• YARIM ALTIN
  1.348,00
  % 0,51
 • AMERIKAN DOLARI
  7,5158
  % -0,23
 • € EURO
  8,9812
  % -0,07
 • £ POUND
  10,4280
  % -0,15
 • ¥ YUAN
  1,1571
  % -0,30
 • РУБ RUBLE
  0,1017
  % 0,14
 • BITCOIN/TL
  388151,353
  % 4,44
 • BIST 100
  1.541,98
  % 0,26

Türkiye Finans Happy Kredi Kartı Başvurusu

Türkiye Finans Happy Kredi Kartı Başvurusu

Happy Kredi Kartı, Türkiye Finans’ın bonus özellikli kredi kartlarından olup kişinin hayatına pek çok avantaj ve kolaylık getiriyor. Dünyanın her yerinde Happy Kart kullanmak mümkün oluyor.

Happy Kredi Kart kampanyaları insanların işini de kolaylaştırıyor bu kart ile taksitli alışveriş yapılabilir bu alışverişlerden bonus kazanılır ve kazanılan bu bonuslar, bonus üye iş yerlerinde harcanabilir ayrıca Happy Avans ve Happy Asistans gibi hizmetlerinde bulunuyor ki bu hizmetler insanın hayatını daha da çok kolaylaştırıyor.

​​​​​​​​​​​​Happy Kredi Kartı Çeşitleri

Happy Kredi Kartı, bonus mantığı altyapısı ile Türkiye Finans Bankası’nın müşterilerine sunduğu bir kredi kartı hizmeti olur.  Happy Kredi Kart çeşitleri vardır. Bu seçenekler aşağıdaki sıralanmıştır:

1.     Happy Kart Silver

Happy Kart Silver ile olan kampanyalardan bonus biriktirme şeklinde faydalanır. Bonus üye işyerlerinde yapılacak taksitli alışverişler ile kazanılan bonusların biriktirilir ve başka bir alışverişte biriken bu bonusların kullanılmasına olanak tanır. Bu kartın kullanımı ile Happy Kart kampanyalarından faydalanıldığı gibi Happy Avans ve Happy Asistans başta olmak üzere pek çok avantajdan yararlanılır.

2.     Happy Kart Gold

Happy Kart Gold, bonus üye işyerlerinde alışverişlerin taksitlendirilmesine, kampanyalardan bonus puan kazanılmasına ve bonus puanların bonus üye işyerlerinde harcanmasına olanak tanır. Yıllık kart ücreti 67 TL olan ve dünyanın her yerinde geçen bu kart ile ayrıca daha yüksek Happy Asistans hizmetinden faydalanabilir. 

Türkiye Finans Happy Kredi Kartı Başvurusu

3.     Happy Kart Platinum

Happy Kart Platinum, en fazla bonus kazandıran kart çeşidi olur. İnsan hayatını kolaylaştırmaya çalışan Happy Kart çeşidi olan Platinum ile ücretsiz transfer hizmeti, kuru temizleme, çiçek gönderimi, sinema ya da tiyatro biletine kadar kampanyalardan faydalanılır ve bu kart ile kapsamlı asistans hizmeti alınır. Bu kartın yıllık ücreti ise 82.50 TL olur 

4.     Happy Zero Kart​

Happy Zero Kart, yıllık ücreti olmayan bir kart olmasının yanı sıra taksit ve bonus imkânı sağlar.

5.     Happy Sanal Kart

Happy Sanal Kart, kredi kartına bağlı olur ve fiziksel olarak basılmaz. Kredi kartı ile yapılacak alışverişlerde taksi ve bonus olanağı vardır. Bir ek kart şeklinde olur. Bu kart ile çalıntı ya da kayıp gibi durumlara da önlem alınmış olur.

Happy Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Happy Kredi Kartı başvurusu nasıl yapılır sorusuna birçok farklı yolu vardır şeklinde cevap verilebilir. Bu yollardan ilki internet ya da mobil şubeyi kullanmak olur. Başvuru yöntemleri arasında Türkiye Finans Müşteri İletişim Merkezi aramak da bulunur. Mesaj ile de HAPPY boşluk bırakarak başvuran kişinin T.C. numarasını yazıp 2442’ye yollayabilir.

Happy Kredi Kart başvuru yöntemlerinden biri de en yakın Türkiye Finans Bankası şubesine gitmek ve bizzat talepte bulunma şekli ile gerçekleşir.