• YARIM ALTIN
  2.233,00
  % 3,22
 • AMERIKAN DOLARI
  12,4902
  % 3,08
 • € EURO
  14,1202
  % 4,02
 • £ POUND
  16,6855
  % 3,24
 • ¥ YUAN
  1,9380
  % 2,96
 • РУБ RUBLE
  0,1652
  % 1,77
 • BITCOIN/TL
  684333,589
  % 0,29
 • BIST 100
  1.776,41
  % -2,35

Turkcell Bedava Dakika Kazanma Kampanyaları Ve Uygulamalar

Turkcell Bedava Dakika Kazanma Kampanyaları Ve Uygulamalar

Turkcell Bedava Dakikayı kullanıcılarına her yıl yeni kampanyalar ve yeni tarifelerle birlikte bedava dakika, internet ve SMS hakkı tanımaktadır.

Turkcell Bedava Dakika Nasıl Kazanılır?

Turkcell ile Bedava Dakika Kazanma şansınızı artırmak için öncelikle dakika tariflerini ve fırsatları bilmemiz gerekmektedir. İşte o tarifeler;

Turkcell hesabım uygulamasını kullanarak bedava dakika kazanma

Bu avantajdan bedava dakikalar kazanmak istiyorsanız ilk önce yapmanız gereken dijital operatör uygulamasını indirmelisiniz. Bu uygulamayı indirdikten sonra uygulama üzerinden TL yüklemesi yaparsanız bedava dakikalar kazanabilirsiniz. Ayrıca uygulama üzerinden hesabınıza giriş yaptığınızda sol tarafta duran salla kazan kutusuna tıklayarak her hafta bedava konuşma, bedava internet kazanabilirsiniz.

Sürpriz ve Fırsat ile bedava dakika kazanma

SURPRIZ yazarak 2222’ ye mesaj gönderdiğinizde size gelen sürpriz hediye ve dakikalar ile konuşabilirsiniz. Bu tamamıyla şansınıza kalmış bir fırsattır. Bir diğer bedava dakika kazandıracak fırsat ise, FIRSAT yaz 2222’ ye SMS gönder bedava konuşma dakikaları kazan. Aynı zamanda GEL DK yazarak 2222 ye SMS gönderdiğiniz de yine bedava dakika hediyeler kazanabilirsiniz.

Hediye havuzundan her yöne kullanabileceğiniz bedava dakikalar

Turkcell dijital operatör uygulaması aracılığı hediye havuzuna giriş yaparak ücretsiz dakikalar kazanabilirsiniz.

BIP uygulaması ile her gün her yöne 100 DK bedava konuşma paketi

Turkcell’ in geliştirmiş olduğu yerli whatsApp olan BIP uygulamasını kullandıkça bedava dakika kazanabilirsiniz. Ayrıca BIP uygulaması üzerinden 1 TL karşılığında her yöne 100 Dakika konuşmak istiyorsanız. BIP 100 DK yaz 2200 a SMS gönder ve 1 TL karşılığında her yöne 100 DK kazan.

Hafta sonu tüm Turkcell’ lilerle ücretsiz dakika kampanyası

Turkcell faturasız kat kullananlar için özel hazırlanmış bir kampanyadır. Bir ay içerisinde hattınıza 35 TL ve üstü TL yüklemesi yaptığınızda. bir ay boyunca her haftasonu tüm Turkcell’ lilerle sınırsızca bedava konuşabilirsiniz.

Yükledikçe kazan kazandıkça yükle Nedir?

Turkcell faturasız hat bedava dakika kazanmak isteyenler için yapılmış bir kampanyadır. Bu kampanyaya katılım sağlayabilmek için 30 TL ve üzeri TL yüklemeleriniz de ek salla kazan hakkı vermektedir.

Doğum günü hediyen Turkcell’ den Nedir?

Doğum gününüzde mevcut haftanın salla kazan fırsatına ek olarak bir hak daha verilir. Böylece bir hafta içerisinde sadece doğum gününüzde iki defa salla kazan kampanyasına katılmış olursunuz. Bedava dakika, Bedava internet, bedava abonelik kazanabilirsiniz.

Turkcell Bedava Dakika Veren Uygulamalar Nelerdir?

Bedava dakika kazandıran uygulamalar;

Uygulama Adı  Verdiği Dakika  BIP uygulaması  Her gün her yöne 100 DK Ayrıca 1000 DK  GNÇ Uygulama  Haftada 2 kez deneyerek  Dijital Operatör Hediye Havuzu  3 Aylık 500 DK ve 200 DK  

Turkcell Bip Hediye Dakika Nasıl Kullanılır?

Turkcell BIP hediye dakika almak için ilk yapmanız gereken BIP 1000 DK yaz 2200 nolu numaraya SMS göndermek. Böylece kampanyaya katılmış olursunuz. Turkcell’ i olmanız yeterlidir. Faturalı veya faturasız hat ayrımı yoktur.

 

https://finansagi.com/ Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin.

office 365 satın al