• YARIM ALTIN
  1.580,00
  % 1,13
 • AMERIKAN DOLARI
  8,6580
  % 1,42
 • € EURO
  10,1795
  % 0,81
 • £ POUND
  11,9093
  % 0,72
 • ¥ YUAN
  1,3359
  % 1,24
 • РУБ RUBLE
  0,1188
  % 0,59
 • BITCOIN/TL
  416428,571
  % 0,64
 • BIST 100
  1.419,43
  % 0,10

Saç Modelleri, Saç ve Enerjisi

Saç Modelleri, Saç ve Enerjisi

SAÇLARIN ENERJİSİ

“Saçlarınız bize düşündüğünüzden çok daha fazlasını söyler.”

Finansagi.com Saç tipleri ve modelleri ile çok sağlıklı, bakımlı ve enerjik görünebilirsiniz. Bu yüzden mutlaka yazımızı okuduktan sonra saç stilinize karar verin.

Birçok kadın için saçını kestirmek veya kısa bir saç modeli yapmak oldukça cesur bir karardır. Özellikle son yıllarda hemen hemen her kadının ilgisini çekmiş, çok şık kısa saç modelleri giderek daha popüler hale gelmiştir.

Öyleyse herkesin hayran kalabileceği ve birçok kadının kolayca kullanabileceği saç tiplerini, modellerini ve enerji durumlarına bir göz atalım.

Kızıl Saç ve Enerjisi

Kızıl saçlara sahip olanlar varsa, kesinlikle eğlencelidir. Diğer saç renkleri, yüz hatlarıyla beraber bir anlam ifade eder, ancak kızıl saç kendi başına bir anlam ifade eden ve enerjik tek renktir.

Kızıl saçları olanlar varsa(veya saçınızı kırmızı boyasanız bile) eğlenceyi seven, sıkılmaktan nefret eden, iyi bir mizah anlayışının olduğunu ve kendilerine pozitif enerji veren insanları hayatına isterler. Ayrıca ilişkilerde tutarsız olabilirler çünkü aşkın sevdalanma aşamasını çok severler. Fakat utangaç olabilirler ve reddedilmekten korkabilirler.

Saç ve Enerjisi

Kızıl Saç ve Enerjisi

Düz Saç ve Enerjisi

Saçları düz olan insan, kuralları çiğneyen bir asi olma ihtimali yüksektir. Öyleyse, mevcut düzene de meydan okuma eğiliminde olacaktır. Bu da sorunlu bir ergenliğin işaretidir. Düz saçlılar, annenin (veya bu roldeki kişinin) onun üzerinde çok güçlü bir etkiye sahip olmadığını gösterebilir ve bu da zor bir ergenliğe işaret eder. Enerjisi yüksek olan bu insanlar kontrol dışına çıkma olasılığı da yüksektir. Her şeye rağmen dünyada olumlu bir değişiklik yapmak onlar için önemlidir.

Düz Saç ve Enerjisi

Düz Saç ve Enerjisi

Kıvırcık Saç ve Enerjisi

Kıvırcık saçlılar; eğlenceyi seven, sıcak kalpli bir kişiliğe sahiptir. Kıvırcık saçlılar enerjiktir ve her şeyi diğer insanlardan daha hızlı yapma eğilimindedir. Özellikleri arasında liderlik, aşk, tutku, öngörü, dinamizm, saldırganlık, sezgi, akıl ve ifade gücü olan bir “ateş kişiliği” vardır. Ayrıca uzun süre tek bir şeye odaklanmakta zorlanırlar.

Düz saçlı insanlar, devamlı saçlarını kıvırcık yapıyorlar ise, hayatında daha çok eğlenmek istediği anlamına gelebilir. Tıpkı vücudunun belirli yiyecekleri arzulaması gibi, saçını kıvırmak da bir arzuyu elde etmek gibi ifade edilebilir. Bu düşüncenin arkasındaki teori, saçınızı kıvırarak, daha heyecan verici deneyimler çekeceği bir değişim yaratmasıdır. Çünkü saçı anında daha enerjik hale gelir ve ayrıca dünyaya daha olumlu, eğlenceli bir mesaj yayınlar.

Kıvırcık saçlı insanlar, saçlarını düz yapıyorlar ise, bu hayatlarının çok karmaşık olduğu ve muhtemelen sakinleşmelerinin gerektiği anlamına gelir.

Kıvırcık Saç ve Enerjisi

Kıvırcık Saç ve Enerjisi

Kalın Saç ve Enerjisi

Kalın saçlara sahip olmak, güçlü iradeye sahip olduğu anlamına gelir. Kalın kaşlara sahip olmak gibi, eğer saçınız kalınsa, muhtemelen çok fazla enerjiye ve çok güçlü bir iradeye sahip olma eğilimindedir, ancak bu aynı zamanda inatçı olduğu anlamına da gelebilir. Kalın saçlı insanlar aynı zamanda düşük bir cinsel dürtüye sahiptir.

Tersine, ince saçlı insanlar; muhtemelen narin olurlar, uç sporlarla ilgilenmez ve enerjilerini daha fazla korumayı sever.

Kalın Saç ve Enerjisi

Kalın Saç ve Enerjisi

Kalın, Dalgalı Saç ve Enerjisi

Kalın ve dalgalı saçlara sahip olanlar yenilikçi ve yaratıcıdır. Ayrıca tipik olarak yüksek enerjiye, güçlü irade gücüne sahiptirler, son derece duygusaldırlar, derin ve yoğun bir ilişkiye ihtiyaç duyarlar ve duyguları düşündüğünüzden daha kolay incinebilir. Bazen bir şeyler hakkında konuşmakta dahi zorlanırlar ve sessizleşirler.

