• YARIM ALTIN
  2.233,00
  % 3,22
 • AMERIKAN DOLARI
  12,4902
  % 3,08
 • € EURO
  14,1202
  % 4,02
 • £ POUND
  16,6855
  % 3,24
 • ¥ YUAN
  1,9380
  % 2,96
 • РУБ RUBLE
  0,1652
  % 1,77
 • BITCOIN/TL
  684064,363
  % 3,16
 • BIST 100
  1.776,41
  % -2,35

Turkcell Bedava İnternet Hilesi 20201

Turkcell Bedava İnternet Hilesi 20201

Turkcell Bedava İnternet Hilesi birçok kullanıcının internetinin bittiği noktada veya internetin bitmesine yakın zamanlarda arama motorlarında aradığı sorguların başında gelmektedir.

Turkcell Bedava İnternet Hilesi APN Ayarları Nedir?

Turkcell Bedava İnternet Hilesi APN genelde gençler tarafından sıklıkla başvurulan bedava internet kazanma yöntemlerinden biride Opera Mini tarayıcısı ve APN’dir. Opera Mini, cep telefonunda entegre bir şekilde ve yandex ile birlikte çalışması tercih sebebi olmaktadır. İşte Opera Mini uygulamasını kullanarak ücretsiz internet ayarları yapalım;

Ayarlar >>>> Mobil Ağlar >>>> Erişim Noktası bölümüne giriş yapalım

Bu ayarlar ile sadece Turkcell aboneleri yararlanabilir;

Turkcell Wap:     İsim:  Turkcell  APN:  wap  Proxy:  “212.252.234.168”  Bağlantı noktası:  “8080”  Kullanıcı adı:  turkcell  Şifre:  turkcell  Sunucu:  http://m.turkcell.com.tr  MMSC:  Ayarlanmadı  MMS prox’si:  Ayarlanmadı.  MCC:  286  MMS bağlantı noktası:  Ayarlanmadı  MNC:  01  Kimlik doğrulama türü:  Yok  APN türü:  Default

Turkcell Bip İle Bedava İnternet

Turkcell Bip ile Bedava İnternet Kazanmak için Bip uygulaması üzerinden birçok yöntem ile internet kazanabilirsiniz. Bunlar;

Kim 1 GB İster

Toplam 15 soru ve 5 aşamadan oluşan bir yarışma basit sorular ile başlayarak zor sorulara doğru ilerlemektedir. Her soru için 20 saniye süreniz bulunmaktadır. Soruları el çabukluğu ile internetten bakarak cevaplayabilirsiniz ve haftalık 1 GB kazanabilirsiniz. İsterseniz yarışmanın herhangi bir aşamasında yarışmadan çekilerek ödülünüzü alabilirsiniz

Sen Yap Diye

Bu kanalı kullanarak 3 farklı şekilde internet kazanabilirsiniz.

 • İlk olarak aylık bazda ek salla kazan hakkı kazanabilirsiniz
 • İkinci olarak otomatik ödemeye izin verebilirsiniz ve bununla 1 defaya mahsus bedava internet kazanabilirsiniz
 • Son olarak da her hafta yenilenen bir görev tanımlanmaktadır. Bu görevi tamamlayarak her hafta internet kazanabilirsiniz

Hadi GB Bilgi Yarışması

Yarışma 4 oda ve 4’er sorudan oluşmaktadır. Yani toplamdan 16 soru bulunmaktadır. Bu soruları doğru cevaplamanız halinde Günlük olarak bedava 1 GB kazanabilirsiniz. Sorunun 10 saniye süresi bulunmaktadır. Ücretli odalarda sınırsız yarışma hakkınız vardır, ücretsiz odada ise günde 1 defa yarışma hakkı verilmektedir.

Bil Kazan 1 GB

Bu yarışma 2 aşama ve toplam 10 sorudan oluşmaktadır. 5 soru sonrasında yarışamadan çekilerek ödülünüzü alabilirsiniz.

Turkcell Biz

Bu kampanya ile aile bireylerinizi veya tanıdıklarınızı Turkcell biz ile ekibinizi kurabilirsiniz. Ekip üyeleri bir birbirleri arasında internet paylaşımı yapabilmektedir. Ekibinizi digital operatör uygulaması üzerinden kurabilir ve ekibinizle internet paylaşımı yapabilirsiniz.

Hediye Yarışı

Bip uygulaması üzerinden Hediye Yarışı kanalını takip ettikten sonra her mesajınızdan ve her aramanızdan puan kazanarak 5 GB’a kadar internet kazanabilirsiniz.

Turkcell 10 GB Kazanma

Bu durum genelde yeni sim kart alan aboneler sim kartı ile beraber verilen şifre ile almanız gerekmektedir. Kampanyaya katılarak hediye 10 GB kazanmak için ENHIZLI yazarak, bir boşluk bıraktıktan sonra alınan promosyon kodu yazılarak 2222’ye SMS atmanız yeterli olacaktır. İlgili kampanya tamamen ücretsiz bir hizmettir.

Turkcell Faturasız Bedava İnternet Hilesi

Turkcell’in Faturasız Bedava İnternet Hilesi bu hilelerin hepsine blok koyuldu. Artık bu hileler ile ücretsiz internet kullanılamıyor. Ancak aşağıda vereceğimiz yöntemler ile bedava internet hilesi aramanıza gerek kalmadan hediye internet kazanabilirsiniz.

Goller Cepte Uygulaması

Goller cepte uygulaması ile haftalık olarak istediğiniz herhangi bir maçı seçebiliyorsunuz. Bu maçın skoruna göre 1 GB’ta kadar internet kazanabilirsiniz. Ödüllendirme sistemi her gol başına 100 MB olarak ücretlendirilmektedir. Örnek, x bir maçı seçtiniz ve sonucu 4-3 Skorla bittiğini varsayalım. Maçın bitiş düdüğü ile 700 MB hattınıza tanımlanacaktır.

Sürpriz Nokta ile İnternet Kazanma

Sürpriz nokta kanalını takip ederek birden fazla ve sürekli olarak hediyeler kazanabilirsiniz. Genelde Turkcell mağazalarına yaklaştığınızda kanala girerek hediye internet ve birçok hediyenin sahibi olabilirsiniz.

Hediye Havuzu

Digital operatör uygulamasında bulunan hediye havuzu ile karekod okutmadan Paycell’e, Yaani’den Up Call’a bir çok hediye kazanabilirsiniz.

 

https://finansagi.com/ Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin.