• YARIM ALTIN
  1.332,00
  % -1,37
 • AMERIKAN DOLARI
  7,3255
  % -0,48
 • € EURO
  8,8604
  % -0,52
 • £ POUND
  10,2412
  % -0,47
 • ¥ YUAN
  1,1337
  % -0,33
 • РУБ RUBLE
  0,0996
  % -0,12
 • BITCOIN/TL
  373087,202
  % 3,93
 • BIST 100
  1.550,08
  % 1,39

QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi 2021

QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi 2021

QNB Finansbank ihtiyaç kredisi, QNB Finansbank müşterisi olsun ya da olmasın acil nakit ihtiyacı duyan tüm kişilere avantaj sağlamaktadır. İhtiyaçları doğrultusunda nakde ihtiyacı olan tüketicilere hizmet sağlayan banka, ihtiyaç kredisi adı altında müşterilerine farklı kampanyaları ve fırsatları sunduğu ürününü sunmaktadır. Bu kapsamda QNB Finansbank’ın ihtiyaç kredisi ürünü kapsamında tüketicilere sunmakta olduğu kredi türleri şunlardır:

 • Kolay Ödemeli Kredi
 • Doğum Günü Kredisi
 • 3 Ay Ödemesiz İhtiyaç Kredisi
 • Tanışma Kredisi
 • Kamu ve Finansmaaş Kredisi
 • Borç Transferi Kredisi

QNB Finansbank’ın Kolay Ödemeli Kredi ürününde, krediye ihtiyaç duyan tüketicilerin aylık taksit ödemeleri düşük tutarlarla başlamaktadır. Doğum Günü Kredisi’nde tüketicilerin doğum günlerine denk gelen ay içinde özel kredi faiz oranı uygulanmaktadır.  3 Ay Ödemesiz İhtiyaç Kredisi’nde ise bankadan kredi alan kişiler, kredi ödemelerini krediyi aldıktan 3 ay sonra ödemeye başlama avantajına sahip olmaktadır.

QNB Finansbank ihtiyaç kredisi ürünleri içerisinde Tanışma Kredisi ürününe de yer vermektedir. Bu kredi ürünü sayesinde tüketiciler, QNB Finansbank müşterisi olmama ve son bir yıl içinde QNB Finansbank’tan kredi kullanmamış olması koşuluyla avantajlı şartlardan ve kredi oranlarından yararlanabilmektedir. Bankanın Kamu ve Finansmaaş Kredisi ürünü ile de maaşlarını Finansbank’tan alan kişilere özel faiz oranı uygulanmaktadır. Borç Transferi Kredisi ürünü ile de başka bankalara borcu olan tüketicilere borçlarının hepsini QNB Finansbank’ın çatısı altında toplama fırsatı sunulmaktadır.

QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu

QNB Finansbank, acil nakit ihtiyaçlarının giderilmesi için uygulamaya koyduğu İhtiyaç Kredisi ürünü için çeşitli başvuru kanallarını tüketicilere sunmaktadır. Tüketiciler pek çok kanal aracılı ile başvurularını gerçekleştirebilmekte ve başvuru takibini yapabilmektedir. Bankanın İhtiyaç Kredisi başvurusu aldığı kanallar şunlardır:

 • İnternet bankacılığı
 • Telefon bankacılığı
 • SMS bankacılığı
 • Mobil bankacılık
 • Şube bankacılığı

Adıma Kredi Çekilmiş Mi

İnternet bankacılığı aracılığıyla QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi başvurusu yapmak isteyen kişiler, bankanın resmi internet sitesinin ana sayfasından Bireysel sekmesine tıklayıp, açılan ekranda Krediler menüsündeki İhtiyaç Kredisi yazısına tıklayarak başvurularını gerçekleştirebilmektedir. İhtiyaç Kredisi seçeneğine tıklanması ile ekrana gelecek olan sayfadaki Hemen Başvur butonuna tıklanması ve gerekli bilgilerin doldurulmasıyla başvuru yapılabilmektedir.

Telefon bankacılığını kullanarak ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen kişilerin bankanın 0850 220 8 573 numaralı çağrı merkezini araması yeterlidir. Bu başvuru kanalı bakanın müşterisi olan kişilerin kullanımına açıktır. SMS kredi başvurusu yapmak isteyen kişiler de QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi bankanın SMS hattı olan 5030’a TC kimlik numaralarını yazmalı ve göndermelidir.

İhtiyaç kredisi başvuru kanallarından biri olan mobil bankacılık sayesinde de bankanın müşterisi olan ve mobil cihazlarına uygulamayı indiren kişiler kolaylıkla başvuru yapabilmektedir. Tüm bunlarla birlikte QNB Finansbank müşterisi olsun ya da olmasın isteyen herkes, diledikleri QNB Finansbank şubesine giderek başvuru gerçekleştirebilmektedir.

QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

İhtiyaç kredisi ürünleri ile tüketicilere avantajlı kredi imkanı sunan Finansbank, maksimum 50.000 TL’ye kadar finans desteği sağlamaktadır. 50.000 TL’ye kadar olan ihtiyaçları için QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi ürününden yararlanmak isteyen kişiler maksimumum 60 ay vade seçeneğinden yararlanabilmektedir. Banka, bu şartlar altında başvurulan ihtiyaç kredisi ürününe göre müşterilerine farklı faiz oranlarını uygulamaktadır. Dolayısı ile her ihtiyaç kredisinin özellikleri ve kapsamı farklı olduğu için uygulanan faiz oranı da farklılık göstermektedir.

Bankanın 3 Ay Ödemesiz İhtiyaç Kredisi ürününde uyguladığı faiz oranları 10.000 TL’de; %1.19, %1.47 ve %1.88 olmaktadır. Başvuruda bulunan müşterilerinin özellikleri nedeniyle farklılaşan bu kredi oranlarında vade süresi maksimum 57 ay olmaktadır.

10.000 TL kredide müşterilerine %1,19, %1.47 ve %1,88 kredi faiz oranı uygulayan QNB Finansbank maksimum 60 ay vade seçeneğini sunmaktadır. Hangi tüketicinin bankanın hangi kredi faiz oranından yararlanabileceği, sahip olunan özelliklere göre belirlenmektedir.

QNB Finansbank Kredi Başvuru Koşulları

QNB Finansbank, ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişilerde bazı şartları aramaktadır ve bu şartların en başında başvuru yapacak olan kişilerin 18 yaş sınırını aşmış olması gerekmektedir. 18 yaşını aşmış olan her birey QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi başvurusunu gerçekleştirebilmektedir. Banka bu kişilerin yaptığı başvuruları serbestçe değerlendirme hakkına sahiptir.

Genel olarak kredi başvuruları herkes tarafından yapılabilse de kredi onayının verilebilmesi için de kişilerin bir takım şartları sağlıyor olması gerekmektedir. Bu bağlamda beklenilen; ihtiyaç kredisi başvurusu yapan kişilerin aylık belgelenebilir bir gelir sahip olması ve kredi notunun kredi almaya uygun olmasıdır.