• YARIM ALTIN
  1.721,00
  % 0,23
 • AMERIKAN DOLARI
  9,3173
  % -0,16
 • € EURO
  10,8553
  % 0,02
 • £ POUND
  12,8707
  % 0,32
 • ¥ YUAN
  1,4600
  % 0,79
 • РУБ RUBLE
  0,1315
  % 0,32
 • BITCOIN/TL
  585730,723
  % 0,97
 • BIST 100
  1.430,67
  % 0,92

Uğur Böceği Çizimi-Uğur Böceği Nasıl Çizilir

Uğur Böceği Çizimi-Uğur Böceği Nasıl Çizilir

Uğur böceği çizimi,  Uğur böceği nasıl çizilir, kolay Uğur böceği çizimi, Uğur böceği çizimi karakalem vb.. kolay çizim teknikleri için Finansagi.com

Uğur Böceği Çizimi

Uğur böceği çizimi kolaydır. Uğur böceği çizmek için öncelikle ilk adımı atmak gereklidir. Uğur böceği nasıl çizilir merak eden çizim tekniği sonrası çok kolay bir şekilde uğur böceği çizebilecektir. Kolay uğur böceği çizimi tekniği ile rahatlıkla çizim yapabilecek ve becerinizi geliştireceksiniz. Uğur böceği karakalem ile çizimi tamamlandıktan sonra kesinlikle uğur böceğinin boyaması yapılmalıdır aksi takdirde resim kendini göstermeyecek ve eksik gibi kalacaktır.

1.Aşama

Uğur böceği çizimi 1. aşamasında ilk önce görünüşü yumurtaya benzeyen bir tane oval şekil çizmelisiniz. Oval şeklin sadece üst kısmına ihtiyacınız olacak, bu nedenle kaleminizi sayfaya kuvvetli bir şekilde bastırmayın.

2.Aşama

Uğur böceği çizimi 2. aşamasında  oval şekli 3 parçaya bölün ve uğur böceğinizin bacakları için bir ön işaretleme yapın. Sadece 3 uzuv görülebilir (2 ön ayak ve 1 arka ayak).

3.Aşama

Uğur böceği çizimi 3. aşamasında uğur böceğinin başı biraz yapılmalıdır. Yani benim örneğimdeki gibi ön segmenti artırın. Uzuvları çizmek artı daha da kolaylaştı çünkü daha önce işaretlemiştiniz.

4.Aşama

Uğur böceği çizimi 4. aşamasında uğur böceğinin sırtında bir ayırma çizgisi çizin. Kanatların birbirine bağlandığı yer olmalı ve ardından uğur böceğinizin kanatlarına düzensiz şekilli daireler çizin. Şimdi uğur böceği çiziminin en zor kısmını çizeceğiz. Uğur böceğinin yüzüne dikkat edin.

5.Aşama

Uğur böceği çizimi 5. aşamasında gözleri, sol ön uzuvun bir kısmını ve diğer detayları çizmelisiniz. Örneğin, vücudun alt kısmının dış hatlarını düzeltebilir veya başın üzerinde hafif bir noktanın ek bir oval oluşturabilirsiniz.

6.Aşama

Uğur böceği çizimi 6. aşamasında uğur böceğini boyayın. Renkli kalemler kullanabilirsiniz. Uğur böceğinin üzerini siyah yuvarlak kısımlarının ise siyah boya ile boyamaya özen gösterin.

https://finansagi.com/ Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin.