şey arkadaşlarla oynamak: yağmalamayı paylaşmak, düelloda birbirlerine meydan okumak ve yerlilerin çılgın antikalarına gülmek.

8. Bulletstorm

Bulletstorm’da öldürmek bir sanattır. Düşmanlar çivilere ve elektrikli çitlere itilebilir, çeşitli şekillerde parçalara ayrılabilir, patlatılabilir ve çok daha fazlası kullanılabilir. Ayrıca, bu işlemlerin herhangi biri bir birleşik olarak toplanabilir – onlar için çok daha fazla puan kazanın.Oyunda Gears of War tasarımcısı çalıştı. Bu nedenle, buradaki ana karakterler en erkeksi militaristler. Sorunları ve hedefleri alakalı: ihanet, intikam ve bunun gibi şeyler.