Dalgalı saçlı insanlar sizi sevseler bile düzenli olarak yalnız kalmaya ihtiyaç duyarlar. Özgürlük onlar için gerçekten çok önemlidir. (belki de saçlarından dolayı çok vahşiler!) Bu nedenle tek eşli olmak onlar için zor olabilir. Öte yandan ince dalgalı saçlı insanlar, sahip olduğu enerjileri koruması gerekmektedir.

Kalın ve Dalgalı Saç ve Enerjisi

Kalın ve Dalgalı Saç ve Enerjisi

Ne Uzun Ne Kısa Saç ve Enerjisi

Orta uzunlukta yıka-git bir saç stili olan insan, iyi bir düşünür ve mantığa değer verir. Ayrıca sabırsız ve kolayca hayal kırıklığına uğrama eğilimindedir, bu yüzden bu tarz için bir şeyin mükemmel olma şansı yoktur.

Aynı zamanda mantığa her şeyin üstünde değer verir. Bu nedenle bu saç stiline sahip olanlar gerçekten iyi düşünür olma yolundadır. Sağduyuya değer verirler ve uğraştıkları şey için yoğun enerji harcayarak üstesinden gelirler. Hedef odaklılar ve bazıları çok rekabetçi olabilir ve sadece işleri halletmek isterler.

Orta uzunlukta saç kesimi, insanların yüzünde taze bir görünüm kazandıracaktır. Kadınlar için olan bu sevimli saç modelleri günlük aktiviteler için yeterince enerji verir. İyi bir bakımla saçın görünümü de değiştirilebilir. Onu arzu edilirse asimetrik bir şekle de sokulabilir.

Ne Uzun Ne Kısa Saç ve Enerjisi

Ne Uzun Ne Kısa Saç ve Enerjisi

Uzun Saç veya Bombeli Saç Enerjisi

Uzun saçlı veya bombeli saçlı yıka-git tarzı olan insanlar, özellikleri kendine özgü olup daha romantik ve daha yaratıcılardır. Uzun saç, kadınların her zaman tercih ettiği enerjisi yüksek ve modası geçmeyen bir modeldir.

Son yıllarda bombeli saçlarda romantik dalgaların kullanılması bu saç modeline olan ilgiyi arttırmıştır. Bu romantik dalgalar, gizemli ve hırslı kadınların istediği çene küt kesilmiş bombe ile birleşince de mükemmel bir uyum sunar. Ayrıca enerjik bombeli saçlarda ünlüler arasında oldukça popülerdir. Enerjik bombeli saç, dalgalı kısa saç stilleri arasında kararsız olan insanlar için en iyi seçimdir.

Bombeli Saç ve Enerjisi

Bombeli Saç ve Enerjisi

Kısa Saç ve Enerjisi

Kısa saç modelleri, enerjisi yüksek ve akılda kalıcı bir görünüm elde etmeyi sağlar. Kısa saçın püf noktası aslında onun düzenliliğiyle ilgilidir. Okul günleri için de idealdir. Nasıl görüneceğinizi bildiğiniz sürece saçlarınızı kesmek eğlencelidir. Kısa saç stilleri çok çeşitli olmasından dolayı insanlar tarafından fazlaca tercih edilir.

Ultra Kısa Saç ve Enerjisi

Ultra kısa yıka-git saç stiline sahip insanlar, büyük olasılıkla saçı da dâhil olmak üzere hayattaki hiçbir şeyle uğraşmak istemediği ve enerjisinin düşük olduğu anlamına gelir. Ayrıca bu tarz insanlar, duygularıyla genellikle daha az hareket ettiği söylenebilir. Kısa saç modelleri erkeğe özgü olduğuna inananların aksine birçok kadın dişiliğini ön plana çıkarmak ve sade güzelliğini yukarı taşımak için masküler saçları tercih eder. Bu model özellikle oval yüzü olan kadınlar için çok idealdir.

Ultra Kısa Saç ve Enerjisi

Ultra Kısa Saç ve Enerjisi

Kellik, Kel Olma ve Enerjisi

Başını kel kılmayı seçenler(veya doğal olarak kelleşiyorsa), büyük olasılıkla süper romantikdir. Kel olmak, Çince yüz okumada çok olumlu bir şeydir. Kişi bu stile kendi isteğiyle ya da saçlarının incelmesi veya doğal olarak kelleşmede bir peruk tercih etmiyorsa; sevgi dolu kocaman bir kalbe ve harika bir kişiliğe sahip olduğu anlamına gelir. Bu saç modeli, aşkın ilk aşamalarını sevdiği için romantizmi arar ve tüm enerjisiyle aşkı isteme anlamına da gelebilir.

Enerjik saç stilleri listemizden istediğinizi deneyimleyebilirsiniz. Bunlar; katlı bombeli saç, kıvırcık, tek taraflı dalgalar, kısa modern karışımı ve benzeri! Bu saç modelleri sizi daha enerjik, şık ve güzel görünmenizi sağlayacak!

Enerjinin insan ilişkisi, çevre, yaşam ve madde konularında daha fazla makaleyi Finansagi.com adresinde bulabilirsiniz.

Siz saç stili ve modellerinden hangisini düşünürdünüz? Konu ile ilgili görüşlerinizi aşağıda bulunan yorum kısmında paylaşabilirsiniz.

https://finansagi.com/ Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin.