• YARIM ALTIN
  1.355,00
  % 1,02
 • AMERIKAN DOLARI
  7,5265
  % -0,14
 • € EURO
  8,9865
  % -0,05
 • £ POUND
  10,4407
  % -0,09
 • ¥ YUAN
  1,1588
  % -0,16
 • РУБ RUBLE
  0,1021
  % 0,51
 • BITCOIN/TL
  385624,703
  % 3,09
 • BIST 100
  1.541,98
  % 0,26

Rüyada Ev Temizlemek

Rüyada Ev Temizlemek

Finansagi.com Rüyada ev temizlemek rüya sahibinin uzun zamanlar iş hayatında yaşadığı sıkıntıların sona ereceğine, çektiği maddi külvetlerin biteceğine, hayırlı bol kazançlar elde edeceğine, huzurlu sağlıklı ve mutlu bir hayat süreceğine delalet eder.

Rüyada ev temizlemek birden fazla manaya gelir. Farklı durumlarda, farklı yerlerde, farklı kişilerle ev temizlemek yorumlarının anlamları değişmektedir.

Ayrıca şu rüya tabiri ve yorumlara bakınız: Evi Su Basması, Deterjan Görmek

Rüyada Ev Temizliği Yapmak

Rüyada eve temizliği yapmak rüya sahibinin uzun zamandır yaşadığı endişelerden, korkulardan, kaygılardan, sıkıntılardan kurtulacağına, rüya sahibinin mutlu huzurlu bir hayat yaşayacağına delalet eder. Yakın zamanda çok sevindirici bir haber alacağına ve helal bol kazançlar elde edeceğine de yorulur. (Bkz. Temizlik)

Rüyada Ev Temizlemek Diyanet

Rüyada ev temizlemek diyanet tabirinde de rüya sahibinin esenlik içinde olacağı, güzel ve sevindirici haberler alacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Yaşadığı karanlık ve sıkıntılı günlerden kurtulacağına, sağlıklı ve bereketli bir ömrü olacağına, aile huzurunun tekrar sağlanacağına alamet eder.

Rüyada Yeni Ev Temizlediğini Görmek

Rüyada yeni ev temizlediğini görmek rüya sahibinin hayatına yeni ve temiz bir başlangıç yapacağına, bu yeni hayatta büyük hatalardan uzak duracağına, hayatına doğru, iyi niyetli kişiler seçeceğine ve huzurlu bir hayat süreceğine işaret eder.

Rüyada Temiz Bir Evde Temizlik Yapmak

Rüyada temiz bir evde temizlik yapmak rüya sahibinin uzun süreler iş hayatında yaşadığı sıkıntıların artık sona ereceğine, maddi nedenler yüzünden arasının açıldığı kişilerle tekrar barışacağına yorulur. Ekonomik sıkıntılarından kurtulacağı ve sağlıklı bir hayat süreceği şeklinde ifade edilir.

Rüyada Evde Temizlik Yapıldığını Görmek

Rüyada evde temizlik yapıldığını görmek rüya sahibinin geleceğinin parlak olacağına, yaşadığı korkulardan ve endişelerden sıyrılacağına yorulur. Artık daha cesaretli bir kimse olacak, yapacağı işlerde risk alıp başarıya ulaşacaktır.

Bir başka rivayete göre rüyada evde temizlik yapıldığını görmek; rüya sahibinin, kendisine sorun olan ve sürekli başına işler açan bir kişiden kurtulacağına işaret eder, denilmektedir. Rüya sahibinin bundan sonra hayatında kötülüklere yer vermeyeceğine, temiz bir hayat süreceğine delalet eder.

Rüyada Ev Temizliğine Gitmek

Rüyada ev temizliğine gitmek rüya sahibinin çocukları tarafından çok fazla sevildiğine, çocuklarının ileride rüya sahibi yaşlandığında ona çok iyi bakacaklarına, her istediklerini yerine getireceklerine işaret eder. (Bkz. Temizleyici)

Bir başka rivayete göre rüyada ev temizliğine gitmek rüya sahibinin borcu varsa borçlarını kapatacağına, borcu yoksa bir yerden yüklü miktarda paralar elde edeceğine delalet eder.

Rüyada Temiz Bir Ev Görmek

Rüyada temiz bir ev görmek rüya sahibinin hayatında yeni başlangıçlar yapacağına, hayırlı dostlar edineceğine, aile huzurunu tesis edeceğine, ömrü boyunca büyük sağlık sorunları geçirmeyeceğine ve maddi açıdan hiç sıkıntı çekmeyeceğine delalet eder.  (Bkz. Banyo Temizlemek)

Bir başka rivayete göre rüyada temiz bir ev görmek rüya sahibi bekarsa yakın zamanda çok hayırlı, iyi niyetli, cömert bir hayat arkadaşı bulacağına, rüya sahibi evli ise ileride yüksek mevkilere gelecek hayırlı evlatlara sahip olacağına işaret eder.

Rüyada Temiz Düzenli Ev Görmek

Rüyada temiz düzenli ev görmek rüya sahibinin hayatını düzenleyeceğine, kötü alışkanlıklarından kurtulacağına, yeni bir hayata başlayacağına, bu yeni hayatında çok iyi kalpli, yardımsever dostlar edineceğine delalet eder.

Rüyada Ölmüş Birinin Ev Temizlemesi

Rüyada ölmüş birinin ev temizlemesi rüya sahibinin kardeşleriyle büyük tartışmalar yaşayacağına ve bu tartışmaların sonunu rüya sahibinin aile büyüklerinin getireceğine işaret eder. Aynı zamanda rüya sahibinin birinden büyük bir kötülük göreceğine de yorulur. (Bkz. Ölü, Ölmüş, Ölüm Görmek ile ilgili Tüm Rüya Tabirleri)

Rüyada Ölmüş Biriyle Ev Temizlemek

Rüyada ölmüş biriyle ev temizlemek rüya sahibinin işlerinin kötüye gideceğine, bir süre maddi ve manevi sıkıntılar çekeceğine dair uyarıdır. Rüya sahibinin çok sevdiği ve çok güvendiği bir kişi tarafından ihanete uğrayacağı, şeklinde de tabir edilir.

Ev Temizlemek