• YARIM ALTIN
  2.432,00
  % 4,33
 • AMERIKAN DOLARI
  13,4135
  % 4,58
 • € EURO
  15,1914
  % 4,85
 • £ POUND
  17,7888
  % 4,17
 • ¥ YUAN
  2,1019
  % 4,61
 • РУБ RUBLE
  0,1803
  % 4,96
 • BITCOIN/TL
  769177,694
  % 2,65
 • BIST 100
  1.809,65
  % 0,05

Turkcell Bil Kazan Nedir? Hilesi Ve Ücret

Turkcell Bil Kazan Nedir? Hilesi Ve Ücret

Turkcell Bil Kazan abonelerinin çeşitli hediyeler kazanabileceği bir yarışmadır.

Turkcell Bil Kazan Yarışma Detayları Nelerdir?

Turkcell Bil Kazan Detayları aşağıdaki gibidir;

Yarışma 2 aşamadan oluşur, her aşamada 5 soru bulunur. Yarışmacı dilerse ilk aşamada kazandığı ödülü alarak yarışmadan çekilebilir. İlk aşamayı tamamladıktan sonra ödülü almak yerine yarışmaya devam eder ve ikinci aşamadaki sorulara doğru yanıt veremezseniz ödül alamazsınız.

İlk aşamanın başarıyla tamamlanması baraj niteliği taşımaz. Ancak dilerseniz BARAJ butonuna tıklayarak ödülünüzü garantileyebilirsiniz. Bu durumda ikinci aşamadaki soruları doğru yanıtlayamasanız bile ilk aşamada kazandığınız ödülü kaybetmezsiniz. BARAJ özelliği ücrete tabiidir.

Her yarışmacının haftada bir kez ücretsiz yarışma hakkı bulunur. Yarışma hakkı pazartesi günleri saat 09:00’da tanımlanır. Kullanılmayan yarışma hakkı bir sonraki haftaya devredilmez. Bir hafta içerisinde bir defadan fazla yarışmak isterseniz yeni bir yarışma hakkı satın alabilirsiniz. Satın alma işlemi içim SIMDI butonuna tıkladıktan sonra çıkan ekranda onay işlemini gerçekleştirin. Hattınızda yeterli bakiye bulunması durumunda satın alma işleminiz gerçekleştirilir ve yarışma hakkınız tanımlanır. Bunun yanı sıra günlük 50 MB hediye internet kazanırsınız. Satın aldığınız yarışma hakkı ücretsiz yarışma hakkı ile aynı kurallara tabiidir.

Her çarşamba saat 09:00’da büyük ödül yarışması açılır. Yarışmaya katılım 24 saat süre ile açık kalır. Büyük ödül yarışmasına her yarışmacı yalnızca 1 kez katılabilir. Büyük ödül yarışmasında şansınızı artırmak için bilmediğiniz sorularda ‘soruyu değiştir’ jokerini, düşünmek için ‘süreyi durdur’ jokerini ya da yanlış cevapladığınız sorularda ‘doğru say’ jokerini kullanabilirsiniz. Her yarışma için 1 ‘soruyu değiştir’ jokeri, 1’doğru say’ jokeri kullanma hakkınız bulunur. Haftalık yarışmaya karılım ücreti 1 TL, büyük ödül yarışması karılım ücreti 2 TL, joker ücretleri 5’er TL’dir.

Turkcell Bil Kazan Haftalık Ödüller Nelerdir?

Turkcell Bill Kazan Haftalık Ödüller Aşağıda Verilmiştir.

 • İlk aşamayı başarıyla tamamlamanız durumunda günlük 250 MB
 • İkinci aşamayı başarıyla tamamlamanız durumunda günlük 1 GB internet

Turkcell Bil Kazan Nasıl Yapılır?

