• YARIM ALTIN
  2.233,00
  % 3,22
 • AMERIKAN DOLARI
  12,4902
  % 3,08
 • € EURO
  14,1202
  % 4,02
 • £ POUND
  16,6855
  % 3,24
 • ¥ YUAN
  1,9380
  % 2,96
 • РУБ RUBLE
  0,1652
  % 1,77
 • BITCOIN/TL
  677959,626
  % -0,87
 • BIST 100
  1.776,41
  % -2,35

Turkcell BİP Nedir? Bedava Eba İnternet Kazanma 2021

Turkcell BİP Nedir? Bedava Eba İnternet Kazanma 2021

BİP, Turkcell GSM operatörü tarafından sunulan çok fonksiyonlu bir içerik uygulamasıdır. İçerisinde milyonlarca kullanıcı için günlük hayatı kolaylaştıran kampanyalar yer almaktadır.

Turkcell BİP

Turkcell BİP, Görüntülü sohbet ve anında mesajlaşma olanağı sağlayan, bir anlamda Türkiye’nin “yerli whatsap’ı” olarak anılmaktadır. Telefonunuza birçok platform üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Turkcell BİP Bedava İnternet Nasıl Kazanılır?

Turkcell BİP Bedava İnternet için ‘BIP Yıldızları’ kampanyasına dahil olmaktır. BİP uygulaması üzerinden mesajlaşmak ücretsizdir ve en çok interneti kazanmak için, mesajlaşma adedini arttırmak amacıyla grup kurabilirsiniz. Arkadaşlarınızla grup kurduğunuzda mesaj sayınız artacak ve bu size daha çok internet kazandıracaktır.

BİP uygulamasını siz telefonunuza yükledikten sonra mesaj adedinize göre ‘BİP Yıldızları’ gelir. Ne kadar çok mesajlaşırsanız o kadar çok internet kazanırsınız. Her ayın 2’sinde yenilenen yıldızlar 500, 1000, 1500, 3000 adet mesajlaşmaya ödül olarak internet yollar. Çok fazla mesajlaşırsanız ay sonuna 2 GB internet bile kazanabilirsiniz.

Turkcell Kim 1 GB İster Yarışması

Turkcell Kim 1 GB İster Yarışması bilgi yarışmasıdır. Kim 1 GB İster ve Turkcell Bil Kazan bilgi yarışmalarında sorulara cevap vererek internet kazanabilirsiniz. Kim 1 GB İster Yarışması 15 sorudan oluşur, her soru için size 20 saniye müddet verilir. Kademe kademe ilerlersiniz ve her aşamada 5 soru vardır.

 • 1. aşamayı geçerseniz 250 MB
 • 2. aşamayı geçerseniz 500 MB
 • 3. aşamayı 1 GB internet kazanırsınız

Bir ödül kazanana kadar her gün bu yarışmada yarışabilirsiniz ancak ödül kazandığınız taktirde, tekrar yarışmak için 1 hafta beklemeniz gerekir.

Turkcell Bil Kazan Nasıl Kazanılır?

 • Turkcell Bil Kazan Yarışması 10 sorudan oluşur
 • Haftada 1 defa katılabileceğiniz bu yarışma tüm soruları bildiğiniz zaman sizlere 1 GB internet gönderir
 • Ayda 4 kez yarışmaya katılarak başarı elde etmeniz halinde GB’lar anında hattınıza tanımlanacaktır

Turkcell BİP Nasıl Kullanılır?

Turkcell BİP kazanmak için 2222’ye BİP yazıp mesaj olarak atarsanız, size gönderilen link sayesinde indirebilirsiniz. Ardından bilgilerinizi girip hesap oluşturmanız gerekir. Hesap oluşturduktan sonra BİP’i istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

BİP Hediyeleri Nelerdir?

