• YARIM ALTIN
  1.315,00
  % -0,66
 • AMERIKAN DOLARI
  7,2974
  % -0,03
 • € EURO
  8,7831
  % -0,18
 • £ POUND
  10,1512
  % -0,25
 • ¥ YUAN
  1,1289
  % 0,09
 • РУБ RUBLE
  0,0983
  % -0,17
 • BITCOIN/TL
  356000,161
  % 4,03
 • BIST 100
  1.527,45
  % 3,81

Rüyada Tartışmak Görmek

Rüyada Tartışmak Görmek

Finansagi.com Rüyada tartışmak görmek, rüyayı gören kişinin küslük yaşadığı bir kişi ile barışacağına işaret eder.

Rüya tabirleri tartışmak manaları arasında rüyayı gören kişinin tartıştığı kişiden yardım göreceği yer alır.

Ayrıca şu rüya tabiri ve yorumlara bakınız: Münakaşa, Tehdit Etmek

Rüyada Tartışmak Ne Anlama Gelir? 

Rüyayı gören kişinin güzel gelişmelerle karşılaşacağına işarettir.

Rüyada biri ile tartışmak ne demek: Rüya sahibinin mutlu haberler alacağına yorulur. Rüyada biri ile tartışmak ve ağlamak, rüyayı gören kişinin büyük bir hata işlediğine ve bu hatadan ders alacağına işarettir. Rüyada tartışmak ağlamak, rüya yorumcularına göre düşmanla barışmaya da işarettir.

Rüyada tartışma görmek diyanet yorumu rüya sahibinin gerçek hayatta rahatsızlık duyacağı bir tartışma yaşayacağına işarettir.

Rüyada Ablayla, Abiyle Tartışmak

Rüyada ablayla tartıştığını görmek, rüyayı gören kişinin ömrünün uzun olacağına ve rüyayı gören kişi bekar ise hayırlı bir kısmetinin olacağına delalet eder.

Rüyada abiyle tartışmak, rüya sahibinin hiç beklemediği bir kişi tarafından yardım göreceğine ve kendisine güveninin artacağına işaret eder.

Rüyada Sevdiğinle Tartışmak

Rüyada sevdiğinle tartışmak, kimi yorumculara göre hane içinde yaşanacak sorunlara işaret eder. Bazı yorumculara göre de rüyada sevgili ile tartışmak, rüya sahibinin aşk hayatının güzel ilerleyeceği şeklinde tabir edilir.

Rüyada eş ile tartışmak rüyayı gören kişinin mutlu bir haber alacağına, bol şansa ve güvenilir bir aşk hayatının olacağına işaret eder. Rüyada eşiyle tartışmak diyanet yorumunda ise rüyayı gören kişinin yaşam boyunca şanslı olacağı söylenir. Kişiyi parlak bir geleceğin beklediği rivayet edilir.

Rüyada Aile Fertleriyle Tartışmak

Rüyada aile fertleriyle tartışmak, rüya sahibinin özel hayatında bazı sorunlarının olduğuna fakat kısa sürede bunları atlatacağına işarettir. Rüyada anne ile tartışmak, rüya sahibinin canının sıkılacağı işlere kalkışacağına ve bütün işlerinin ters gideceğine delalet eder. Rüyada baba ile tartışmak, rüya sahibinin yaptığı hatalardan ders çıkarması gerektiğine işaret eder. Kişinin maddi kayba uğrayacağının da uyarısıdır.

Rüyada oğluyla tartışmak, rüya sahibinin akrabaları tarafından zora sokulacağına işarettir. Kişinin çevresine karşı daha dikkatli ve açık gözlü olmasında fayda vardır. Rüyada yeğenle tartışmak, rüya sahibinin tartıştığı yeğenine bir konuda destek olup maddi yardımda bulunacağına yorulur.

Rüyada kaynana ile tartışmak, rüya sahibinin aile içi huzurunun artacağının ve hayallerine kavuşacağının habercisidir.

Rüyada eltiyle tartışmak, rüya sahibinin sosyal hayatında sevilen biri olduğuna ve kişinin hedeflerini gerçekleştireceğine işarettir. Rüyada yenge ile tartışmak, rüya sahibinin manevi yanının kuvvetleneceğine ve kolaylıklarla karşılaşacağına işarettir.

Rüyada Düşmanla Tartışmak

Rüyada düşmanla tartışmak rüya sahibi erkek ise davasının hayırla sonuçlanacağına, rüya sahibi kadın ise küs olduğu kişiyle barışacağına işaret eder.

Rüyada Şeytanla Tartışmak

Rüyada şeytanla tartışmak, rüya sahibinin hayırlı bir kısmetinin çıkacağına ve eğitim hayatında başarılı olacağına işarettir.

Rüyada Patronla Tartışmak

Rüyada patronla tartışmak ne demek: Genellikle iş hayatı ile ilgilidir. Rüyayı gören kişi işinde yükselir.

Rüyada patronu ile tartıştığı görmek, rüyayı gören kişinin uzun zamandır hayalini kurduğu şeylere sahip olacağına ve sıkıntılarından kurtulacağına işarettir.

Rüyada İş Yerinde Tartışmak

Rüyada iş yerinde tartışmak, rüya sahibinin kazancının artacağına ve terfi edeceğine delalet eder.

Rüyada personelle tartışmak, rüyayı gören kişinin iş hayatında çok güzel çalışmalar yapacağına işarettir.

Rüyada müdür ile tartışmak, rüya sahibinin karşısına hayırlı kısmet çıkar ve kişinin üzüntülerinin yerini mutluluk alır, şeklinde tabir edilir.

Rüyada şefle tartışmak, rüyayı gören kişinin hayallerine kavuşacağına ve kazancının günden güne artacağına işaret eder.

Rüyada Öğretmenle Tartışmak

Rüyada öğretmen ile tartışmak, rüya sahibinin iş hayatında başarılara ulaşacağına işarettir. Rüyada tartışmanın kavgaya dönüştüğünü görmek aile içinde yaşanacak olan sıkıntılara delalettir.

Rüyada Polisle Tartışmak

Rüyada polis ile tartıştığını görmek, güç ve cesarete işarettir. Aynı zamanda rüyayı gören kişinin sıkıntılı günler yaşayacağına yorulur. Kişinin sorumluluk üstlenip bundan dolayı zorlanacağının da habercisidir. (Bkz. Polisten Kaçmak)

Rüyada Telefonda Tartışmak

Rüyada telefonda tartıştığını görmek, rüyayı gören kişinin beklediği bir işten hayırlı sonuç alacağına delalet eder. Rüya yorumcularına göre de küslüğün bitmesi olarak da görülür.

Rüyada Ölüyle Tartışmak 

Rüyada ölü ile tartışmak, rüya sahibinin kalp kırdığının ve çok pişman olacağının işaretidir. Bazı rüya yorumcularına göre ise rüyada ölü ile tartışmak sağlık problemlerine delalet eder.

Tartışmak