• YARIM ALTIN
  1.765,00
  % 1,34
 • AMERIKAN DOLARI
  9,6153
  % 1,08
 • € EURO
  11,2367
  % 1,02
 • £ POUND
  13,2482
  % 0,55
 • ¥ YUAN
  1,5048
  % 1,83
 • РУБ RUBLE
  0,1367
  % 1,94
 • BITCOIN/TL
  590645,497
  % 0,57
 • BIST 100
  1.479,93
  % 1,68

Rüyada Evlilik Görmek

Rüyada Evlilik Görmek

Finansagi.com Rüyada genç bir kızla evlendiğini görmek, kişinin evlilik hayatında tahmin ettiğinden daha büyük bir mutluluk ve huzur yaşayacağına işaret eder. Tanınmış bir kadın ile evlendiğini görmek, kişinin kendi doğuştan gelen yetenekleri ile ün kazanıp hayatının yönünü değiştireceğine, kötü ve fesat bir kadınla evlediğini görmek, kişinin kötü yola düşüp başına bir takım belalar alacağına, kör biri ile evlediğini görmek ise kaçınılmayacak kötü bir olayın yaşanacağına delalet eder.

Ayrıca şu rüya tabiri ve yorumlara bakınız: Evli Çift

Aynı zamanda rüyada genç bir erkekle evlendiğini görmek ise rüya sahibi için hayra işarettir. Kişinin yakın zamanda zenginliğe kavuşacağına, hayatına bolluk ve bereketi; aniden, hiç beklemediği bir anda ve şekilde çekeceğine işaret eder.

Rüyada Evlilik Cüzdanı Görmek

Rüyada evlilik cüzdanı görmek, kişinin medeni durumuna göre anlamı değişmekle birlikte, rüyayı gören kişi eğer bekar ise yakın zamanda hayırlı bir kısmet bulup mutlu bir evlilik hayatının olacağına eğer evli biri ise var olan evlilik hayatının güçlenip sağlamlaşacağına işaret eder.

Rüyada Evlilik Teklifi Aldığını Görmek

Rüyada evlilik teklifi aldığını görmek genel manada hayır, bolluk, bereket, güzellik ve neşe demektir. Rüyayı gören kişinin kısa bir zaman içerisinde tüm kısmetlerinin açılacağı, yüksek mertebelere gelip sayılan ve sevilen bir isim olacağı anlamına gelir.

Rüyada Evlilik Yüzüğü Görmek

Rüyada evlilik yüzüğü görmek, rüyayı gören kişi eğer bekar ise yakın bir zaman içerisinde hayırlı bir evlilik teklifi alacağı manasına gelir. Görülen yüzüğün taşı ne kadar büyük ve göz alıcı ise evliliğin bir o kadar yakın bir zamanda gerçekleşeceği anlamına gelir. Eğer görülen yüzükteki taş çok belirgin değil ise evlilik teklifi ve evlenme sürecinin beklenenden biraz daha uzun olacağına işaret eder.

Rüyada Evlilik Hazırlığı Görmek

Rüyada evlilik hazırlığı görmek, genel manada zenginlik anlamına gelir. Kişinin rüyasında evlenmek üzere hazırlık yaptığını görmesi, kişiye yakın bir zaman içerisinde yüklü bir miktarda para ulaşacağına ve hayatına bolluk bereketi alacağına işaret eder. Rüya sahibinin yüksek mertebe, şan ve şöhrete kavuşacağına, yakın çevresi tarafından destek ve ilgiyle karşılaşacağına yorulur.

Rüyada Evlilik Talebi Görmek

Rüyada evlilik talebi görmek, rüyayı gören kişinin kısa bir zaman içerisinde kısmetinin ve bahtının açılacağına işaret eder. Aynı zamanda bu rüya, kişinin tez zamanda sevinçli ve hayırlı bir haber alacağına da yorulur.

Rüyada Evlilik Tarihi Görmek

Rüyada evlilik tarihi görmek, anlamı rüyayı gören kişinin medeni durumuna göre değişmekle birlikte, kişi eğer bekar ise evlilik manasına gelir, kişi eğer evli ise var olan evlilik hayatının mutluluğuna, huzurlarının ve birbirlerine olan bağlarının günden güne artacağına, güzel ve keyifli bir tatile gideceklerine işaret eder.

Rüyada Evlilik Hazırlıkları Görmek

Rüyada evlilik hazırlıkları görmek, rüyayı gören kişinin medeni durumu ve cinsiyetine göre anlamı değişmekle birlikte, eğer rüyayı gören kişi bekar bir erkek ise kariyerinde üzerine yeni sorumluluklar alacağına, bu vesileyle ailesine daha fazla destek olacağına, kariyerinde ilerleyeceğine ve kendi ayakları üzerinde duracağına işaret eder. Aynı zamanda bekar olan hem erkek hem kadın rüya sahipleri için tutulacakları yeni bir aşkın da habercisidir.

Rüyayı gören kişinin hayatına arkadaş çevresi vasıtasıyla girecek olan kadına veyahut erkeğe delalet eder. Evlilik yolunda emin adımlarla yürüyeceği kişiye dair bir işarettir.

Rüyada Evlilik Dışı Bebek Görmek

Rüyada evlilik dışı bebek görmek, rüyayı gören kişinin geri dönüşü olmayacak hatalar yapacağına, ailesinin yüzünü kara çıkaracağına, onları çok üzeceğine, kendi kendini zor durumlara sokacağına delalet eder. Aynı zamanda sözünden dönecek bir insana, arkadan konuşan dedikoducu bir çevreye de işaret eder.

Rüyada Evlilik Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada evlilik görmek, genel manada Allah’ın kişiye olacak yardımına ve nimetlerine işaret eder. Rüyada kişinin şahitler huzurunda evlendiğini görmesi, Allah’a iyi bir kul olmak üzerine söz vermeye yorumlanır. Eğer görülen evlilik bir nikah salonunda gerçekleşiyor ise kişinin yüksek mertebelere erişeceği, şan ve şöhrete kavuşacağına işaret eder.

Rüyada Evlilik Telaşı Görmek

Rüyada evlilik telaşı görmek, rüyayı gören kişinin yakın zamanda hayatına bolluk ve bereketi çekeceğine, eline hiç beklemediği bir an ve yerde yüklü bir miktarda para geçeceğine, ve bu paranın kişinin çok büyük hayrına olacağına işaret eder.

Rüyada Evlilik Yıldönümü Görmek

Rüyada evlilik yıldönümü görmek, rüyayı gören kişinin uzun zamandır üzerinde çalıştığı bir projesi var ise bu projenin yakın zamanda sonuca ulaşacağına ve ona bolluk getireceğine yorulur. Veyahut kişinin uzun zamandır hayalini kurduğu bir şey var ise bunun için fazlasıyla çaba gösterip ter dökeceğine fakat sonucunda hayaline kavuşacağına delalet eder. Aynı zamanda kişi evli değilse gelecekteki evliliğinde çok mutlu olacağına, evli ise de var olan evliliğinin daha da sağlamlaşacağına işaret eder.

Rüyada Evlilik Programı Görmek

Rüyada evlilik programı görmek, rüyayı gören kişinin hayatında güzel gelişmeler yaşanacağına, malının ve canının daha da güvende olacağına ve korunacağına, hayatına çıkabilecek olan engel ve zorlukları bu yaşanacak olan güzel gelişmeler vasıtasıyla kolaylıkla aşacağına işaret eder.

Evlilik