• YARIM ALTIN
  2.561,00
  % -1,29
 • AMERIKAN DOLARI
  13,4657
  % -0,45
 • € EURO
  15,3922
  % -0,29
 • £ POUND
  18,4367
  % -0,54
 • ¥ YUAN
  2,1242
  % -0,29
 • РУБ RUBLE
  0,1776
  % 0,07
 • BITCOIN/TL
  576463,240
  % -1,63
 • BIST 100
  %

Rüyada Abi Görmek

Rüyada Abi Görmek

Rüyada abi görmek, rüyada kız kardeş görmek, rüyada dayı görmek, rüyada hala görmek, rüyada amca görmek vb.. rüya birlerini sizler için derledik.

Rüyada Abi Görmek

Rüyada görülen abi hayra yorulur. Abisini gören kişi bu dünyada sıkıntı çekmez, maddi olarak çok iyi duruma gelir ve hiç beklemediği yerden kazanç elde eder.

Rüyada Erkek Kardeş Görmek

Rüyada görülen erkek kardeş sonrası ailede büyük bir iş girişimi olduğu yada büyük bir miras söz konusu olacağı anlamını taşımaktadır. Ayrıca sürpriz haberler alınacağı manasını da taşımaktadır.

Rüyada Kız Kardeş Görmek

Rüyada kız kardeşini gören kişi eğer bekar ise kısa süre sonra evleneceğine; eğer evli ise mutlu bir yuvası olacağı anlamını taşımaktadır. Ayrıca kız kardeşini gören kişinin ortak bir işe girişeceği yorumu da yapılır.

Rüyada Kuzen Görmek

Rüyasında kuzen gören kişi üzüleceği bir haber alacağı ve maddi konularda büyük kayıplar yaşayacağı anlamları vardır.

Rüyada Yeğen Görmek

Rüyasında yeğenini gören kişi ile yeğeni arasında küçük bir tartışma olacağı ve dikkat edilmesi gerektiği mansı çıkarılır.

Rüyada Dayı Görmek

Rüyasında dayısını gören kişi aile büyüklerinden destek alması gerektiği, giriştiği işlerden çıkamaz duruma geldiği ve akıl danışması gerektiği mansı vardır.

Rüyada Hala Görmek

Rüyasında halasını gören kişi, kısa süre içerisinde hiç beklemediği bir yerden büyük kazanımlar elde edeceği ve maddi olarak çok rahatlayacağı bir döneme gireceği anlamındadır.

Genel olarak rüyasında aile büyüklerini gören kişinin hem maddi hemde manevi durumunda düzelme yaşanırken kendinden kısmi olarak daha küçük kişileri gören rüya sahibini sıkıntılı durumlar bekliyor.

Rüyasında abisini şehit gören kişinin abisi yüksek mertebelere geleceği ve toplumda söz sahibi olacağı anlamları çıkar.

Rüyasında abisinin ağladığını gören kişi için güzel haberler alacağı eğer düşmanı varsa onunla dost olacağı, işlerinde olumsuzluk var ise olumlu olacağı ve iyi haberler alacağı anlamları vardır.

Rüyasında abisinin evlendiğini gören kişi ve abisi için çok güzel sözler duyacağı ve ailesi tarafından çok saygı kazanacağı manası vardır.

Rüyasında abisinin öldüğünü gören kişi abisi ile uzun ve mutlu günler geçireceği ve abisi ile ticari işler yapacağı anlamına gelir.

https://finansagi.com/ Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin.

YORUMLAR YAZ

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.