• YARIM ALTIN
  1.349,00
  % -2,51
 • AMERIKAN DOLARI
  7,4294
  % 0,98
 • € EURO
  8,9820
  % 0,15
 • £ POUND
  10,3601
  % 0,33
 • ¥ YUAN
  1,1472
  % 0,90
 • РУБ RUBLE
  0,0998
  % 1,17
 • BITCOIN/TL
  349083,320
  % -0,71
 • BIST 100
  1.471,39
  % -1,13

QNB Finansbank Sim Kart Bloke Kaldırma İşlemi 2021

QNB Finansbank Sim Kart Bloke Kaldırma İşlemi 2021

Finansbank müşterilerinin sorun yaşadığı işlemlerden bir tanesi sim kart bloke kaldırma olarak karşımıza çıkıyor. QNB Finansbank sim kart bloke kaldırma işlemi bilinenin aksine kolay adımlardan oluşuyor. Bu problemle karşılaşan müşteriler internet bankacılığı üzerinden işlem yapamadıkları gibi telefon bankacılığında da aynı şekilde sıkıntı yaşayabilirler.

Bu nedenle operatör değişikliği yapan müşteriler mutlaka sim kart blokelerini en kısa zaman içerisinde kaldırmalıdırlar. Sim kart bloke kaldırma adımlarını gerçekleştirmek isteyen Finansbank müşterileri, sunacağımız işlemleri yerine getirerek problemlerinden kurtulabilirler. Buyurun hep birlikte Finansbank sim kart bloke kaldırma işlemlerini inceleyelim.

Finansbank Sim Kart Bloke Kaldırma İşlemi İçin ATM

ATM’ler sadece para çekip almak için değil, farklı işlemleri de yerine getirmek için kurulan önemli sistemlerdir. Özellikle sim kart bloke kaldırma işlemi adına ATM’ler gayet yardımcı oluyor. QNB Finansbank müşterileri böyle bir durumla karşılaştıklarında bankalarının sunmuş olduğu kart ile birlikte ATM’ye giriş gerçekleştirmelidirler. Menüleri takiben sim kart bloke kaldırma işlemi kolaylıkla gerçekleştirilebilir.

QNB Finansbank Sim Kart Bloke Kaldırma İşlemi

QNB Finansbank Sim Kart Bloke Kaldırma İşleminde Şubeler

QNB Finansbank ATM desteğiyle işlemin gerçekleştirilebildiği gibi şubeler üzerinden de rahatlıkla sim kart bloke problemi bitirilebilecektir. Şubelerde işlem yapan müşteri temsilcileri bünyesinde sim kart blokesi kısa bir zaman içerisinde bitirilecektir.

Bu işlemin talebini gerçekleştiren müşterileri için birkaç soru sorulduktan sonra sim kart bloke kaldırma tamamlanacak ve iletişim kopukluğu bitirilecektir. Elbette bu işlemi yaparken mutlaka kimlik ve telefon müşterilerin yanında bulunması gerekiyor. Telefona onay şifresi geldikten sonra müşteri temsilcisi blokeyi kaldıracaktır.

Müşteri Hizmetleri İle Sim Kart Bloke Kaldırma Yöntemi

Finansbank müşteri hizmetleri aracılığıyla her işlem rahatlıkla yapılabiliyor. Bunlardan bir tanesi tabii ki bahsettiğimiz gibi sim kart bloke kaldırma işlemidir. Bu işlemi gerçekleştirmek için 0850 222 0 900 veya 444 0 900 müşteri hizmetleri numarasını aramak yeterli olacaktır.

Bu sayede müşteri hizmetleri sizlerin bloke kaldırma talebini yerine getirecek ve problem tam anlamıyla çözülecektir. QNB Finansbank sim kart bloke kaldırma işlemi açısından bu üç adımdan bir tanesini kullanarak kısa sürede problemin üstesinden gelinebilecektir.