• YARIM ALTIN
  2.233,00
  % 3,22
 • AMERIKAN DOLARI
  12,4902
  % 3,08
 • € EURO
  14,1202
  % 4,02
 • £ POUND
  16,6855
  % 3,24
 • ¥ YUAN
  1,9380
  % 2,96
 • РУБ RUBLE
  0,1652
  % 1,77
 • BITCOIN/TL
  688456,443
  % 2,96
 • BIST 100
  1.776,41
  % -2,35

TEB Bonus Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

TEB Bonus Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

TEB Bonus Kredi Kartı Türkiye’de aktif olarak çalışmakta olan banka TEB, 1927 yılında Kocaeli Halk Bankası adı altında kurulmuş ve geçmişten günümüze sürekli yenileşme süreci içerisinde girmiştir. Ayrıca günümüze kadar gelen süreçte sürekli olarak kredi faiz oranlarını güncellemekte ve 2018 yılının güncel şartlarına ayak uydurmayı başarmıştır. Teb kredi kartı başvurusu yaparak, günümüz şartlarında oldukça kolay olmaktadır. Teb’in sürekli olarak müşterilerine sunduğu avantajlı kampanyalar sayesinde müşteri kitlesi de artış göstermiştir. Şimdi sizlere bu yazımızda TEB Bonus kredi kartı hakkında bilgiler vereceğiz ve kredi başvurusu yaparken neler uygulayacağınız hakkında tüm detayları aktaracağız.

Teb Kredi Kartı Başvurusu 2021

Tüm müşterilerine Bonus ve Wordcard adı altında kredi kartı veren Teb, bu sayede müşteri kitlesini de geliştirmektedir. Türkiye’de en çok tercih edilmekte olan bankalar olmasıyla beraber, sürekli olarak kampanyalar düzenlemek ve müşterilerinin talepleri doğrultusunda ilerlemektedir. Teb’in kredi kartı başvuru numarasını öğrenmek isteyenler içni detaylı bir rehber oluşturduk ve yazımızda sizlere aktardık. Teb kredi kartı başvurusu yolları arasında; sms ile başvuru, şubeden başvuru, müşteri hizmetleri numarasından başvuru, internet bankacılığından ve şubeler üzerinden başvuru gibi kanallar mevcuttur.

TEB Bonus Kredi Kartı Türleri Nelerdir?

Türk Ekonomi Bankası Bonus kredi kartlarını özelliklerine ve verilecek olan müşterinin bünyesine bakarak sunulmaktadır ve bununla beraber birçok kredi kartı karşımıza çıkıyor.

-TEB Bonus Kartı

-TEB Bonus Plus Kart

-TEB Bonus Ek Kart

-TEB Bonus Premium Kart

-ÜniversiTEB Bonus Kart

-TEB Bonus Sanal Kart

TEB Bonus Kredi Kartına Nasıl Başvurabilirim?

TEB Bonus Kredi Kartı başvurusu yapabilmek için sizlere en yakında olan banka şubesine gitmenize ek olarak, internet üzerinden de başvurular yapılabiliyor. Türk Ekonomi Bankası WEB sitesinden “HEMEN BAŞVURUN” butonu ile kimlik bilgileri, iletişim ve gelir bilgileri ile formu doldurarak hızlı şekilde kredi başvurunuz alınmaktadır. Son başvuru kanalı ise sizlere sunulan 0850 200 0 666 numaralı TEB müşteri hizmetlerini aramaktır.

TEB Bonus Kredi Kartı Limit Artışı Nasıl Yapılır?

TEB Bonus Kredi Kartı limit artışı yapmak istiyorsanızi herhangi bir TEB şubesine başvurabilirsiniz. Ayrıca müşteri hizmetleri numarasını da arayarar, TEB ATM’lerinden kredi kartınızı kullanarak ve internet bankacılığını kullanılarak limitinizi yukarı seviyelere ya da aşağıya çekebilirsiniz. Ayrıca LIMIT yazıp 4616’ya SMS göndererek de limit artışı talebi oluşturulabiliyor ve TEB’in müşterilerine özel tüm kampanyalarından yararlanmanıza olanak veriliyor.

TEB Bonus Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme

İlk başvuru sorgulama işlemi için TEB internet sistemleri üzerinde yer almakta olan “Başvurum Nerede sayfası üzerinden öğrenilmektedir. 3 aşamalı bir sorgulama ekranı bulunan Başvurum Nerede ekranındaki bilgileri eksiksiz olarak girmeniz durumunda, başvuru sorgulama yapılmaktadır. Kredi kartının başvuru işleminin hangi aşamada olduğu ve ne gibi işlemlerin yapıldığı sizlere ekranlar üzerinden sunuluyor. TEB kredi kartı başvuru sonucu sorgulama ekranı için diğer bir hizmet ise TEB telefon bankacılığı hizmetidir. Kredi kartı talebi yapan banka müşterisi 0850 222 0 666 numaralı telefonu aramasının devamında, sesli yanıt sistemini telefon bankacılığında görevli banka yetkilisi ile iletişime geçmesi mümkündür. Müşteri temsilcisi ile yapılacak olan görüşmenin sonrasında, T.C. Kimlik Numarası vererek başvuru talebinin durumu hakkında tüm detaylı bilgilere ulaşılabilmektedir. TEB kredi kartı başvuru sonucu öğrenme işlemleri için verilmekte olan bir diğer alan ise, TEB şubeleridir. Bireysel müşteri hizmetleri çalışanı ile yapılan görüşmelerin sonucunda T.C. Kimlik Numarası veya Bonus kredi kartı başvuru formu üzerinde yer alan bilgiler ile bilgi sahibi olunabilir.

 

https://finansagi.com/ Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin.