• YARIM ALTIN
  2.233,00
  % 3,22
 • AMERIKAN DOLARI
  12,4902
  % 3,08
 • € EURO
  14,1202
  % 4,02
 • £ POUND
  16,6855
  % 3,24
 • ¥ YUAN
  1,9380
  % 2,96
 • РУБ RUBLE
  0,1652
  % 1,77
 • BITCOIN/TL
  679827,417
  % -0,37
 • BIST 100
  1.776,41
  % -2,35

Sosyal Medya Sitelerinde Kızları Etkilemenin En İyi Yolları

Sosyal Medya Sitelerinde Kızları Etkilemenin En İyi Yolları

Birçok farklı tanışma platformu aracılığı ile kızları etkilemenin en iyi yolları vardır. Ancak bu yolların tamamını bir anda kullanmayı denemeyip, bilinçli bir şekilde tek bir yol üzerinden ilerlemeniz gerekiyor. Türkiye’de aktif olarak hizmet veren sosyal medya platformlarından biri olan Instagram aracılığı ile tanışabileceğiniz kadınların sayısının çok fazla olması sebebi ile bu platform üzerinden örnek verebiliriz. Bu platform aracılığı ile kızları etkileyebilmek ve bu yönde de sağlıklı bir şekilde iletişim kurabilmek için kullanabileceğiniz ilk yol Tinder benzeri siteler kapsamında genel olarak yapılan basit giriş cümlelerinden uzak durarak etkileyici bir giriş yapmaktır.

Etkileyici Bir Giriş Yapmak

Etkili bir giriş yapmak için basit cümlelerden, kesinlikle uzak durmanız gerekiyor. Aynı zamanda yaratıcı bir giriş yapmak uğruna da saçmalamamak lazım. Dolayısı ile de ayarında, ilgi çekici bir giriş, her zaman başarılı sonuç verecektir. Örnek olarak Instagram aracılığı ile beğendiğiniz bir kadına mesaj atmak için kullanıcı profili bölümüne giriş yapmalı ve bu yol ile de kadının beğendiği, ilgili olduğu alanları ve kişisel bilgileri de bu yönde kullanmalısınız. Mesela kitap okumayı ve kitaplara ilgisi olan bir kadın için beğendiğiniz ya da okuduğunuz bir kitap üzerinden, bir giriş yaparak sohbete başlayabilirsiniz. Yani direkt olarak sizi sohbetin içine atacak olan ve samimi bir şekilde bu sohbeti devam ettirebilecek cümleler yazmanız daha etkileyici olacaktır.

İkinci bir yol olarak arkadaşlık sitesi için geçerli olan kişisel bilgiler aracılığı ile kullanıcının burcunu öğrenebilir ve bu yoldan da bir giriş cümlesi oluşturabilirsiniz. Örnek olarak akrep burcu bir kadın için tutkunun, kıskançlığın ne demek olduğunu bilmeli ve bu yönde bir mesaj yazmalısınız.

Profilinizi Sürekli Güncelleyin

Güncel bir profil, her zaman daha doğru bilgiler taşıyacak ve kullanıcıların sizi daha iyi tanımasını sağlayacaktır. Dolayısı ile de güncel bir şekilde profil bilgilerinizi taşımanız gerektiği yönünde de bilgi verebiliriz. Özellikle de eğitim, iş ve bunun gibi bilgilerinizi sürekli güncel tutun. Çöpçatanlık sitesi için geçerli olan diğer bir önemli unsur ve etkileme yolu olarak özgüvenli giriş cümlelerinin son derece başarılı sonuçlar verdiği yönünde bilgi verebiliriz. Yani bir diyalog esnasında kendinize güvenerek, herhangi bir utanma ya da çekinme ifadesi bulundurmadan konuşmanız gerekiyor. Bu, her zaman kadınların dikkatini çekmekte ve daha cazip gelmektedir. Gereksiz yere gülmeyin, sürekli espri yapmayın ve asla utangaç olmayın. Bunlara dikkat ederek geliştireceğiniz bir iletişim üzerine son derece sağlam bir ilişki kurabilir ve ilişkinizi ciddi bir boyuta bile ulaştırabilirsiniz. Dolayısı ile de profil bilgileri, profil fotoğrafı, burç bilgileri, etkileyici bir giriş cümlesi ve bunun gibi temel hususlara dikkat etmeniz gerektiğini ekleyebiliriz.

Story’ye Cevap Vermek En Sağlıklı İletişim Yöntemi

Kızları etkilemenin en iyi yolları dendiğinde ilk akla gelen Instagram veya diğer sosyal medya markalarında atılan stroy’ye cevap vermek gelir. Nitekim DM’den yürümek artık kadınlar için olumsuz bir adım olarak nitelendirilmektedir ve bu yüzden de Story bu aşamada en samimi ve sağlıklı iletişim yolu olarak görülmektedir. Her story için bir cevap atmak tabiki de çok anlamsız olacaktır. O yüzden en doğru hikaye paylaşımını beklemek gerekmektedir. Diyelim ki, hikayesinden film önerisi istiyor ve bu sizin için önemli bir fırsat olabilmektedir. 1 veya 2 film ismi söyleyip göndermekten bahsetmiyoruz.  X filmini izledin mi? Bence başroldeki kız da en az sen kadar güzel ve o filmi geçen izlediğimde senin fotoğraflarına benzetmiştim gibi tatlı bir mesaj ile güzel bir iletişim kurabilirsiniz.

Yada romantik ve kibar olmak yerine komik olma silahını da kullanırsanız; o da işe yarayacaktır. Bu aşamada önemli olan sürekli yazmamak ve karşı taraf bir gün size gerekli adımı atacaktır ve sonrasında Dm yolları da sizlere sonuna kadar açılır. Sabırlı olmak ve doğru anı beklemek kızları etkilemenin yolları taktiklerimiz de her zaman en önemli kriterlerdir. Ben bir cümle söyleyeyim ve kız bana düşsün gibi bir beklenti içerisine girmek, size bir şey kazandırmayacaktır. Aksine, sizi listesinden çıkarmasına veya engellemesine sebebiyet verecektir.

https://finansagi.com/ Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin.