• YARIM ALTIN
  1.366,00
  % -1,33
 • AMERIKAN DOLARI
  7,4454
  % 1,23
 • € EURO
  9,0233
  % 0,73
 • £ POUND
  10,3822
  % 0,61
 • ¥ YUAN
  1,1512
  % 1,27
 • РУБ RUBLE
  0,0995
  % 1,01
 • BITCOIN/TL
  349058,349
  % -6,85
 • BIST 100
  1.470,92
  % -1,16

Sosyal Hayatı Destek Kredisi Kimlere Verilir? 2021

Sosyal Hayatı Destek Kredisi Kimlere Verilir? 2021

Kamu bankaları geçtiğimiz aylarda aldığı yeni bir karar doğrultusunda uygun faiz seçenekli kredi paketlerini kullanıma sundu. Sosyal hayatı destek kredisi ismi verilen bu paketler doğrultusunda vatandaşlar, son derece düşük faiz seçenekli ve esnek ödeme paketlerden yararlanabilecek. Peki, son dönemlerde oldukça popüler olan ve esnek ödeme planı ile dikkatleri üzerine çeken sosyal hayatı destek kredisi nedir, kimlere verilir? İşte merak edilen tüm bu soruların detaylı ve ayrıntılı yanıtı…

Sosyal Hayatı Destek Kredisi Nedir?

Yeni destek kredisi, kamu bankaları tarafından özel olarak hazırlanan ve kişilerin ihtiyaçlarını karşılaması için sunulan kredi paketidir. Söz konusu kredi paketi sayesinde bireysel müşteriler, oldukça esnek ödeme planı ve düşük faiz seçeneği ile birlikte kredi çekebilmektedir.

Sosyal Hayatı Destek Kredisi Kimlere Verilir?

Yeni destek kredisi paketi, bankaların anlaşmalı olduğu yerlerden alışveriş yapan bireysel müşterilere son derece özel olarak verilmektedir. Söz konusu kredi paketinden yararlanabilmek için satın almak istediğiniz ürünün ödeme tutarını beyan eden proforma ile birlikte kredi çekmek istediğiniz en yakın şubeye başvurmanız gerekmektedir.

Sosyal Hayatı Destek Kredisi Kimlere Verilir?

Sosyal Hayatı Destek Kredisinin Dikkat Çeken Avantajları

Kamu bankaları tarafından özel olarak sunulan yeni kredi paketi, avantajları ile son derece dikkat çekiyor. Yapılan çalışmalar doğrultusunda kamu bankaları, bireysel müşterilere 36 ay vade seçeneğine kadar kolaylıkla kredi verebiliyor. Oldukça uzun vade seçeneğine sahip olan bu kredi paketi ayrıca 6 ay boyunca ertelenebiliyor.

Son derece dikkat çeken avantajlara sahip olan yeni kredi paketinde en fazla 30.000 TL’ ye kadar son derece kolay bir şekilde kredi çekilebiliyor. Yüzde 1,44 faiz oranına sahip olan yeni kredi paketinden yararlanmak isteyen kişiler en yakın şubeye başvurarak işlemlerini gerçekleştirebiliyor.

Sosyal Hayatı Destek Kredisinin Başvuru Şartları Nelerdir?

Sosyal hayatı destek kredisi başvurusu son derece kolay ve hızlı bir şekilde yapılabilmektedir. Başvuru işlemleri için öncelikli olarak satın almak istediğiniz ürünün proforma belgesi ile bankanın herhangi bir şubesine gitmeniz gerekmektedir. Yapacağınız kredi başvurusu kesinlikli proforma belgesinde yazan tutar kadar olmalıdır.

Yukarıda yer alan şartları sağlamanız durumunda başvurunuz kredi notuna göre değerlendirilecek ve en kısa süre içerisinde sonucu tarafınıza iletilecektir.

Sosyal Hayatı Destek Kredisinde Anlaşmalı Firmalar

Sosyal hayatı destek kredisine başvuru için önceden belirlenen firmalar mevcuttur. Söz konusu paketten yararlanabilmek için anlaşmalı firmalarda alışveriş yapılması gerekmektedir. Anlaşmalı firmalara ulaşabilmek için bankaların internet şubesini ziyaret edebilir veya en yakın şubeye giderek detaylı bilgi alabilirsiniz.