Turkcell Bil Kazan yarışmasına katılarak ödül kazanmak isterseniz BiP uygulaması üzerinden Bil Kazan kanalını takip edebilirsiniz. Her pazartesi saat 09:00 haftalık yarışma, her çarşamba saat 09:00 büyük ödül yarışması açılır. Haftalık yarışmaya hafta boyunca, büyük ödül yarışmasına açıldıktan sonra 24 saat içerisinde katılabilirsiniz. Her yarışmacının haftada bir kez haftalık yarışmaya, bir kez de büyük ödül yarışmasına ücretsiz katılma hakkı bulunur. Bir hafta içerisinde bir defadan fazla yarışmaya katılmak isterseniz yarışma hakkı satın alabilirsiniz.

Turkcell Bil Kazan Ücretli Mi?

Turkcell Bil Kazan yarışmasına katılım ücretsizdir. Her yarışmacının haftada bir kez haftalık yarışmaya bir kez büyük ödül yarışmasına katılma hakkı bulunur.Yarışma hakkınızı kullandıktan sonra tekrar yarışmak isterseniz 1 TL ödeyerek yeni yarışma hakkı satın alabilirisiniz. Bunun yanı sıra haftalık yarışmada kullanabileceğiniz baraj jokeri ve büyük ödül yarışmasında kullanabileceğiniz diğer jokerler ücretlidir.

Ücret tablosu şu şekildedir;

Yeni yarışma hakkı   1 TL   Baraj (5. Sorunun baraj olması)   5 TL   Doğru sayma jokeri   5 TL   Soru değiştirme jokeri   5 TL   Süreyi durdurma jokeri   5 TL   Büyük öfül yarışması   2 TL

Turkcell Bil Kazan Hilesi

Turkcell Bil Kazan yarışmasında hile yapmanız mümkün değildir. Yarışmanın gelişkin altyapısı sahte konum ya da süre durdurma gibi hileleri kolayca fark etmektedir. Hile yapmanız durumunda yarışmadan atılabilir ya da ceza alabilirsiniz. Bu durumda yarışmaya tekrar katılmanız mümkün olmaz.

Turkcell Bil Kazan Sorular

Turkcell Bil Kazan yarışmasında hem haftalık yarışma hem de büyük ödül yarışması 5’er soruluk 2 aşama olmak üzere toplamda 10 sorudan oluşur. İlk aşamayı başarıyla tamamlamanız durumunda ödülü almazsanız ikinci aşamaya geçersiniz.

Bu aşamada da tüm soruları doğru cevaplarsanız haftalık yarışmada günlük 1 GB, büyük ödül yarışmasında haftalık 1 GB ödülün sahibi olabilirsiniz. Yarışma soruları her hafta değişmekle birlikte genel kültür kategorisindedir. Tarih, kültür-sanat, spor ve güncel gelişmelerle ilgili sorularla karşılaşabilirsiniz.

Turkcell Soruyu Bil İnternet Kazan

Turkcell Bil Kazan yarışmasına katılarak ya da yine BiP uygulaması üzerinden katılım sağlayabileceğiniz Kim 1 GB İster? yarışması ile internet ödülü kazanabilirsiniz. Haftalık olarak düzenlenen Bil Kazan yarışmasından hediye internet kazanmak için sizden ilk etapta 5, daha sonra 5 soruya daha doğru yanıt vermeniz beklenir.

İlk aşamanın sonunda kazandığınız 250 MB internet ödülünü almazsanız ikinci aşamaya devam ederek 1GB internet için yarışabilirsiniz.Kim 1 GB İster? yarışması ise her aşamada 3 soru olmak üzere toplamda 15 sorudan oluşur. Soruların tamamına doğru cevap vermeniz durumunda 1 GB internet ödülünüz hattınıza tanımlanır. Yarışmaya katılım ücretsizdir. Eğer ilk yarışmanızda ödül kazanamazsanız ertesi gün ücretsiz olarak tekrar yarışmaya katılabilirsiniz.

 

https://finansagi.com/ Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin.

office 365 satın al

windows 10 pro ürün anahtarı satın al