• YARIM ALTIN
  1.349,00
  % -2,51
 • AMERIKAN DOLARI
  7,4294
  % 0,98
 • € EURO
  8,9820
  % 0,15
 • £ POUND
  10,3601
  % 0,33
 • ¥ YUAN
  1,1472
  % 0,90
 • РУБ RUBLE
  0,0998
  % 1,17
 • BITCOIN/TL
  346281,183
  % -2,32
 • BIST 100
  1.471,39
  % -1,13

Rüyada Kilo Görmek

Rüyada Kilo Görmek

Finansagi.com Rüyada kilo görmek, herhangi bir durum karşısında vicdan muhasebesi yapacağınıza delalet eder. İş hayatında çevrenizdekilere ya da sizden daha alt kademede çalışanlara adil davranmadığınıza ve bu durumun sizi vicdanen rahatsız ettiğine işarettir. Kişilerin her anlamda adil olması gerektiğine yorulan rüyalardandır.

Rüyada Kilo Almak

Rüyada kilo almak, beklenmeyen birtakım gelişmeler neticesinde maddi yaşamın olmadık şekilde değişmesine işarettir. Daha iyi bir duruma gelmeye ve önemli müjdeler alacağınız bir döneme gireceğinize yorumlanır. Hayatınıza gelecek hayırlı olaylara ve insanlara yorumlanır.

Rüyada Kilo Aldığını Görmek

Rüyada kilo aldığını görmek, hayatta elde edeceğiniz zenginliğe işarettir. Aldığınız kilonun durumuna göre edineceğiniz mal da o kadar fazla olacak demektir. Kilo aldığınızı gördüyseniz ve bu kilolardan olumsuz etkilenmemişseniz, çevrenizde olup biten olaylardan herhangi bir şekilde etkilenmediğiniz anlamı taşır.

Rüyada Kilo Vermek

Rüyada kilo vermek, maddi anlamda kayıplar yaşayabileceğinize ve mallarınızı yitirebileceğinize yorumlanan bir rüyadır. Düşmanlarınızın kayıplarınızdan fayda sağlayacağınıza ve sizin için üzücü ve yorucu bir dönemin yakın olduğuna işaret eder.

Rüyada Kilo Verdiğini Görmek

Rüyada kilo verdiğini görmek, itibarda ciddi bir kayıp olarak yorumlanır. Kısa bir süre içerisinde iş ve özel yaşamda güç kaybedeceğinize, kendinize güveninizi yitireceğine delalettir. Çevrenizde olup bitenlerden haberdar olmamak ve bunların sizlere zarar vermesine neden olmak şeklinde de tabir edilir. Her şeyi kontrol edebileceğinizi düşünürken bir anda her şeyin elden çıkmasına işaret eder.

Rüyada Kilolu Erkek Bebek Görmek

Rüyada kilolu erkek bebek görmek, verimli bir sene geçirileceğine işaret eder. Hayatın her alanında güzel ve bereketli bir hayata delalettir. Zorlukların tamamen biteceğine ve işleri tekrardan yoluna koymaya işaret eder. Evliyseniz eğer bir bebek sahibi olmaya da yorumlanabilir.

Rüyada Kilolu Bebek Görmek

Rüyada kilolu bebek görmek, iş hayatında önemli ve güzel atılımlar yapacağınıza, ruhen daha iyi duruma geleceğinize, iyi arkadaşlar edineceğinize işarettir. Destek görmek ve aile ile uyum içerisinde olmak şeklinde yorumlanır. Zorlu bir projenin arkasından gelecek güzel günlerinize işaret eder.

Rüyada Birinin Kilo Aldığını Görmek

Rüyada birinin kilo aldığını görmek, kısmetlerin kısa sürede sizin ayağınıza geleceğine işaret eder. Sıkıntı dönemleri bir şekilde geride bırakacağınıza ve sırtınızda yük gibi görünen kimselerin maddi açıdan size yük olmaktan çıkacağına delalettir.

Rüyada Birinin Kilo Verdiğini Görmek

Rüyada birinin kilo verdiğini görmek, güç ve itibar karşı yaşanacağına delalettir. Kendinize aşırı güvendiğiniz bir anda tüm hayatınızın bir anda ters gitmeye başlayacağına delalet eder. Çevrenizde olan biteni geç fark edeceğinize işarettir.

Rüyada Kilolu Olduğunu Görmek

Rüyada kilolu olduğunu görmek, eğer rüyanızda kilolarınız sizi rahatsız etmiyorsa çok güzel bir döneme gireceğinize işarettir. Maddi anlamda zorlukları aşacağınıza ve daha zengin biri olacağınıza delalet eder. Aldığınız kilolar kadar mala ve paraya kavuşacağınıza delalettir.

Rüyada Kilolu Kadın Görmek

Rüyada kilolu kadın görmek, son dönemde dertlerinizin artacağına delalet eder. Yükünüzün fazla olacağına ve hayatınızda sorun olacak görebileceğiniz gelişmeler olacağına işarettir. Mutsuz ve huzursuz bir dönemin habercisidir.

Rüyada Kilolu Erkek Çocuğu Görmek

Rüyada kilolu erkek çocuğu görmek, muradınıza ereceğinize işaret eder. İş yerinde ilerleme kaydetmek olarak da yorumlanır. Yeni bir arkadaş çevresi ve iş ortamı olarak da tabir edilir. Sizin için güzel bir döneme işaret eden rüyalardandır.

Rüyada Kilolu Bebek Doğurmak

Rüyada kilolu bebek doğurmak, bekârsanız hayırlı bir evlilik yapacağınıza işaret eder. Aynı zamanda beklentilerinizin yüksek olduğuna, hayatta çok fazla hayaliniz olduğuna da yorumlanır. Bunların hayırlı bir şekilde gerçekleşeceğine işarettir.

Rüyada Kilolu İnek Görmek

Rüyada kilolu inek görmek, verimlilik, bolluk ve bereket olarak yorumlanır. İnek ne kadar kilolu ise malınız da o kadar fazla olacak demektir. Sizlere sunulan fırsatlar ve onların getirisi şeklinde de tabir edilir.

Rüyada Kilo Verdiğini Görmek Diyanet Tabiri

Rüyada kilo verdiğini görmek diyanet tabiri, manevi anlamda saygınlığın düşmesi, dini açıdan zayıflamaya işarettir. Zor bir sürece girileceğine ve ruhen kendinizi iyi hissetmeyeceğinize işaret eder.

Kilo