Şu yöntemler ile BİP Hediyeleri’nden yararlanabilirsiniz;

 • 4.5G kalitesi ile görüntülü konuşma yaparak 1 GB internet kazanabilirsiniz
 • Salla Kazan Kampanyası’na katılarak hediye elde edebilirsiniz
 • Hediye Havuzu Kampanyası’na dahil olabilirsiniz
 • Kim 1 GB İster Yarışması’nda yarışabilirsiniz

Hediye veren uygulamalar aracığıyla BİP dakikası ve interneti kazanabilirsiniz. Yaptığınız işlemlerin büyüklüğüne göre kazanacağınız hediye de değişebilir. Örneğin; Turkcell’in Salla Kazan Kampanyası’ndan ilk hakkınızda 100 BİP dakikası kazandıysanız, bir sonraki denemenizde de 500 BİP dakikası kazanabilirsiniz.

Turkcell BİP Dakika Kazanma Nasıl yapılır?

Turkcell BİP Dakika kazanmanın birçok yolu vardır. Bunlardan biri Turkcell Salla Kazan’dan yararlanmaktır. Böylece birçok hediye elde edebilirsiniz. Dijital Operatörler uygulamasına giriş yapıp hediye havuzu etkinliğine katılırsanız, göreve karşılık 1 Haftalık Her Yöne 500 Dakika’nız gelecektir. Hediye Havuzu etkinliğinden sadece dakika kazanmakla kalmayıp daha birçok hediye de kazanabilirsiniz. 2222’ye FIRSAT yazıp SMS atmanız halinde bedava BİP dakikası hattınıza tanımlanır.

Turkcell BİP Mini Cooper Kazanmak İçin Ne Yapmalı?

Turkcell BİP Mini Cooper Kazanmak için BİP İLETİŞİM kanalı üzerinden ad, soyad, adres, bilgilerini girdikten sonra BİP haftalık paketlerinden veya aboneliklerinden satın alan kullanıcılar 10 adet çekiliş bileti kazanır. Ne kadar çok bilet kazanırsanız, araç için o kadar şans sahibi olursunuz.

BİP Daveti Nasıl Yapılır?

BİP Daveti için Ayarlara gidip sayfayı aşağıya kaydırın, ‘arkadaşını davet et’ içeriğinde yönlendirme gelir. İçeriği tıkladığınızda link’e gönderir. Linki istediğiniz gibi karşıya gönderecektir. Yapmanız gereken linki bütünüyle kopyalayıp, herhangi bir mesaj uygulaması üzerinden karşı tarafa iletmektir. Uygulama üzerinden kullanıcıları davet etmek sizlere birçok hediye kazandıracaktır.

Turkcell BİP Hilesi Nasıl Yapılır?

Turkcell BİP uygulamasının birbirinden farklı Hileleri vardır, Bunlardan biri BİP Hediye Yarışı’dır. Bu kampanyaya göre ilk 5000 kişiye haftalık 5 GB internet, sonraki 50.000 BİP kullanıcısına haftalık 1 GB internet, kalan 250.000 BİP kullanıcısına günlük 1 GB internet hediye edilmektedir. Bu yarışma, puanlama üzerinden kazanılır ve yeni açılan her hesaba 1000 puan verilir. BİP üzerinden konuştuğunuz her saniye 1 puan kazandırır ve her mesajınız 1 puan daha getirir.

Eğer sizin davet kodunuz üzerine bir kişi BİP indirirse size 100 puan gelir. Burada uygulayabileceğiniz hile çok basittir, yukarıda ücretsiz konuşma dakikası kazanma yollarını anlatmıştım. Bu yollar sayesinde her konuşma dakikanıza 60 puan gelecektir. Sonuçlar her hafta pazar günü açıklanır. Fake (sahte) GPS kullanarak Sürpriz Nokta kampanyasından yararlanabilirsiniz, ama bu hile fazlaca uğraştıran bir hiledir ve farklı uygulamalardan da yardım almanız gerekir. Farklı uygulamalar sayesinde sahte bir GPS konumu çıkarırsınız, sahte GPS sayesinde evinizde otururken bile size uzak olan Sürpriz Nokta hediyelerinden yararlanabilirsiniz.

Turkcell BİP Şifresi Nasıl Alınır?

Turkcell BİP Şifresi için aşağıdaki yolları izleyin;

 • 2200’e SIFRE yazmanız halinde ücretsiz bir şekilde yeni şifrenizi alabilirsiniz
 • Hesabınıza girdikten sonra şifrenizi istediğiniz gibi değiştirmeniz mümkün

https://finansagi.com/ Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin.