• YARIM ALTIN
  1.621,00
  % 1,61
 • AMERIKAN DOLARI
  8,8563
  % 1,03
 • € EURO
  10,3847
  % 0,68
 • £ POUND
  12,1297
  % 0,64
 • ¥ YUAN
  1,3706
  % 1,04
 • РУБ RUBLE
  0,1217
  % 0,80
 • BITCOIN/TL
  372662,588
  % -3,31
 • BIST 100
  1.384,68
  % -1,20

Rüyada Aba Görmek-Rüyada Keçe Görmek

Rüyada Aba Görmek-Rüyada Keçe Görmek

Rüyada aba görmek, Rüyada aba giymek, rüyada keçe görmek, rüyada keçeli kalem görmek vb… rüya tabirlerini bulabileceğiniz makalemizi sizler için hazırladık.

Rüyada Aba Görmek

Aba görmek, yaşanmak veya yaşanacak kötü olayların aile sıçraması anlamına gelmektedir. Ailenin bu kötü olaydan etkileneceğini ve kötü duruma düşeceğini göstermektedir. Ayrıca aile arasında bazılarının bu kötü durumu düzeltmek adına seyahate çıkabileceği manasını taşımaktadır. Seyahat sonrasında sıkıntıların kalkıp feraha çıkabileceği ve dertlerden kurtulunacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Aba Giymek

Rüyada aba giymek, rüya görenin iş yaşantısında bazı durumların kötüye gideceğini iş yaşantısında büyük sıkıntılar çekeceğini ve yol gösteren biri sayesinde kötü durumdan kurtulup feraha çıkacağı anlamını taşımaktadır.

Rüyada Keçe Görmek

Rüyada keçe görmek, rüya sahibinin bazı kararlar aldığını ve aldığı bu kararlardan dolayı ailesinden ve toplumdan baskı gördüğünü ancak kararı doğrultusunda hareket edeceği anlamını taşımaktadır.

Rüyada Aba Çıkarmak

Rüyada aba çıkarmak, dertten kurtulmak anlamı taşımaktadır. Ancak rüyada çıkardığınız aba beyaz ise elinizdeki malı başkasına vereceğiniz anlamına gelir. Eğer çıkardığınız aba siyah ise dertlerinizi başkalarına anlatarak rahatlayacağınız ve dertlerden tamamen kurtulacağınız anlamları vardır.

Rüyada Keçeli Kalem Görmek

Rüyada keçeli kalem görmek, giriştiği işten büyük kazançlar elde etmek anlamına gelmektedir. Ancak biraz sabır göstermeli ve kararlı davranmalıdır. Elde edeceği başarılar sonrası huzurlu ve rahat bir yaşantı süreceği manalarına da gelmektedir.

https://finansagi.com/ Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin.