• YARIM ALTIN
  2.496,00
  % 1,19
 • AMERIKAN DOLARI
  13,6788
  % 1,38
 • € EURO
  15,5382
  % 1,99
 • £ POUND
  18,1230
  % 1,26
 • ¥ YUAN
  2,1617
  % 1,65
 • РУБ RUBLE
  0,1859
  % 1,99
 • BITCOIN/TL
  695801,261
  % 2,24
 • BIST 100
  2.004,55
  % 1,19

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2021

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2021

Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2021 Turkcell’in zengin kullanıcı ağına çeşit çeşit içerikler ile sağladığı ücretsiz internet kampanyasıdır. Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar, Özellikle “evde kal” mottosu ile hanenizde internetsiz kalmamanız için ücretsiz içerikli kampanyalarını sürekli hale getiren Turkcell’de bedava internet veren uygulamalar, 2021 yılı için her gün güncelleniyor. Turkcell’in bedava internet veren bazı uygulamalarını Tarife Kurdu ekibi olarak şu şekilde aktarabiliriz;

 • Salla Kazan
 • YAANİ
 • GNC
 • BİP
 • Turkcell Hesabım
 • Turkcell Bizce
 • Goller Cepte
 • Turkcell Life Box

Turkcell Salla Kazan Bedava İnternet

Turkcell Salla Kazan en çok kullanılan uygulamalarından biri olan Salla Kazan Bedava İnternet Kampanyası devam ediyor. Yapmanız gereken sadece Turkcell’in Dijital Operatörüm uygulamasını hemen cep telefonunuza indirmek ve bedava internet, çeşitli sürpriz hediyelerin keyfini çıkarmak.

Turkcell Dijital Operatörü Nasıl İndirilir?

Turkcell Dijital Operatörü için Play Store arama çubuğuna Turkcell Dijital Operatörü yazın, uygulamayı telefonunuza indirin, şifrenizi alın ve Turkcell Salla Kazan Bedava İnternet Kampanyası’na katılmaya hak kazanın! Böylece hem farklı sürelerde internet kazanın, hem de sürpriz hediyelerle kazancınıza kazanç katın. Salla Kazan Uygulaması, 2021 yılının en kazançlı bedava internet kampanyaları arasında yer alıyor.

Turkcell YAANİ Arama Motoru Bedava İnternet

Arama motorlarını kullanarak bedava internet kazanmanızı sağlayan Turkcell YAANİ Arama Motor Bedava internet kampanyasına katılmak için Hemen cep telefonlarınıza, App Store ya da Play Store uygulamalarını kullanarak, Yaani uygulamasını indirip açın. Tam bir ay boyunca kullanabileceğiniz 1GB bedava internete sahip olun. Kampanya 2021 yılı boyunca her ay tekrarlanmaya devam edecek olup. Yaani uygulaması telefonunuzda kayıtlı olduğu müddetçe her ay 1 GB internete bedava sahip olmaya devam edeceksiniz.

Turkcell GNÇ Uygulaması Bedava İnternet

GNÇ, Turkcell’in Gençlere Özel Bedava İnternet kazanma uygulamasıdır. Bu uygulamaya katılabilmek için yaş sınırı bulunmaktadır. Yirmi yaş altı gençlere sunulmuş olan Turkcell GNÇ uygulaması bedava internet kampanyasına katılmak için telefonunuza hemen GNÇ uygulamasını indirin. ÇATLAT uygulamasına katılarak iki gün belirleyin, yumurtaları çatlatın ve belirlediğiniz günlerde internetinizi bedava kullanın. 2021 yılının son gününe kadar devam edecek olan Turkcell GNÇ uygulaması bedava internet Çatlat Kampanyası haftanın 2 günü gençlere bedava internet kullanımı sağlıyor.

Turkcell BİP Uygulaması Bedava İnternet

Turkcell BİP Uygulaması Bedava İnternet için Telefonunuza BİP uygulamasını indirdikten sonra Turkcell BİP bedava interneti kazanarak 2021 yılını internette rahat rahat gezinerek tamamlayabilirsiniz. BİP son dönemlerin en kullanışlı görüntülü arama uygulamalarından biri, üstelik 10 kişiye kadar gurup katılımı ile HD kalitede görüntülü görüşme sağlayabilmek de mümkün!

