• YARIM ALTIN
  2.233,00
  % 3,22
 • AMERIKAN DOLARI
  12,4902
  % 3,08
 • € EURO
  14,1202
  % 4,02
 • £ POUND
  16,6855
  % 3,24
 • ¥ YUAN
  1,9380
  % 2,96
 • РУБ RUBLE
  0,1652
  % 1,77
 • BITCOIN/TL
  688456,533
  % 2,96
 • BIST 100
  1.776,41
  % -2,35

Turkcell Otomatik Ödeme Talimatı Nasıl Yapılır? İptal İşlemleri

Turkcell Otomatik Ödeme Talimatı Nasıl Yapılır? İptal İşlemleri

Turkcell Otomatik Ödeme Talimatı; Bankalar sizin verdiğiniz emirlere uygun şekilde faturalarınızı öder. Dikkat edilmesi gereken husus bankaların ödemeyi faturanın son günü tahsil ettikleridir. Turkcell hat sahipleri otomatik ödeme talimatı vermek için; Turkcell.com.tr adresinden veya Dijital Operatör uygulamasından hesaplarına giriş yapmalıdırlar.

Ardından “İşlem Merkezi” bölümünden “Otomatik Ödeme Talimatı” seçeneğini seçerek gerekli alanı doldurmalısınız. Uygulamayı ya da internet sitesini kullanmak istemiyorsanız Turkcell Bayileri’nden, Turkcell Müşteri Hizmetleri’nden, bankalarınızdan yararlanabilirsiniz. Bankanızın mobil uygulamasından da otomatik fatura ödeme talimatı oluşturabilirsiniz.

Türkiye Cumhuriyeti’nde faaliyette bulunan hemen hemen her bankanın Turkcell ile anlaşması bulunmaktadır. Bankanızı arayarak veya mobil uygulamayı kullanarak kolayca isteğinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kullanabileceğiniz bazı bankaların ismi şu şekildedir: ​Akbank, Aktif bank, Albaraka Türk​, A bank (Alternatif Bank) A.Ş., Garanti, Deniz Bank, Finansbank, Yapı Kredi, ING, HSBC, Ziraat Bankası, Vakıf Bank, TEB.

Turkcell Otomatik Ödeme Talimatı Hediye İnternet Nedir?

Turkcell Otomatik Ödeme Talimatı veren müşterilerine zaman zaman çeşitli hediyeler sunmaktadır. Başta BİP uygulaması olmak üzere dakika, sms, internet hediyesi kazanabilirsiniz. Turkcell’den otomatik ödeme talimatı oluşturduğunuzda bu hediye hattınıza otomatik olarak tanımlanacaktır. Eğer bu hediyeler tanımlanmadıysa “Dijital Operatör” uygulamasından hediyenizi kendiniz alabilirsiniz. Uygulamayı indirip “Hediye Havuzu” kısmına giriş yapın ve 5 GB internet hediyenizi seçin.

Turkcell Otomatik Ödeme Talimatı Nasıl İptal Edilir?

Otomatik Ödeme Talimatının İptal edilmesi konusu aynı şekilde talimatın oluşturulması gibidir. Eğer uygulamadan ya da Turkcell.com.tr sitesinden talimat verdiyseniz bunu yine uygulamaya girerek iptal edebilirsiniz. Uygulama veya hesap kullanmayanlar,Turkcell İletişim Merkezleri’nden (TİM), müşteri hizmetlerinden veya bankalarından iptal edebilirler. Burada dikkat etmeniz gereken en önemli husus talimatı hangi yolla tanımladığınızdır. Eğer banka yoluyla bu işlemi yaptıysanız bankanıza, Turkcell hizmetleri üzerinden yaptıysanız Turkcell’e başvurmalısınız.

Turkcell Otomatik Ödeme Talimatı 2 GB Kampanyasından Kimler Faydalanabilir?

Turkcell Talimat veren kişilere bedava hediyeler dağıtmaktadır. Kullanıcıların tercih ettiği genelde internet hediyeleridir. GB hediyesinin yanı sıra SMS, dakika, BİP, Paycell gibi farklı bedava hediyeler de kazanabilirsiniz. Bu kampanyalardan faydalanmak için talimatınızı oluşturduktan sonra ilk faturanızın ödenmesini bekleyin. Ödeme gerçekleştikten sonra otomatik olarak hattınıza faydalar sağlanacaktır.

Fayda sağlanmasında da gerekli birkaç önemli detay bulunmaktadır. Eğer öncesinde böyle bir yöntemle hediye kazandıysanız ve üzerinden belirli bir süre geçmediyse bu kampanyalardan yararlanamazsınız. Kampanya kişi sınırına ulaştıysa da bu kampanyaya katılmaya hak kazanamazsınız. Kampanyalar genelde 150.000 kişiyle sınırlıdır. Aynı zamanda bir müşteri sadece 1 kez bu haktan yararlanabilir.

Turkcell Otomatik Ödeme Talimatı Verdim İnternetim Gelmedi Neden?

Yukarıda da değindiğimiz gibi eğer koşullara uymadıysanız bu haktan yararlanamazsınız. Eğer yukarıdaki listede yer alan kurallara uyum sağlıyorsanız fakat hediyeniz hala gelmediyse ilk önce Turkcell’in resmi uygulaması olan “Dijital Operatör” uygulamasını indirin. Bu uygulamaya giriş yaptıktan sonra “Hediye Havuzu” kısmından hediyenizi seçin. Hediyeniz orada yoksa veya eksikse Turkcell Müşteri Hizmetleri’ni arayın. Buradan da yapamadıysanız ya da farklı bir yöntem arıyorsanız Turkcell Bayisine giderek sorununuzu halledebilirsiniz.

 

https://finansagi.com/ Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin.

windows 10 home satın al