Üstelik çeşitli avantajlarla kullanıcılarının yüzünü güldüren Turkcell BİP uygulaması bedava internet kazanmanızı da sağlıyor. Birçok dilde anında çeviri hizmetiyle farklı kültürlerle sohbet imkanı tanıyan BİP uygulaması, acil durumlar için de bedava görüşme ve konum belirtme özelliğine sahip. BİP uygulamasını indiren herkes, bedava internet kazanımıyla aynı zamanda eğlenceli vakit geçirme şansına da sahip oluyor.

Turkcell Hesabım Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell Hesabım uygulamasını indiren kullanıcılar çeşitli GB değerlerinde bedava internet kazanma şansına sahip oluyor, hediyeleri de anında sepetine atabiliyor. Turkcell Hesabım bedava internet kampanyasına katılmak için hemen Turkcell Hesabım uygulamasını indirin ve bedava internet kampanyasına katılıp ücretsiz internet olanaklarından yararlanın.

Turkcell Hesabım Nasıl İndirilir?

Turkcell Hesabım İndirmek için Storlardan kolaylıkla ulaşabilirsiniz Turkcell Hesabım, birçok avantajı da Turkcell kullanıcılarının hizmetine sunuyor. Bunun için uygulamayı cep telefonuna indir, kampanyaları incele, katıl ve 10 GB kadar bedava internet kazan! Dilediğin kadar dilediğin yerde kullan! Turkcell hesabım bedava internet kazandırmaya 2021 sonuna kadar devam edeceğini notlarınız arasında bulundurabilirsiniz.

Turkcell Bizce Bedava İnternet

Turkcell Bizce Bedava İnternet için;

 • Bizce uygulamasını store mağazalarından telefonuna indir
 • Her gün yüklenen günlük kuponları biriktir
 • Uygun bedava internet paketlerinden birisini anında kazan
 • Yıl sonuna kadar devam edecek kampanyayı Turkcell online takip et

Bu paketlerde toplanan kupon sayısına göre;

Toplanılan her 15 kupon için günlük 2GB, 30 kupona kadar 3 Günlük 3GB, 45 kupona kadar günlük 5GB bedava internet kazanmak mümkün. Ayrıca toplanılan her 60 Kupon için, Haftalık 2GB kazanma fırsatı da Bizce’de! Turkcell bizce bedava internet olanaklarının tüm Turkcell müşterilerini kapsadığını hatırlatmakta da yarar var.

Turkcell Goller Cepte Bedava İnternet

Turkcell Goller Cepte Bedava İnternet için telefonunuza Goller Cepte uygulamasını indirin, paketinize göre her hafta ücretsiz olarak Her Gol 100 MB kampanyasına katılma hakkı kazanın. Maçları seçin, seçtiğiniz maçta atılacak olan her gol kadar o hafta kullanabileceğiniz 100’er MB bedava interneti kazanıp harcayın.

Turkcell goller cepte bedava internet ile bu kampanyaya katılım hakkınız bitmişse telaşlanmayın! Mobil uygulamayı indiren tüm kullanıcılar ekstra 3 TL ile haftalık gol kampanyasına devam edebiliyor. Ayrıca seçtiğiniz maçta gol olmasa bile 100 MB haftalık internete bedava sahip olmanız da garanti. 1000 MB limite kadar kampanyaya katılım sağlayıp bedava internet elde etmeniz mümkün.

Turkcell Life Box Bedava İnternet Kazanma

Turkcell Life Box Bedava İnternet Kazanma için Diğer kampanyalarda da olduğu gibi “dowloand” yapmanız gerekiyor. Turkcell Life Box uygulamasını indirin ve dijital arşivinizi oluşturun. Böylece hem fotoğraflarınızı güvenle saklayın hem de 5 GB bedava internet kazanın.

Turkcell Life Box Bedava İnternet Kampanyası

Müşteri hizmetleri ya da Turkcell mağazaları aracılığıyla kampanyaya katılıp Google Play ve Apple Store’den Life Box uygulamasını indirin. Böylece hem 10 GB saklama alanı kazanıp hem de anında 5 GB bedava internetinizi kullanmaya başlayın. Life Box uygulaması veri saklama işlemlerinizi internet kotanızı koruyarak sağlamaktadır.

 

https://finansagi.com/ Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin.

microsoft project 2016 satın al